Jak zmienić hasło do Panelu klienta?

Z artykułu dowiesz się jak zmienić hasło dostępu do konta na nowej platformie home.pl. Logowanie do nowego Panelu klienta odbywa się za pomocą adresu e-mail.

Gdy nie pamiętasz hasła do Panelu klienta home.pl, ale posiadasz dostęp do swojej skrzynki e-mail (do tej, której adres został podany jako kontaktowy), możesz zresetować swoje hasło. Reset hasła polega na odebraniu wiadomości e-mail wysłanej na adres kontaktowy i ustawieniu nowego hasła dostępu (po kliknięciu linku, znajdującego się w treści odebranej wiadomości e-mail).

SPIS TREŚCI

Jeśli nie pamiętasz hasła do Panelu Klienta home.pl oraz nie posiadasz dostępu do skrzynki e-mail, której adres został podany jako kontaktowy, wypełnij i wyślij do nas wniosek o nadanie nowego dostępu do Panelu Klienta.

Poradnik wideo: jak zmienić hasło do Panelu klienta home.pl?

Jak zmienić hasło dostępu do Panelu klienta home.pl?

 1. Jeśli nie pamiętasz hasła do swojego konta, kliknij przycisk Odzyskaj hasło, który znajduje się pod formularzem logowania pod adresem: https://panel.home.pl
  Formularz logowania
 2. Na następnym ekranie w polu Login wprowadź nazwę Twojego konta:
  Reset hasła

  • wprowadź swój login w postaci adresu e-mail, jeśli zmiana hasła dotyczy usługi znajdującej się na nowej platformie home.pl (po 26 maja 2018 roku).
  • wprowadź swój login w postaci identyfikatora, jeśli zmiana hasła dotyczy usługi zarejestrowanej na poprzedniej platformie home.pl (przed 26 maja 2018 roku).
 3. Postępuj zgodnie ze wskazówkami wyświetlanymi na ekranie:
  Panel klienta home.pl - Okno logowania - Odzyskaj hasło - Login - Na twój adres e-mail został wysłany link, który umożliwi Ci zmianę hasła - Kliknij link znajdujący się w treści wiadomości e-mail
 4. Odbierz wiadomość i kliknij odnośnik, który znajduje się w jej treści.
  UWAGA! Link do zmiany hasła jest ważny 1 godzinę. Jeżeli nie wykonywałeś dyspozycji resetu hasła, zignoruj tę wiadomość.
  Wiadomość e-mail - Przykładowa wiadomość e-mail zawierająca odnośnik do zmiany hasła
 5. Po kliknięciu linku, na ekranie zostanie wyświetlony formularz zmiany hasła. W polu: Nowe hasło wpisz propozycję nowego hasła dla wskazanego konta.
  Podczas wpisywania nowego hasła wyświetlany będzie miernik jakości hasła. Kolory czerwony, pomarańczowy i zielony będą przedstawiać siłę wpisywanego hasła.
  Home.pl - Formularz zmiany hasła - W polu Nowe hasło wpisz propozycję nowego hasła dla wskazanego konta
 6. Po wpisaniu nowego hasła kliknij przycisk Ustaw.
 7. Hasło zostało zmienione. Możesz już teraz przejść na stronę: https://panel.home.pl, aby zalogować się do swojego konta, wpisując nowe hasło dostępu.

Jak stworzyć bezpieczne hasło?

Skorzystaj ze wskazówek wypisanych poniżej, dzięki którym zwiększysz „siłę” swojego hasła:

 • hasło musi składać się z minimum 8 znaków,
 • hasło nie powinno zawierać w sobie nazwy Twojej usługi,
 • hasło nie może zawierać polskich znaków,
 • hasło powinno zawierać zarówno małe jak i duże litery,
 • hasło powinno zawierać cyfry,
 • wykorzystaj również znaki specjalne (np. &, @, !).
WAŻNE! Kliknij tutaj, aby przeczytać, jak tworzyć bezpieczne i silne hasła.
Instrukcje jak zmienić hasło do konta w poprzednim Panelu klienta:

 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie