Jak zmienić pojemność skrzynki e-mail w home.pl?

Poniższy artykuł przedstawia możliwość zmiany pojemności skrzynki e-mail w poprzednim Panelu klienta. Sprawdź  w jaki sposób zrobić tę samą czynność w nowym Panelu klienta home.pl

Zmiana pojemności skrzynki e-mail jest bezpłatna w ramach dostępnej przestrzeni usługi, której jesteś abonentem. Zmiana taka dostępna jest po zalogowaniu się w Panelu klienta home.pl do serwera w home.pl, na którym docelowa skrzynka e-mail jest utworzona.

Zmiana pojemności skrzynki e-mail jest możliwa tylko w przypadku jeśli wybrana skrzynka e-mail jest utworzona na serwerze w home.pl (np. hosting, WordPress Hosting SSD, kreator WWW lub eSklep).

W przypadku, jeśli korzystasz z usługi Personal Email (usługa pojedynczej skrzynki e-mail), to maksymalna dostępna pojemność dla takiego konta to 20 GB. Kliknij tutaj, aby sprawdzić jak zwiększyć pojemność konta Personal Email.

Jak zmienić pojemność skrzynki e-mail na serwerze w home.pl?

  1. Zaloguj się w Panelu klienta home.pl do serwera, na którym docelowa skrzynka e-mail jest utworzona.

  2. Przejdź do sekcji Usługi, kliknij w przycisk „PLUSA„, który znajduje się obok nazwy serwera. Spowoduje to wyświetlenie listy usług przypisanych do serwera (np. domeny oraz skrzynki e-mail).
  3. Kliknij nazwę skrzynki e-mail, dla której pojemność ma zostać zmieniona, następnie Konfiguracja usługi.
  4. Przejdź do ustawień skrzynki e-mail klikając przycisk Konfiguruj pocztę – Konfiguracja parametrów, który znajduje się w górnej części ekranu.
  5. W polu Pojemność skrzynki należy wybrać odpowiednią wartość.
  6. Zapisz zmiany.
    Instrukcja krok po kroku - Panel klienta - Usługi - Nazwa skrzynki e-mail - Konfiguruj pocztę - Konfiguracja parametrów - Pojemność skrzynki
  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Bezpieczna Poczta e-mail

2 mln użytkowników nie może się mylić. Wybierz niezawodny i bezpieczny e-mail z kalendarzem, organizacją zadań i bez spamu.