Jak zmienić hasło do usługi przez nowy Panel Klienta?

Znajdziesz tutaj instrukcje jak zmienić hasło do usługi (np. serwera) na nowej platformie home.pl.

Logowanie do Panelu Klienta na nowej platformie home.pl odbywa się zawsze przy użyciu jednego identyfikatora konta – adresu e-mail. Po zalogowaniu do Panelu Klienta, możesz zarządzać wszystkimi usługami, w tym dokonać zmiany hasła zarówno dla każdej z usług pojedynczo, a także zmienić hasło główne, którego użyłeś podczas logowania do Panelu Klienta.

W nowym Panelu Klienta nie wszystkie usługi posiadają przypisane im hasło, dlatego nie każda usługa będzie oferowała możliwość jego zmiany. Przykład: usługa hostingu WWW posiada możliwość zmiany hasła, które przydatne jest na etapie konfiguracji domeny oraz obsługi głównego konta FTP serwera, usługa domeny nie posiada hasła, a jej konfiguracja zależna jest od konfiguracji innych usług.

Zmiana hasła dla usługi przez Panel Klienta na nowej platformie home.pl

  1. Zaloguj się do Panelu Klienta home.pl
  2. Po lewej stronie ekranu wybierz grupę usług, w ramach których chcesz dokonać zmiany hasła. W poniższym przykładzie posłużymy się zmianą hasła dla serwera – w tym celu kliknij opcję: Usługi WWW.
  3. Po wybraniu grupy usług (np. Usługi WWW), na ekranie zostanie wyświetlona lista usług. Kliknij nazwę wybranej usługi, dla której chcesz zmienić hasło.
  4. Jeśli kliknąłeś nazwę serwera, to na następnym ekranie znajdź moduł: Serwer WWW i kliknij przy nim: Ustawienia -> Hasło dostępu.
  5. Na ekranie zostanie wyświetlony formularz, który umożliwia zmianę hasła dostępu do wybranego serwera. Zmiana hasła do hostingu wymaga autoryzacji do administratora konta. W tym celu w sekcji Autoryzacja wprowadź login (adres e-mail użyty podczas logowania) oraz hasło, a następnie wpisz nowe hasło dostępu do hostingu.
  6. Kliknij przycisk Wyślij, który znajduje się w dolnej częsci ekranu, aby zatwierdzić zmianę hasła.
  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Tematy powiązane

Szukaj
Generic filters
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Wyświetl posty typu:
lub