Jak zmienić hasło do Panelu klienta?

Najlepszy hosting dla stron WWW

Z artykułu dowiesz się jak zmienić hasło dostępu do konta na nowej platformie home.pl. Logowanie do nowego Panelu klienta odbywa się za pomocą adresu e-mail.

Zmiana hasła dostępu do Panelu klienta na nowej platformie możliwa jest na dwa sposoby:

Reset hasła – nie pamiętam hasła dostępu do Panelu klienta

Gdy nie pamiętasz hasła do Panelu klienta home.pl, ale posiadasz dostęp do swojej skrzynki e-mail (do tej, której adres został podany jako kontaktowy), możesz zresetować swoje hasło.

Reset hasła polega na odebraniu wiadomości e-mail wysłanej na adres kontaktowy i ustawieniu nowego hasła dostępu (po kliknięciu linku, znajdującego się w treści odebranej wiadomości e-mail).

Poradnik wideo: jak zmienić hasło do Panelu klienta home.pl?

Jak zmienić hasło dostępu do Panelu klienta home.pl?

 1. Jeśli nie pamiętasz hasła do swojego konta, kliknij przycisk Odzyskaj hasło, który znajduje się pod formularzem logowania pod adresem: https://panel.home.pl
  Panel klienta home.pl - Okno logowania - Kliknij przycisk Odzyskaj hasło
 2. Na następnym ekranie w polu Login wprowadź nazwę Twojego konta:
  Panel klienta home.pl - Okno logowania - Odzyskaj hasło - W polu Login wprowadź nazwę Twojego konta

  • wprowadź swój login w postaci adresu e-mail, jeśli zmiana hasła dotyczy usługi znajdującej się na nowej platformie home.pl (po 26 maja 2018 roku).
  • wprowadź swój login w postaci identyfikatora, jeśli zmiana hasła dotyczy usługi zarejestrowanej na poprzedniej platformie home.pl (przed 26 maja 2018 roku).
 3. Postępuj zgodnie ze wskazówkami wyświetlanymi na ekranie:
  • jeśli wpisałeś adres e-mail, na adres poczty elektronicznej wskazany jako kontaktowy, otrzymasz wiadomość z instrukcją zmiany hasła. Kliknij link znajdujący się w treści wiadomości.
   Panel klienta home.pl - Okno logowania - Odzyskaj hasło - Login - Na twój adres e-mail został wysłany link, który umożliwi Ci zmianę hasła - Kliknij link znajdujący się w treści wiadomości e-mail
  • jeśli wprowadziłeś identyfikator usługi z poprzedniej platformy home.pl, zostaniesz przekierowany na stronę gdzie możliwa będzie zmiana hasła. Wpisz ponownie identyfikator i korzystaj ze wskazówek wyświetlonych na ekranie. Przeczytaj więcej jak zmienić hasło na poprzedniej platformie home.pl.
   Panel klienta home.pl - Okno logowania - Odzyskaj hasło - Identyfikator usługi - Odzyskiwanie hasła krok 1/3 - Wpisz ponownie identyfikator i korzystaj ze wskazówek wyświetlonych na ekranie
 4. Jeśli zmieniasz hasło do Panelu klienta na nowej platformie home.pl (wpisałeś w poprzednim kroku adres e-mail), to odbierz wiadomość i kliknij odnośnik, który znajduje się w jej treści.
  Ważne! Link do zmiany hasła jest ważny 1 godzinę. Jeżeli nie wykonywałeś dyspozycji resetu hasła, zignoruj tę wiadomość.
  Wiadomość e-mail - Przykładowa wiadomość e-mail zawierająca odnośnik do zmiany hasła
 5. Po kliknięciu linka, na ekranie zostanie wyświetlony formularz zmiany hasła. W polu: Nowe hasło wpisz propozycję nowego hasła dla wskazanego konta.
  Podczas wpisywania nowego hasła wyświetlany będzie miernik jakości hasła. Kolory czerwony, pomarańczowy i zielony będą przedstawiać siłę wpisywanego hasła.
  Home.pl - Formularz zmiany hasła - W polu Nowe hasło wpisz propozycję nowego hasła dla wskazanego konta
 6. Po wpisaniu nowego hasła, kliknij przycisk Ustaw.
 7. Hasło zostało zmienione. Możesz już teraz przejść na stronę: https://panel.home.pl, aby zalogować się do swojego konta, wpisując nowe hasło dostępu.

Zmiana hasła, gdy znam aktualne hasło dostępu, ale chcę je zmienić na inne

Zmiana hasła w Panelu klienta jest przydatna, kiedy posiadasz dostęp do panelu zarządzania usługami, ale potrzebujesz dokonać ich konfiguracji, która wymaga ustalenia hasła dla poszczególnych usług, np. przy przypisywaniu usług do użytkowników lub konfiguracji FTP głównego konta serwera.

Podobnie jak przy resecie hasła, procedura jego zmiany w Panelu klienta, zależna jest od tego, jakim identyfikatorem nastąpiło logowanie oraz, z którego panelu administracyjnego korzystasz:

 • Kliknij tutaj, jeśli chcesz zmienić hasło za pomocą poprzedniego Panelu home.pl (dla usług rejestrowanych przed 26 maja 2018 roku). Logowanie do Panelu odbywa się za pomocą identyfikatora usługi),
 • Kliknij tutaj, jeśli chcesz zmienić hasło za pomocą nowego Panelu klienta (dla usług rejestrowanych po 26 maja 2018 roku). Logowanie do Panelu odbywa się za pomocą adresu e-mail).

Jak stworzyć bezpieczne hasło?

Skorzystaj ze wskazówek wypisanych poniżej, dzięki którym zwiększysz “siłę” swojego hasła:

 • hasło musi składać się z minimum 8 znaków,
 • hasło nie powinno zawierać w sobie nazwy Twojej usługi,
 • hasło nie może zawierać polskich znaków,
 • hasło powinno zawierać zarówno małe jak i duże litery,
 • hasło powinno zawierać cyfry,
 • wykorzystaj również znaki specjalne (np. &, @, !).
WAŻNE! Kliknij tutaj, aby przeczytać jak tworzyć bezpieczne i silne hasła.
Instrukcje jak zmienić hasło do konta w poprzednim Panelu klienta:

Odbierz 25 zł do wydania na empik.com

Polecaj usługi home.pl i zdobywaj za każde polecenie kupon o wartości 25zł do wydania na empik.com

Zdobądź swój kupon na 25zł Sprawdź jak

 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie