Jak zmienić hasło dla wielu usług jednocześnie?

W artykule znajdziesz informacje, jak zmienić hasło dla usług na poprzedniej platformie home.pl. Korzystasz z nowego Panelu klienta home.pl? Sprawdź:

Za pośrednictwem Panelu klienta home.pl możesz zmienić hasło do wielu usług jednocześnie. W tym celu wymagane jest zalogowanie się w Panelu klienta home.pl do usługi z uprawnieniami administracyjnymi.

Zmiana hasła dla większej ilości usług naraz jest przydatna, gdy sytuacja zmusza Cię do szybkiej aktualizacji haseł, które są znane przez nieuprawnionych do tego użytkowników (np. były pracownik).

Jak zmienić hasło dostępu dla kilku usług naraz?

Instrukcja krok po kroku - Panel klienta - Usługi - Lista usług - Zmień hasło - Ustawienia nowego hasła - Wpisz nowe hasło

 1. Zaloguj się w Panelu klienta home.pl do usługi z uprawnieniami administracyjnymi.

 2. Kliknij opcję menu Usługi, która znajduje się po lewej stronie ekranu.
 3. Na wyświetlonej liście usług zaznacz tylko te usługi, dla których chcesz zmienić hasło dostępu.
 4. Następnie kliknij przycisk Zmień hasło, który znajduje się w górnej części ekranu.
 5. Kliknij przycisk Tak, aby potwierdzić chęć zmiany hasła dla zaznaczonych usług.
 6. Na wyświetlonej stronie wypełnij formularz zmiany hasła. W polu Hasło użyte przy logowaniu do Panelu należy wpisać obecne hasło dla usługi, do której jesteś zalogowany.

  Pamiętaj, że możesz skorzystać z funkcji wygenerowania nowego hasła. Spowoduje to, że nowe hasło dla usługi będzie miało najwyższy poziom bezpieczeństwa – ale będzie trudne do zapamiętania. Kliknij tutaj, aby sprawdzić jak stworzyć bezpieczne i silne hasło.
 7. Kliknij przycisk Zapisz, aby zapisać wprowadzone zmiany. Hasło dla zaznaczonych usług powinno zostać zmienione maksymalnie w ciągu jednej godziny. Pamiętaj, że nie jest to zasadą – hasło może zostać zmienione natychmiast!

 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie

Dedykowane wsparcie IT i megarabaty!

Pomoc Premium dedykujemy najbardziej wymagającym Klientom home.pl. Powiedz, co możemy dla Ciebie zrobić i oszczędzaj czas.

Poznaj Pomoc Premium Sprawdź ofertę