Jak przesłać zdjęcia z Nintendo Switch do komputera?

Nintendo Switch jest rewolucyjną konsolą, dzięki której zagrasz w trybie stacjonarnym i przenośnym. Oprócz tego jednym przyciskiem wykonasz zrzuty ekranu ze swoich rozgrywek. Jeśli planujesz udostępnić swoje zdjęcia ze Switcha, przenieś je na komputer, by wygodnie nimi zarządzać. Sprawdź szczegóły w tym poradniku.

Grasz na Switchu w gry kupione w Nintendo eShop? Wypróbuj kody doładowujące Nintendo eShop Cards, dzięki którym bezpiecznie zapłacisz za zakupy. 

Transfer zdjęć z Nintendo Switch na komputer

Zdjęcia z konsoli w łatwy sposób przeniesiesz na dwa sposoby. Jeśli korzystasz z dodatkowej karty pamięci i na niej zapisujesz screenshoty z gier oraz posiadasz czytnik kart microSD w swoim komputerze, po prostu wyjmij kartę pamięci z konsoli i pobierz dane bezpośrednio z niej.

Sprawdź również: Jak przesłać zdjęcia z Nintendo Switch do smartfona?

Jeśli jednak nie korzystasz z zewnętrznego nośnika danych i przechowujesz zdjęcia we wbudowanej pamięci urządzenia (albo masz kartę microSD, ale nie chcesz jej wyciągać), skorzystaj z następującej metody:

  1. Uruchom swojego Switcha i przejdź do Ustawień konsoli pod ikoną koła zębatego.
  2. Następnie przejdź do Data Management → Manage Screenshots and Videos.Jak przesłać zdjęcia z Nintendo Switch na komputer?
  3. Wybierz opcję Copy to PC via USB Connection.Jak przesłac zdjęcia z Nintendo Switch na PC?
  4. W tym momencie podłącz konsolę do komputera za pomocą przewodu USB.Jak wysłać zdjęcia z Nintendo Switch do komputera PC?
  5. Komputer wykryje konsolę jako nowe urządzenie. Po instalacji urządzenia otwórz dysk zewnętrzny Nintendo Switch → Album.Transfer plików ze Switcha na komputer.
  6. W ten prosty sposób przeniesiesz zdjęcia z Nintendo Switch na komputer PC.Przesyłanie zdjęć ze Switcha na komputer PC.
Czytaj więcej
  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie