Nintendo Switch – Jak przesłać zdjęcia do smartfona?

Nintendo Switch, to popularna konsola, z której gracze mogą korzystać w trybie przenośnym oraz stacjonarnym. Switch daje również możliwość robienia screenshotów podczas rozgrywki. Zapisane zdjęcia przechowywane są w pamięci konsoli, a jeśli chce się je udostępnić, trzeba przesłać je na komputer lub smartfon. Sprawdź w takim razie, jak zrobić transfer zdjęć ze Switcha do smartfona.

SPIS TREŚCI

Jeśli kupujesz gry na Nintendo Switch w wersji cyfrowej, skorzystaj z bezpiecznych kart podarunkowych Nintendo eShop.

Nintendo eShop Card - karta podarunkowa voucher Nintendo Switch

Jak robić screeny na Switchu?

Jeśli trafiłeś tu, bo szukasz informacji, jak robić zdjęcia na Switchu, to oczywiście znajdziesz odpowiedź. Do robienia screenów na Nintendo Switch wystarczy wciśnięcie jednego guzika na joy-conie lub pro kontrolerze. Jest to jedyny kwadratowy guziczek z wyczuwalnym okręgiem w środku. Znajduje się po lewej stronie.

Jak zrobić zdjęcie na Nintendo Switch?
Jak zrobić screena na Nintendo Switch?
Przy wykonywaniu screenshota usłyszysz charakterystyczny dźwięk aparatu i na kilka sekund zostanie wyświetlony komunikat o wykonaniu zdjęcia.

Jak przesłać zdjęcia z Nintendo Switch na smartfona?

Transfer zdjęć z konsoli na urządzenie mobilne wydaje się być rozbudowaną procedurą. Nie zniechęcaj się jednak, ponieważ to tylko pozory. Wystarczy, że uważnie wykonasz poniższe czynności:

 1. Jeśli masz już zdjęcia do przesłania, uruchom swojego Switcha i przejdź do Galerii ze screenshotami (Album).Transfer zdjęć z Nintendo Switch do smartfona.
 2. Na początku wybierz i powiększ jedno zdjęcie z galerii, a następnie, zgodnie z podpowiedziami na dole, naciśnij A (Posting and Editing).Wysyłanie zdjęć z Nintendo Switch do smartfona.
 3. Wybierz opcję Send to Smart Device, a następnie: Send Multiple (ta opcja pozwoli Ci wysłać do 10 zdjęć na raz).Jak wysłać screeny ze Switcha na telefon?
 4. Teraz zaznacz zdjęcia, które chcesz przesłać i wybierz Send.Galeria Nintendo Switch - transfer zdjęć.
 5. Od tego momentu będziesz potrzebować smartfona z aplikacją do skanowania kodów QR. Jeśli nie masz takiej aplikacji, zainstaluj ją. Otwórz skaner kodów QR i zeskanuj kod z lewej strony.Skan kodu QR w celu pobrania zdjęć na smartfona.
 6. Po udanym skanowaniu skopiuj hasło sieci Nintendo i połącz się z nią za pomocą ustawień WiFi.Przesyłanie screenów ze Switcha na telefon.
 7. Po połączeniu się z wewnętrzną siecią Twojej konsoli, zobaczysz drugi kod QR. Kiedy go zeskanujesz, skaner QR wyświetli Ci adres, z którego pobierzesz swoje zdjęcia.Wysyłanie zdjęć z Nintendo Switch na telefon.Strona ze zdjęciami z konsoli Switch.
 8. Otwórz adres witryny w przeglądarce na smartfonie, a następnie kliknij na wybrany obrazek, aby zapisać go na urządzeniu.
  Pobieranie zdjęć z Nintendo Switch.Jak pobrać zdjęcia ze Switcha na urządzenie mobilne?

 

Zrobione!

A jeśli zastanawiasz się nad uruchomieniem Nintendo Switch Online, rozbudowaniu możliwości wielu gier i graniu w 8-bitowe klasyki, wypróbuj vouchery aktywujące abonament:

Czytaj więcej
 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie