Gdzie mogę zarządzać swoją usługą Office 365?


Po zakupieniu usługi Office 365 w home.pl, do Twojego konta zostanie przypisana odpowiednia licencja. Panel administracyjny odpowiedzialny za biling i rozliczenia dostępny jest natychmiast po złożeniu zamówienia na usługę Office 365. Natomiast dostęp do panelu administracyjnego odpowiedzialnego za zarządzanie usługą Office 365, otrzymasz w wiadomości e-mail, która zostanie wysłana do Ciebie po opłaceniu zamówienia.

Panel administracyjny

Zarządzanie usługą Office 365 zostało podzielone na dwa panele administracyjne. Jeden służy do zarządzania bilingiem i rozliczeniami, natomiast drugi panel administracyjny jest odpowiedzialny za resztę operacji, np. ustawienia i konfiguracja konta, tworzenie skrzynek, pobieranie plików instalacyjnych dla aplikacji Office 365.

Pomimo różnic w przeznaczeniu obu paneli, ich wspólną cechą jest łatwy dostęp do zasobów zarejestrowanej subskrypcji, w tym tworzenia nowych użytkowników i przypisywaniu im licencji Office 365, a także przypisywania domeny, w obrębie której pakiet Office 365 będzie aktywny.

 • https://panel.home.pl – pod tym adresem znajduje się panel administracyjny dla klientów, którzy zamówili Office 365 w home.pl. Za pomocą tego panelu administracyjnego możesz zarządzać abonamentem zamówionych usług, ich płatnościami oraz rozliczeniami.
  Dostęp do https://panel.home.pl uzyskasz od razu po złożeniu zamówienia na Office 365.
  Przykładowe operacje, które możesz wykonać w https://panel.home.pl: sprawdzenie stanu płatności, pobieranie faktur, zamówienie kolejnych licencji Office 365, opłacenie faktur metodą on-line, a także dodawanie użytkowników i przypisywanie licencji Office, konfiguracja i synchronizacja domeny z pakietem Office 365.
 • https://login.microsoftonline.com – pod tym adresem znajduje się główny panel administracyjny dla pakietu Office 365, który pozwala na konfigurację i administrację kontem, zakładanie skrzynek e-mail, przypisywanie domeny, dodawanie kolejnych użytkowników licencji.
  Dostęp do https://login.microsoftonline.com uzyskasz po opłaceniu zamówienia na Office 365.
  Przykładowe operacje, które możesz wykonać w https://login.microsoftonline.com: pobieranie i instalowanie pakietu Office 365 na komputerze lub innym urządzeniu, przypisywanie własnej domeny, tworzenie skrzynek e-mail, obsługa wiadomości e-mail przez serwis internetowy, tj. klient poczty online, dodawanie użytkowników licencji.

Jak uruchomić zamówiony pakiet Office 365?

Po opłaceniu zamówienia na usługę Office 365, w Panelu klienta home.pl cp.market.home.pl otrzymasz dane dostępowe do panelu Office 365, który dostępny jest pod tym adresem: https://login.microsoftonline.com. Po zalogowaniu do panelu administracyjnego, należy pobrać instalator, który pobierze i zainstaluje nowy pakiet biurowy Office 365 na komputerze lub innym urządzeniu. W przypadku niektórych pakietów możliwy może być tylko dostęp online do aplikacji Office Web Apps.

Dzięki takiemu rozwiązaniu, nie musisz obawiać się o nośnik danych z zakupioną aplikacją (np. płytę CD/DVD) oraz nie musisz myśleć o braku napędu DVD w tzw. ultrabookach. Podsumowując, proces instalacji pakietu Office 365 ogranicza się tylko do pobrania odpowiedniej aplikacji i aktywacji wykupionej licencji.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej jak uzyskać dane dostępowe do panelu konta Office 365.
WAŻNE! Kliknij tutaj, aby przeczytać więcej o uruchamianiu zamówionego pakietu Office 365.
Jak pobrać i uruchomić usługę Office 365?
Poprzedni
Przypisywanie licencji użytkownikom Office 365
Następny

Office 365 z polskim wsparciem technicznym

W pakiecie posiadasz zawsze aktualną wersję wszystkich aplikacji pakietu, takich jak Word, Excel, Outlook i innych.


 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie