Jak wyłączyć wysyłanie informacji o nowościach i ofertach?

W artykule znajdziesz instrukcję, jak wyłączyć wysyłanie informacji o nowościach i ofertach na adres e-mail na poprzedniej platformie home.pl

Wprowadzenie

Panel klienta home.pl umożliwia blokadę wysyłki wiadomości e-mail, które dostarczane są przez home.pl na Twoją kontaktową skrzynkę e-mail (np. nowości, promocje, powiadomienia techniczne, informacje o aktualizacjach).

Jeżeli nie chcesz otrzymywać kolejnych wiadomości e-mail z tego tytułu, to zaznacz w Panelu klienta home.pl Twojej usługi opcję: „Blokuj informacje o nowościach i ofertach od operatora”.wy

Panel klienta - Usługi - Usługa - Ustawienia - Zaznacz opcje Blokuj informacje o nowościach i ofertach od operatora
WAŻNE! Pamiętaj, że wyłączenie wysyłania informacji o nowościach i ofertach na Twój adres e-mail spowoduje, że nie będziesz już otrzymywał powiadomień, np. o wdrożeniu nowych funkcjonalności przy Twoich usługach. Zastanów się czy na pewno chcesz pozbyć się tak ważnych powiadomień.

Jak wyłączyć wysyłanie informacji technicznych i nowości na mój adres e-mail?

 1. Zaloguj się w Panelu klienta home.pl do usługi, dla której chcesz wyłączyć wysyłanie informacji o nowościach i ofertach od operatora.
 2. Kliknij opcję menu „Usługi”, która znajduje się po lewej stronie ekranu.
  Panel klienta - Wybierz opcje menu Usługi
 3. Kliknij nazwę usługi (np. „kowalski”), dla której chcesz wyłączyć wysyłanie informacji o nowościach i ofertach od operatora. Spowoduje to rozwinięcie mini-podglądu dla wybranej usługi.
  Panel klienta - Usługi - Kliknij w Nazwę Usługi

  WAŻNE! Jeśli posiadasz więcej usług w home.pl, to włączenie blokady wysyłki informacji o nowościach i ofertach od operatora będzie wymagane również na reszcie Twoich usług.
 4. Kliknij przycisk „Konfiguracja usługi”, który zostanie wyświetlony na mini-podglądzie usługi.
  Panel klienta - Usługi - Nazwa Usługi - Przyciśnij przycisk Konfiguracja usługi
 5. Kliknij niebieski przycisk „Preferencje”, który znajduje się w lewym górnym module.
  Panel klienta - Usługi - Nazwa Usługi - Konfiguracja usługi - Kliknij przycisk Preferencje
 6. Zaznacz opcję „Blokuj informacje o nowościach i ofertach od operatora”.
  Panel klienta - Usługi - Nazwa Usługi - Konfiguracja usługi - Preferencje - Z podanych opcji zaznacz Blokuj informacje o nowościach i ofertach od operatora
 7. Kliknij przycisk „Zapisz”, aby zapisać wprowadzone zmiany przy usłudze.
  Panel klienta - Usługi - Nazwa Usługi - Konfiguracja usługi - Preferencje - Blokuj informacje o nowościach i ofertach od operatora - Potwierdź zmiany klikając w przycisk Zapisz

Czy mogę zmienić jeszcze jakieś inne preferencje dla mojej usługi?

Za pośrednictwem Panelu klienta home.pl możesz zmienić również inne preferencje dla Twoich usług.

Każda usługa zarejestrowana w home.pl posiada swoje preferencje, które określają ustawienia usługi ważne z punktu widzenia użytkownika (np. ustawienia podziału pojemności serwera lub wersja obsługiwanego interpretera PHP). Kliknij tutaj, aby przeczytać więcej o edycji preferencji usług.

 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie

Dedykowane wsparcie IT i megarabaty!

Pomoc Premium dedykujemy najbardziej wymagającym Klientom home.pl. Powiedz, co możemy dla Ciebie zrobić i oszczędzaj czas.

Poznaj Pomoc Premium Sprawdź ofertę