Co to Xbox Live Gold? Rozgrywka online na konsoli Xbox i specjalne oferty

Xbox Live to internetowe centrum dla graczy oraz platforma społecznościowa dostępna na konsolach Microsoft. Xbox Live Gold jest płatną subskrypcją pozwalającą uzyskać dostęp do trybów onlinowych wieloosobowych w grach na konsole Xbox.

SPIS TREŚCI

Co zawiera Xbox Live Gold?

Subskrypcja Xbox Live Gold zawiera w sobie dostęp do wielu funkcji i możliwości rozgrywki, niedostępnych z darmowym kontem Xbox Live.

Rozgrywka wieloosobowa z Gold

Grając na konsolach, potrzebna jest subskrypcja usługi, która umożliwi dostęp do trybów wieloosobowych. Xbox Live Gold umożliwia rozgrywki online w trybach wieloosobowych i kooperacyjnych. Dzięki niej możesz dołączyć do znajomych i graczy z całego świata, by znaleźć nowych członków do swojej drużyny.

Promocje Games With Gold

Subskrybując Xbox Live Gold, otrzymujesz dostęp do okresowych ofert darmowych gier na Xbox One oraz Xbox 360. Gry w ofercie Gold dostępne przez określony czas i jeśli je pobierzesz, zostaną na zawsze przypisane do Twojego konta. W darmowe gry z promocji Games with Gold pozostają na Twoim koncie i możesz w nie grać z aktywną subskrypcją Gold.

Ekskluzywne zniżki na gry

Korzystając z Xbox Live Gold otrzymujesz również specjalne zniżki w sklepie Xbox z Deals with Gold. Dzięki ofertom możesz kupić gry aż do 85% taniej.

Czytaj więcej
  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie