Co to jest Xbox Game Pass i Game Pass Ultimate?

Xbox jest jedną z trzech najpopularniejszych konsol na rynku. Od 2002 roku, na Xboxie funkcjonowała usługa Xbox Live Gold, pozwalająca m.in. na grę online i pobieranie darmowych gier w programie Games With Gold. W 2017 roku, Microsoft wprowadził nową usługę – Xbox Game Pass, dostępną na konsole Xbox oraz komputery z systemem Windows 10, a następnie zaoferował ją w subskrypcji Game Pass Ultimate.

SPIS TREŚCI

Na czym polega Xbox Game Pass?

Xbox game pass

Xbox Game Pass jest usługą subskrypcyjną (podobnie jak Netflix, Spotify czy TIDAL), która daje dostęp do biblioteki ponad 100 wysokiej jakości gier. Niezależnie od platformy, na której grasz – PC lub Xbox – dzięki usłudze możesz grać w swoje ulubione gry oraz odkrywać nowe produkcje bez potrzeby kupowania ich oddzielnie.

Dzięki Game Pass otrzymujesz gwarantowany dostęp do gier Xbox Game Studios i tytułów na wyłączność w dniu ich premiery. Dzięki temu możesz od razu pobrać i zagrać w nowe produkcje z serii Halo, Forza czy Gears of War, a także Grand Theft Auto 5.

Xbox Game Pass posiada stale rozbudowywaną ofertę gier, dostępnych przez cały czas, oraz ofertę ograniczoną czasowo. Jeśli spodobała Ci się gra i chcesz ją mieć na własność, w ramach Game Pass możesz otrzymać na nią zniżkę oraz na dodatki i DLC.

Chcesz korzystać z dostępu do biblioteki pełnej gier na Xbox lub PC? Zapoznaj się z ofertą Xbox Game Pass na Xbox i PC lub połącz dostęp do biblioteki gier z subskrypcją Xbox Live Gold, dzięki Game Pass Ultimate.

CHCĘ MIEĆ DOSTĘP DO BIBLIOTEKI GIER

Czym różni się Xbox Game Pass od Game Pass Ultimate?

Xbox Game Pass dostępny jest w wersji na konsole Xbox oraz w wersji na komputery z systemem Windows 10 – stanowi to dwie osobne płatne subskrypcje. Jeśli posiadasz zarówno komputer, jak i konsolę Xbox, a także interesuje Cię rozgrywka wieloosobowa online, możesz skorzystać z rozszerzonej wersji usługi – Xbox Game Pass Ultimate.

Łączy ona przepustkę Game Pass na Xboxa i PC oraz zawiera subskrypcję Xbox Live Gold pozwalającą grać online na konsoli Xbox. Korzystając z połączonych ofert nie tylko zyskujesz więcej, ale także oszczędzasz pieniądze. Xbox Game Pass Ultimate jest idealną usługą, by cieszyć się całą ofertą gier i usług w ekosystemie Xbox. W ramach Game Pass Ultimate możesz korzystać z wyjątkowych ofert na gry dostępnych dla abonentów Live Gold oraz Game Pass.

Czy do gier Game Pass potrzebny jest internet?

Korzystając z Game Pass połączenie z internetem jest wymagane tylko do pobrania i instalacji gry na konsoli lub komputerze. Po instalacji, możesz grać w nią kiedy i gdzie chcesz, nawet bez połączenia internetowego. Internet oczywiście wymagany jest do rozgrywki wieloosobowej lub trybów współpracy.

Czytaj więcej
  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie