Jak zainstalować i zagrać w Roblox na komputerze?

Roblox stał się jedną z najpopularniejszych gier na świecie. Coraz więcej młodzieży chce dołączyć do milionów graczy z całego globu. Instalacja gry jest niezwykle prosta i rozpoczęcie rozgrywki wymaga kilku kliknięć. Zobacz, jak zainstalować i grać w Roblox.

Jak zainstalować Roblox?

Instalacja Roblox jest bardzo prosta i wymaga tylko kilku kliknięć, by móc rozpocząć rozgrywkę. By pograć Roblox:

 1. Wejdź na stronę roblox.com.
 2. Zaloguj się lub stwórz nowe konto.Po utworzeniu nowego konta i zalogowaniu, będziesz mógł pobrać grę Roblox bezpośrednio ze strony twóców
 3. Na głównej stronie Roblox kliknij dowolną grę i kliknij zielony przycisk Play. Pojawi się dodatkowe okienko – kliknij Download and Install Roblox.
  Wbierz grę do zainstalowania a następnie pobierz Roblox na komputer
 4. Instalator Roblox zostanie pobrany. Uruchom go, klikając dwa razy w jego ikonę.Gra zostanie pobrania i automatycznie zainstalowana, możesz rozpocząć rozgrywkę.
 5. Poczekaj, aż proces instalacyjny się zakończy. Po instalacji wróć do przeglądarki internetowej, znajdź grę, w którą chcesz zagrać. Kliknij w jej ikonę, a następnie zielony przycisk, by rozpocząć grę.
  Grę Roblox uruchomisz z poziomu przeglądarki internetowej, pomimo, że wymaga ona instalacji

W Roblox możesz personalizować swoją postać korzystając z waluty zwanej Robux. Dzięki niej możesz kupować ubrania i gadżety dla swojego awatara oraz dostęp do niektórych gier. Zobacz, jak kupić Robux.

 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie