Jak uruchomić kreator stron Divi?

Kreator stron internetowych Divi zapewnia użytkownikowi WordPress dostęp do jednego z najbardziej rozbudowanych narzędzi. Pozwala personalizować szablon witryny internetowej oraz tworzyć niesamowite kompozycje poszczególnych stron, korzystając przy tym z ogromnej biblioteki motywów, widżetów i wtyczek dedykowanych temu kreatorowi. Jednak Divi to coś więcej niż tylko kreator, to motyw wraz z dostępnymi narzędziami jego edycji.

SPIS TREŚCI

Kreator stron i szablon Divi

Kreator stron internetowych oraz szablon Divi stanowi dziś jedno z najciekawszych narzędzi, przy pomocy którego możesz zbudować swoją własną witrynę internetową. W odróżnieniu od Elementor Divi oferuje znacznie większy zakres możliwości edycji strony, ale jednocześnie wymaga do tego odpowiednich szablonów, które najlepiej z nim współpracują. Jednak dla twórców witryn, Divi stanowi o wiele bardziej rozbudowany kreator niż jest nim sam Elementor, jednocześnie wymagając więcej czasu, aby nauczyć się jego obsługi, co bardziej wynika z ilości dostępnych funkcji niż złożoności działań.

Divi to wizualny kreator stron, który pozwala budować, organizować i dostosowywać każdy element Twojej witryny za pomocą sekcji, wierszy i dedykowanych modułów Divi. Z jego pomocą tworzenie profesjonalnych witryn internetowych jest naprawdę proste i nie wymaga pisania kodu. Ponad co oferuje sam Divi, za jego rozwojem stoi także duża społeczność aktywnych projektantów i programistów.

Jak uruchomić kreator stron Divi?

Jedną z zasadniczych różnić między DIvi a Elementor jest to, że Elementor jest dostępny bezpłatnie. Możesz skorzystać z płatnego rozszerzenia PRO, ale nie musisz płacić za korzystanie z większości podstawowych funkcjonalności. Divi jest od początku płatny, a więc przed jego uruchomieniem konieczne jest założenie konta i zakup szablonu. W samym CMS WordPress znajdziesz natomiast bibliotekę wtyczek, a w niej liczne dodatki, bezpłatne oraz wersje Premium, do Divi.

Uruchomienie Divi rozpoczynasz więc na stronie autorów szablonu, gdzie dokonujesz zakupu, a następnie możesz pobrać plik, który posłuży Ci do zainstalowania szablonu Divi w CMS WordPress.

 1. Przejdź na stronę elegantthemes.com, założ konto i dokonaj zakupu motywu Divi.
  Przejdź na stronę ElegantTheme i kup szablon Divi
 2. Po zakupie Divi, w panelu użytkownika w sekcji Downloads znajdziesz opcje pobierania Divi.
  Pobierz motyw Divi na dysk komputera ze swojego konta
 3. Zaloguj się do panelu administratora WordPress.
 4. Przejdź do sekcji Szablony i dodaj nowy motyw.
  Zainstaluj pobrany szablon Divi w CMS WordPress
 5. Wczytaj do CMS WordPress nowy szablon tj. pobrany plik DIvi.
  1. Jak zainstalować płatny szablon WordPress?
   Wyślij motyw Divi na serwer korzystając z wbudowanego narzędzia WordPress
 6. Po zainstalowaniu szablonu aktywuj go.
 7. W panelu administratora WordPress zobaczysz dodatkowe opcje dostępu do ustawień szablonu Divi.
  Divi - opcje w panelu WordPress
 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie

Hosting stworzony dla WordPressa

Masz stronę WWW na WordPressie? My też uwielbiamy ten system dla stron internetowych. Dlatego stworzyliśmy hosting specjalnie dla jego użytkowników.