Jak zaktualizować TeamViewer do najnowszej wersji?

Posiadanie najnowszych wersji użytkowanego oprogramowania jest bardzo istotne z punktu widzenia bezpieczeństwa. Najnowsze wersje otrzymują regularne aktualizacje, dzięki którym użytkownik może otrzymać nie tylko nowe funkcje i wzrost wydajności, ale również uzyskać ochronę przed pojawiającymi się na bieżąco, najnowszymi zagrożeniami w sieci. Jak zaktualizować TeamViewer do wersji 15? Sprawdź poniższą instrukcję, która krok po kroku przeprowadzi Cię przez proces aktualizacji TeamViewer do najnowszej wersji.

SPIS TREŚCI

Dlaczego warto zaktualizować swoje oprogramowanie do najnowszej wersji TeamViewer 15?

Posiadanie najnowszej wersji oprogramowania to najważniejszy krok w kierunku zapewniania bezpieczeństwa swojego komputera i plików. Dzięki regularnym aktualizacjom bezpieczeństwa, użytkownik jest chroniony przed zagrożeniami, uzyskuje poprawki zwiększające wydajność oprogramowania oraz dostęp do nowych funkcji TeamViewer.

Jak sprawdzić posiadaną wersję oprogramowania TeamViewer?

Aby sprawdzić, z jakiej wersji oprogramowania TeamViewer korzystasz, w aplikacji kliknij: Pomoc, a następnie: Informacje. Wersja Twojego oprogramowania znajduje się w pierwszym wersie okienka Informacje.

Wersja TeamViewer

Aktualizacja TeamViewer do wersji 15 na zdalnym komputerze

Aktualizację TeamViewer podczas aktywnej sesji wykonasz za pomocą paska narzędzi:

  1. Wybierz Działania, a następnie Uaktualnienie zdalne…
    Aktualizacja TeamViewer - pasek narzędzi
  2. Oprogramowanie wyświetli dostępne numery wersji TeamViewer – potwierdź dokonanie procesu aktualizacji.
  3. TeamViewer na zdalnym komputerze zamknie się i zainstaluje nową wersję.
Po wykonaniu aktualizacji nastąpi automatyczne ponowne połączenie ze zdalnym komputerem.

Aktualizacja TeamViewer do wersji 15 na swoim komputerze?

Aktualizację TeamViewer możesz wykonać za pośrednictwem jednego kliknięcia. Jeżeli dostępna jest nowa wersja TeamViewer, w głównym oknie TeamViewer po prawej stronie paska menu pojawi się ikona strzałki:

Aktualizacja TeamViewer

W przypadku, gdy ta ikona powiadomienia jest dezaktywowana w ustawieniach TeamViewer, kliknij: Pomoc, a następnie: Sprawdź, czy jest dostępna nowa wersja.

Aktualizacja TeamViewer - nowa wersja

Jak włączyć automatyczne aktualizacje w TeamViewer?

TeamViewer może automatycznie instalować najnowsze wersje. W tym celu w obszarze Zaawansowane kliknij: Instaluj nowe wersje automatycznie.
  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

TeamViewer narzędzie do dostępu zdalnego

Umożliwia zarządzanie i obsługiwanie komputerów, serwerów oraz innych urządzeń podczas połączenia zdalnego (nawet przez urządzenia mobilne). Pracuj zdalnie z każdego miejsca.