Dlaczego warto korzystać z usługi Kreator Stron WWW dłużej niż rok?

Kreator Stron WWW to ciekawe rozwiązanie dla firm, które nie mają budżetowych możliwości na jednorazowy zakup kompletnej strony internetowej oraz tych, którzy dopiero rozpoczynają promocję w sieci i chcą korzystać z profesjonalnej pomocy. W home.pl otrzymasz do wyboru trzy pakiety: Kreator Start, Kreator Biznes i Kreator Profesjonalny. Oprócz narzędzia otrzymujesz także pełne wsparcie na naszej infolinii. Sprawdź, co dzięki temu zyskasz.

SPIS TREŚCI

Kupując kreator stron WWW otrzymujesz narzędzie do stworzenia gotowej witryny. Może to być prosta strona typu one-page, zbudowana na stronie głównej z blokami treści pojawiającymi się jeden pod drugim lub strona typu multi-page, z nawet 500 podstronami ofertowymi i produktowymi. W ramach subskrypcji otrzymasz jednak więcej, niż gotową stronę – home.pl oferuje wsparcie poprzez infolinię oraz czat. Sama strona utrzymywana jest na naszych serwerach, którymi administrują nasi specjaliści, co daje pewność, że Twoja witryna będzie działała bez zarzutów przez cały okres współpracy z home.pl.

Co zyskasz w ramach Kreatora stron WWW?

 • Prostą lub rozbudowaną witrynę z aktywnymi numerami telefonu, mapą Google i formularzem kontaktowym, którą przygotujesz zgodnie z własnymi preferencjami, dopasowaną do potrzeb urządzeń mobilnych (strona responsywna), 
 • Szatę graficzną zgodną z paletą kolorystyczną Twojej firmy, 
 • Stronę opartą o prostą aplikację, z możliwością ciągłego rozbudowania lub zmiany witryny 
 • Wsparcie naszych specjalistów:  
 • Na infolinii (91 432 55 08), czacie i mailowo. 
 • Możliwość podpięcia strony w Google Analytics, z dostępem do statystyk strony (ruchu na stronie, unikalnych użytkowników, przekierowań, linkowania, pozycji w wyszukiwarkach), 
 • Całodobowy monitoring bezpieczeństwa strony, z natychmiastową reakcją zespołu ds. bezpieczeństwa w razie pojawienia się problemów, 
 • Kontrolę zgodności wtyczek (co 1 miesiąc, z aktualizacją w razie potrzeby) 
 • Aktualizację aplikacji 
Wszystkie powyższe działania są dostępne już od pierwszego uruchomienia usługi kreator stron WWW i przez cały okres jego trwania.

Kreator stron WWW na dłużej niż rok – dodatkowe benefity

Rejestrując Kreator Stron WWW na minimum 12 miesięcy zyskujesz gwarancję stałej ceny rocznej. Oprócz utrzymania obsługi przez specjalistów i dostępu do edytora, dla klientów korzystających z usługi powyżej 12 miesięcy sugerujemy również dodatkowe usługi takie jak: 

 • Usługę Ranking Coach — narzędzie do pozycjonowania strony 
 • Zarezerwuj.pl — umożliwia dołączenie do strony kalendarza rezerwacji z bramką płatniczą. 
 • Stałą możliwość przebudowania strony WWW. 

Dzięki wymienionym dodatkowym usługom możesz zapewnić sobie rozwój Twojej strony internetowej i firmy, którą reprezentuje w sieci. Zmiany mogą dotyczyć zarówno wyglądu strony, jej układu, zastosowanego szablonu czy wybranych grafik i treści, jak i całkowitego modelu strony – jeśli uznasz, że Twoja firma potrzebuje zmienić swoją stronę z prostej One Page do rozbudowanej Multi Page, zawsze masz taką możliwość w kreatorze stron WWW. 

Dlaczego warto korzystać z Kreatora Stron WWW dłużej niż rok?

 Strony na kreatorze to rozwiązanie, które daje pewność, że Twoja witryna jest w dobrych rękach i pod stałą ochroną specjalistów dbających o jej prawidłowe działanie i bezpieczeństwo. To wygoda, zero obaw o możliwe problemy techniczne i gwarancja dostępu do kompleksowej obsługi. Mając stały dostęp do edytora, możesz tworzyć treści na swoją stronę (np. podstronę blogową czy aktualności) nie przejmując się jednocześnie pozostałymi aspektami technicznymi prowadzenia strony. Im dłużej z nami zostaniesz, tym więcej skorzystasz.  

 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie