Czym różni się subskrypcja TIDAL od vouchera TIDAL?

Istnieją dwie możliwości opłacania dostępu do serwisu TIDAL – subskrypcja i voucher. Obie umożliwiają dostęp do milionów utworów i teledysków, jednak posiadają pewne różnice.

TIDAL Premium

Voucher TIDAL w home.pl przeznaczony jest tylko dla nowych użytkowników, którzy tworzą konto. Korzystanie z vouchera jest dobrym sposobem na wypróbowanie serwisu, bez podawania danych swojego konta bankowego czy karty płatniczej. Po upłynięciu okresu vouchera, możesz kontynuować korzystanie z TIDAL tylko po uruchomieniu subskrypcji na swoim koncie.

Na koncie założonym przez voucher nie możesz zrealizować kolejnego vouchera kupionego w home.pl.

Niektóre vouchery mogą być dostępne tylko przez link udostępniany przez partnera TIDAL. Vouchery wyposażone w adres strony dostępne są tylko przez podaną stronę. Dodatkowo, vouchery uprawniają tylko do TIDAL Premium – jeśli podczas trwania okresu zmienisz subskrypcję vouchera na TIDAL Hi-Fi, voucher zostanie anulowany i TIDAL naliczy opłaty za nową subskrypcję.

Drugą metodą zakupu dostępu jest subskrypcja TIDAL. Polega ona na opłacaniu dostępu do serwisu przy pomocy karty płatniczej lub płatności PayPal. Opłata za subskrypcję jest pobierana co miesiąc i można ją zakończyć w dowolnym momencie. Przy zakończeniu subskrypcji, możesz wciąż korzystać z TIDAL do czasu upłynięcia miesiąca od ostatniej płatności.

Czytaj więcej

 

  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie