Jak zalogować się do WordPressa? Logowanie do WordPressa

Prowadzisz swoją stronę WWW opartą o CMS WordPress — jednym z najpopularniejszych systemów zarządzania treścią? Sprawdź, jak zalogować się do panelu administracyjnego Twojej strony na WordPressie. Logowanie do WordPressa jest naprawdę proste!

SPIS TREŚCI

Do instalacji i obsługi CMS WordPress polecamy usługę Hosting WordPress SSD zapewniającą wyjątkową wydajność i wysokie parametry bezpieczeństwa. Usługa oferowana jest także z certyfikatem SSL dla lepszej ochrony witryny WWW oraz newralgicznych danych. Sprawdź ofertę, zarejestruj usługę, zadzwoń jeśli masz dodatkowe pytania.

Jak zalogować się do panelu administracyjnego na WordPressie?

Aby zalogować się do WordPressa, postępuj według instrukcji:

  1. Wpisz w pasek przeglądarki adres Twojej strony na WordPressie, a następnie dodaj do niej końcówkę: /wp-admin. Jest to standardowa końcówka logowania dla wszystkich witryn, które zbudowane są w oparciu o WordPress.
    Logowanie do WordPressa - wp-admin
  2. W wyświetlonym oknie wpisz login i hasło, np. które wybrałeś po zainstalowaniu systemu WordPress lub otrzymałeś/aś od webmastera budującego Ci stronę WWW.
    WordPress - panel logowania do serwisu
  3. Kliknij przycisk: Zaloguj się.
  4. Jeśli wpisałeś poprany login i hasło, to na ekranie ukaże Ci się panel administracyjny WordPressa (wp-admin).

Co zrobić, jeśli nie pamiętam hasła do WordPressa?

Każdemu zdarza się czasem zapomnieć ważnych haseł lub loginów. Jeśli zdarzyła Ci się taka sytuacja, możesz w każdej chwili odzyskać swoje hasło i dostęp do witryny na WordPressie. Sprawdź, jak to zrobić:

  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Hosting stworzony dla WordPressa

Masz stronę WWW na WordPressie? My też uwielbiamy ten system dla stron internetowych. Dlatego stworzyliśmy hosting specjalnie dla jego użytkowników.