Jak rozpocząć pozycjonowanie dzięki SEO w home.pl?

Chcesz wypozycjonować stronę lub sklep dzięki wsparciu home.pl? Sprawdź, jak wygląda współpraca z naszymi specjalistami, którzy dzięki działaniom SEO pomogą w osiągnięciu wysokiej pozycji twojej strony w Google.

Jak wygląda proces pozycjonowania stron w home.pl

Jeżeli dopiero przesłałeś/aś formularz do home.pl z prośbą o darmową wycenę na pozycjonowanie stron internetowych:

 1. W ciągu 24 godzin roboczych skontaktuje się z Tobą nasz specjalista od reklamy internetowej. Podczas rozmowy ustalicie wstępne założenia pozycjonowania, czyli:
  • ile fraz kluczowych ma pozycjonować Twoją stronę internetową,
  • jaki ma być zasięg pozycjonowania (lokalny, ogólnopolski, rynki zagraniczne),
  • jaka ilość linków prowadzących z zewnątrz do Twojej strony będzie niezbędna do skutecznego działania,
  • jaki zakres prac będzie niezbędny do zoptymalizowania Twojej strony,
  • czy potrzebne będzie wykonanie dodatkowych prac (takich jak uruchomienie certyfikatu SSL, rozbudowa strony o bloga itp.).
 2. Akceptujesz zaproponowane warunki – Co dalej? Nasz specjalista wystawia fakturę proformę z ceną, jaką ustaliliście podczas rozmowy. Faktura nie jest wiążąca, co znaczy, że obejmuje tylko taki zakres czasowy, jaki ustaliliście. Nie wiążemy Cię żadną długoterminową umową. Zdecyduj, jak długo chcesz pozycjonować swoją stronę z home.pl.
  WAŻNE! Pozycjonowanie to proces długotrwały i nie sposób precyzyjnie określić terminu osiągnięcia oczekiwanych rezultatów.
 3. Po opłaceniu faktury proformy za pozycjonowanie, nasz specjalista do spraw reklamy internetowej, skontaktuje Cię ze specjalistą SEO (zajmującym się pozycjonowaniem stron i sklepów internetowych).
 4. W ciągu 24 godzin specjalista SEO kontaktuje się z Tobą (mailowo lub telefonicznie) z prośbą o dostępy do twojej strony internetowej, aby rozpocząć niezbędne prace nad pozycjonowaniem.
 5. Przeprowadzamy audyt SEO twojej strony internetowej. Badamy ją m.in. pod kątem optymalizacji czy liczby linków zewnętrznych.
 6. W ciągu tygodnia otrzymasz raport z przeprowadzonego audytu. Znajdziesz w nim rekomendacje i scenariusz prac, jakie zostaną przeprowadzone w ramach pozycjonowania strony internetowej.
 7. Po wyrażeniu przez Ciebie zgody na wykonanie rekomendowanych działań, rozpoczynamy pozycjonowanie twojej strony internetowej.
Sprawdź, jakie działania są potrzebne, aby dobrze wypozycjonować stronę www:

Jak wygląda pozycjonowanie (SEO) w home.pl?

 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie

Jak zareklamować firmę w Internecie?

Mamy na to patent. Wiemy jak zareklamować Twoją firmę w Internecie. Zobacz, jak wiele może Ci dać skuteczna reklama.

Reklama internetowa Sprawdź ofertę