Jak zmienić dane kontaktowe w Panelu Klienta home.pl?


W poniższym artykule znajdziesz instrukcje jak zmienić dane kontaktowe w Panelu Klienta znajdującego się na nowej platformie home.pl.

Dane kontaktowe dla konta w home.pl możesz zmienić w Panelu Klienta home.pl. Zmiana danych kontaktowych nie powoduje zmiany abonenta.

W danych kontaktowych dla Twojego konta zawarte są:

 • dane osób kontaktowych dla Twojego konta w home.pl (np. imię, nazwisko, telefon, adres e-mail),
 • dane adresowe dla Twojego konta w home.pl (np. ulica, miejscowość, kod pocztowy).

Jeśli nie masz dostępu do Panelu Klienta home.pl lub obecnego kontaktowego adresu e-mail, możesz przesłać pismo zawierające prośbę o zmianę danych kontaktowych. We wniosku zawrzyj nowe dane kontaktowe, datę, wyraźny podpis abonenta. Tak przygotowany wniosek o zmianę danych kontaktowych możesz przesłać w postaci elektronicznej (skan lub zdjęcie cyfrowe) za pomocą naszego formularza kontaktowego.

WAŻNE! W chwili obecnej w przypadku zmiany danych adresowych dla konta na nowej platformie home.pl wymagany jest kontakt z Biurem Obsługi Klienta. Za pomocą Panelu klienta możesz zmienić dane osoby kontaktowej.

Jak zmienić dane kontaktowe dla konta przez Panel klienta home.pl?

 1. Zaloguj się do Panelu Klienta home.pl.
 2. Kliknij sekcję menu: Konto, która znajduje się po lewej stronie ekranu.
  Sekcja Konto w Panelu klienta home.pl
 3. Kliknij opcję menu: Profil konta, którą również znajdziesz po lewej stronie ekranu.
 4. Na ekranie zostaną wyświetlone dwa moduły o nazwach: Ustawienia konta oraz Adres.
  Jak zmienić dane adresowe dla konta w home.pl?
 5. Kliknij odpowiedni przycisk:
  • Edytuj przy Ustawieniach konta – jeśli chcesz zmienić dane osoby kontaktowej, z którą nasze Biuro Obsługi Klienta będzie kontaktować się w pierwszej kolejności.
   • wybierz opcję: Wybierz użytkownika do kontaktu, aby wybrać użytkownika, który już jest utworzony w Twoim Panelu Klienta home.pl i ustawić go jako osobę kontaktową dla Twojego konta.
   • wybierz opcję: Określ dane kontaktowe, aby wpisać ręcznie dane do osoby kontaktowej (imię, nazwisko, numer telefonu, adres e-mail, język).
  • Edytuj przy Adresie – po kliknięciu otrzymasz informacje, że zmiany adresowe w tym miejscu wymagają kontaktu z Biurem Obsługi Klienta. Dane zawarte w tej sekcji są stosowane podczas generowania faktur oraz PRO FORM za wykupione usługi.

Bezpieczny hosting dla Twojej strony WWW

Przygotowaliśmy miejsce, w którym Twoja strona WWW i poczta e-mail będą się czuły komfortowo.


Hosting stworzony dla WordPressa

Masz stronę WWW na WordPressie? My też uwielbiamy ten system dla stron internetowych. Dlatego stworzyliśmy hosting specjalnie dla jego użytkowników.


 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie

Tematy powiązane

Szukaj
Generic filters
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Wyświetl posty typu:
lub