Jak zmienić hasło do Panelu Klienta?

Zmiana hasła dostępu do Panelu Klienta możliwa jest na dwa sposoby:

WAŻNE! W tym artykule znajdziesz instrukcje jak zmienić hasło dostępu do konta znajdującego się na nowej platformie home.pl. Logowanie do Panelu Klienta odbywa się za pomocą adresu e-mail, wskazanego podczas rejestracji.

Reset hasła – nie pamiętam hasła dostępu do Panelu Klienta

Gdy nie pamiętasz hasła do Panelu Klienta home.pl, ale posiadasz dostęp do swojej skrzynki e-mail (do tej, której adres został podany jako kontaktowy), możesz zresetować swoje hasło.

Reset hasła polega na odebraniu wiadomości e-mail wysłanej na adres kontaktowy i ustawieniu nowego hasła dostępu (po kliknięciu linku, znajdującego się w treści odebranej wiadomości e-mail).

Jak zmienić hasło dostępu do Panelu Klienta home.pl?

 1. Jeśli nie pamiętasz hasła do swojego konta, kliknij przycisk Przypomnij hasło, który znajduje się w formularzu logowania pod adresem: https://panel.home.pl
 2. Na następnym ekranie w polu Login wprowadź nazwę Twojego konta:
  • w postaci adresu e-mail, jeśli zmiana hasła dotyczy usługi znajdującej się na nowej platformie home.pl (po 26 maja 2018 roku).
  • w postaci identyfikatora, jeśli zmiana hasła dotyczy usługi zarejestrowanej na poprzedniej platformie home.pl (przed 26 maja 2018 roku),
 3. Postępuj zgodnie ze wskazówkami wyświetlanymi na ekranie:
  • jeśli wpisałeś adres e-mail, na adres poczty elektronicznej wskazany jako kontaktowy, otrzymasz wiadomość e-mail z instrukcją zmiany hasła. Kliknij link znajdujący się w odebranej wiadomości i zmień hasło.
  • jeśli wprowadziłeś identyfikator usługi, zostaniesz przekierowany na stronę, na której możliwa będzie zmiana hasła dla podanego identyfikatora (wpisz ponownie identyfikator, a następnie korzystaj ze wskazówek wyświetlonych na ekranie). Przeczytaj więcej jak krok po kroku zmienić hasło na poprzedniej platformie home.pl.
 4. Jeśli zmieniasz hasło do Panelu Klienta na nowej platformie home.pl (wpisałeś adres e-mail), to odbierz wiadomość e-mail i kliknij odnośnik, który znajduje się w treści przesłanej tej wiadomości.
 5. Na ekranie zostanie wyświetlony formularz zmiany hasła, który należy wypełnić:
  • Nowe hasło – wpisz nową propozycję hasła.
  • Potwierdź nowe hasło – powtórz nową propozycję hasła w celu weryfikacji.
 6. Po wpisaniu nowego hasła, kliknij przycisk „Wyślij”. Hasło do wybranego konta zostanie natychmiast zmienione.
 7. Przejdź na stronę: https://panel.home.pl, aby zalogować się do swojego konta za pośrednictwem nowego hasła dostępu.

Zmiana hasła, gdy znam aktualne hasło dostępu, ale chcę je zmienić na inne

Zmiana hasła w Panelu Klienta jest przydatna, kiedy posiadasz dostęp do panelu zarządzania usługami, ale potrzebujesz dokonać ich konfiguracji, która wymaga ustalenia hasła dla poszczególnych usług, np. przy przypisywaniu usług do użytkowników lub konfiguracji FTP głównego konta serwera.

Podobnie jak przy resecie hasła, procedura jego zmiany w Panelu Klienta, zależna jest od tego, jakim identyfikatorem nastąpiło logowanie oraz, z którego panelu administracyjnego korzystasz:

 • Kliknij tutaj, jeśli chcesz zmienić hasło za pomocą poprzedniego Panelu home.pl (dla usług rejestrowanych przed 26 maja 2018 roku). Logowanie do Panelu odbywa się za pomocą identyfikatora usługi),
 • Kliknij tutaj, jeśli chcesz zmienić hasło za pomocą nowego Panelu Klienta (dla usług rejestrowanych po 26 maja 2018 roku). Logowanie do Panelu odbywa się za pomocą adresu e-mail).

Jak stworzyć bezpieczne hasło?

Skorzystaj ze wskazówek wypisanych poniżej, dzięki którym zwiększysz “siłę” swojego hasła:

 • hasło musi składać się z minimum 8 znaków,
 • hasło nie powinno zawierać w sobie nazwy Twojej usługi,
 • hasło nie może zawierać polskich znaków,
 • hasło powinno zawierać zarówno małe jak i duże litery,
 • hasło powinno zawierać cyfry,
 • wykorzystaj również znaki specjalne (np. &, @, !).
WAŻNE! Kliknij tutaj, aby przeczytać jak tworzyć bezpieczne i silne hasła.
 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie

Tematy powiązane

Szukaj
Generic filters
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Wyświetl posty typu:
lub