Widok konsoli Acronis Backup: widok prosty/widok tabeli

Instrukcje krok po kroku jak korzystać z Acronis Backup znajdziesz pod tym adresem.

W panelu użytkownika usługi Acronis Backup, czyli w panelu zarządzania komputerami i utworzonymi planami, masz możliwość zmiany widoku konsoli w celu zmiany wyświetlania informacji o kopiach zapasowych.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej jak utworzyć użytkownika usługi Acronis Backup.

Po zalogowaniu do panelu użytkownika, możesz wyświetlić dane w postaci: widoku tabeli lub widoku prostego. By zmienić widok, kliknij ikonę widoku, w prawym górnym rogu ekranu (trzecia ikona od prawej strony).

Widok tabeli pozwala na zarządzanie całym kontem, wszystkimi przypisanymi mu komputerami i lokalizacjami, a także wyświetla wszystkie informacje dotyczące tworzonej kopii zapasowej, postępu jej wykonania, raportów błędów i statusów. Widok tabeli jest widokiem domyślnym.
Dodaj - urządzenia kopii zapasowej Acronis

Widok prosty umożliwia wyświetlenie maksymalnie do 5 komputerów. Jest przyjazny dla użytkownika, wyświetla jedynie najważniejsze informacje (jak nazwę zasobu, informacje o ostatniej i kolejnej kopii zapasowej) oraz przyciski, odpowiadające szybkiej zmianie planu, jego uruchomieniu lub przejściu do odzyskiwania plików.
Acronis Backup prosty widok

Zarówno widok prosty, jak i widok tabeli, zapewniają dostęp do tych samych funkcji usługi. Zmiana interfejsu powoduje zmianę położenia przycisków funkcyjnych oraz ich priorytet. Dokumentacja home.pl dotycząca usługi Acronis Backup bazuje na dostępie do konsoli w widoku tabeli.

  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Kopia zapasowa danych bez limitu urządzeń

Chroń to, co najcenniejsze. Zabezpiecz firmowe lub prywatne dane z komputerów, telefonów, tabletów i serwerów.