Jak dodać pieczęć bezpieczeństwa na swoją stronę WWW?

Pieczęć zaufania umieszczona na stronie internetowej, świadczy o wysokim profesjonalizmie oraz wysokim poziomie bezpieczeństwa. Dostęp do pieczęci bezpieczeństwa uzyskasz m.in. dzięki usłudze Ochrona WWW od home.pl

Jak działa pieczęć bezpieczeństwa w ramach usługi Ochrona WWW?

Po zalogowaniu do Panelu Ochrony WWW w sekcji: Pieczęć bezpieczeństwa, możesz wygenerować kod, który możesz umieścić na swojej stronie WWW. Obrazek przedstawiający pieczęć bezpieczeństwa będzie wyświetlany w miejscu, w którym umieścisz kod na swojej stronie WWW. Znak pieczęci bezpieczeństwa zapewnia użytkowników odwiedzających Twoją witrynę, że jest ona bezpieczna.

Pieczęć bezpieczeństwa będzie widoczna tylko wtedy, gdy na Twojej stronie WWW nie zostanie znalezione żadne szkodliwe oprogramowanie.
Jeśli skanowanie nie powiedzie się, znalezione zostanie szkodliwe oprogramowanie lub ochrona zostanie wyłączona, użytkownicy witryny nie będą ostrzegani o żadnych problemach. W ciągu kilku dni usuniemy pieczęć z witryny i zastąpimy ją przezroczystym obrazem o rozmiarze jednego piksela. W żadnym momencie nie będziemy wyświetlać gościom żadnych informacji o szkodliwym oprogramowaniu, nieudanym skanowaniu lub braku ochrony.

Czy są dostępne różne wersje kolorystyczne pieczęci bezpieczeństwa?

Pieczęć bezpieczeństwa udostępniana w ramach usługi Ochrona WWW dostępna jest w dwóch wariantach kolorystycznych: jasnym oraz ciemnym.

Pieczęć bezpieczeństwa dostępna jest w dwóch wersjach: jasna oraz ciemna.

Jak dodać pieczęć bezpieczeństwa na swoją stronę WWW?

  1. Zaloguj się do Panelu Ochrony WWW.
  2. Przejdź do sekcji: Pieczęć bezpieczeństwa.
  3. Na wyświetlonym ekranie wybierz wersję pieczęci bezpieczeństwa (jasna lub ciemna), następnie skopiuj kod z pola tekstowego i wklej go w odpowiednie miejsce Twojej strony WWW.
Kod pieczęci bezpieczeństwa powinien zostać umieszczony w stopce strony internetowej. Kod jednak można też wkleić w nagłówek lub w dowolne żądane miejsce, w którym pieczęć ma być widoczna dla osób odwiedzających stronę WWW.
  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Nie daj się zhakować!

Dowiedz się, czy Twoja strona internetowa jest zagrożona wirusami lub atakiem hakerskim. Skanuj ją i eliminuj zagrożenia.