Jak nadawać przesyłki korzystając z Furgonetka.pl

Jeśli posiadasz już konto w serwisie Furgonetka.pl, zainstalowałeś aplikację w eSklepie i skonfigurowałeś ją, czas zacząć nadawać przesyłki. Zobacz jak w kilku krokach nadasz przesyłkę, wygenerujesz etykietę i poinformujesz klienta o wysłaniu jego zamówienia.

Jak nadać przesyłkę korzystając z integracji z Furgonetka.pl?

 1. Przejdź do sekcji Obsługa sklepu > Zamówienia i przy zamówieniu, które chcesz wysłać, kliknij ikonkę kółka zębatego i następnie Aplikacje > Przesyłka.
  Jak nadawać przesyłki korzystając z Furgonetka.pl
 • Jeśli nadajesz przesyłkę pierwszy raz, zostaniesz poproszony o podanie loginu i hasła do serwisu Furgonetka.pleSklep - Sprzedaż - Zamówienia - Aplikacje - Furgonetka - Logowanie - Podaj login i hasło do serwisu Furgonetka
  Jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie Furgonetka.pl kliknij przycisk Załóz konto na Furgonetka.pl z tego ekranu. Zyskasz dostęp do atrakcyjnej oferty na nadawanie przesyłek już od od 5.99 zł z wliczoną opłatą paliwową i kilometrową dla klientów home.pl.
 • Kliknij Zaloguj, aby potwierdzić łączenie aplikacji z Twoim sklepem. Jeśli podałeś prawidłowe dane, zobaczysz taki komunikateSklep - Sprzedaż - Zamówienia - Aplikacje - Furgonetka - Logowanie - Podaj login i hasło do serwisu Furgonetka
 • W nowym oknie uzupełnij wszystkie parametry przesyłki i przejdź dalej.
  Jak nadawać przesyłki korzystając z Furgonetka.pl
 • Potwierdź prawidłowość uzupełnionych danych akceptując regulamin Furgonetka.pl i przejdź do opłacenia przesyłki.

Jak nadawać przesyłki korzystając z Furgonetka.pl

 1. Zaksięgowanie płatności potrwa kilka sekund, a prawidłowość księgowania zobaczysz na ekranie poniżej.
 2. Jeśli płatność przebiegnie pomyślnie otrzymasz możliwość wydrukowania listu przewozowego / etykiet do zamówienia. Naklej je na przesyłkę i czekaj na kuriera.
 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie

Załóż własny sklep internetowy

Nieważne co i jak chcesz sprzedawać. eSklep od home.pl to idealne narzędzie do prowadzenia sprzedaży w Internecie.