Komunikat: Przejdź na plan Pro lub Premium, aby włączyć…

Jeśli po uruchomieniu Panelu Ochrony WWW i przejściu do jednej z zakładek (np. Zapora, Zapora -> Reguły lub Skanuj -> Ustawienia), widzisz treść komunikatu tego typu lub podobny:

Przykład: próba uruchomienia zakładki: Zapora w Panelu Ochrony WWW

Przejdź na plan Pro lub Premium, aby włączyć naszą zaporę WAF i uzyskać dostęp do interfejsu CSOC.

Przejdź na wyższy plan, aby móc skorzystać z dodatkowych funkcji Ochrony WWW w home.pl.

Przykład: próba uruchomienia zakładki: Zapora -> Reguły w Panelu Ochrony WWW

Umożliwiamy zdefiniowanie zgodnych z własnymi wymaganiami reguł zapory WAF (Web Application Firewall). Są one dodatkiem do wbudowanych reguł zapory. W celu ustawienia własnych reguł przejdź na plan Premium i włącz zaporę WAF.

Przykład: próba uruchomienia zakładki: Skanuj -> Ustawienia w Panelu Ochrony WWW

Automatyczne usuwanie szkodliwego oprogramowania nie jest dostępne w bieżącym planie. Rozszerz licencję, a następnie włącz automatyczne usuwania szkodliwego oprogramowania.

Oznacza to, że posiadasz za niski pakiet Ochrony WWW aktywowany na swoim koncie w home.pl. W celu umożliwienia korzystania z dodatkowych zaawansowanych funkcji Ochrony WWW, należy rozszerzyć licencję i przejść na wyższy plan usługi.

Kliknij tutaj, aby przeczytać więcej jak przy usłudze Ochrona WWW przejść na wyższy plan usługi. Inne dostępne pakiety Ochrony WWW to: BiznesProfesjonalny i PremiumWięcej informacji o różnicach pomiędzy pakietami Ochrony WWW.
  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Nie daj się zhakować!

Dowiedz się, czy Twoja strona internetowa jest zagrożona wirusami lub atakiem hakerskim. Skanuj ją i eliminuj zagrożenia.