Repozytorium dokumentów – wszystkie Twoje dokumenty w jednym miejscu

Repozytorium dokumentów to nowa usługa, dzięki której możesz szybko uzyskać dostęp do swoich dokumentów. Z artykułu dowiesz się, jak samodzielnie zamówić swoje faktury, dokumenty pro forma i korekty oraz w jaki sposób dbamy o bezpieczeństwo Twoich dokumentów.

SPIS TREŚCI

Video: Obsługa repozytorium dokumentów.

Co to jest repozytorium dokumentów w home.pl?

Repozytorium dokumentów umożliwi Ci zamówienie dokumentów księgowych bez potrzeby logowania do panelu klienta lub kontaktu z naszymi konsultantami. Narzędzie pomoże Ci samodzielnie, szybko i łatwo pobrać swoje dokumenty. Nie musisz już dzwonić na infolinię: wszystkie Twoje faktury, dokumenty pro forma i korekty możesz teraz bezpiecznie zamówić pod adresem: home.pl/ebok/faktury

Narzędzie pozwala na zamówienie wszystkich dokumentów księgowych, które zostały wystawione w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Jak zamówić dokumenty przez repozytorium?

Aby zamówić dokumenty przez repozytorium, postępuj według instrukcji:

 1. Wejdź na stronę https://home.pl/ebok/faktury lub przejdź na stronę www.home.pl i kliknij przycisk: eBOK, znajdujący się w prawym górnym rogu ekranu.
  Repozytorium dokumentów home.pl
 2. Uzupełnij pole logowania na wyświetlonej stronie, wpisując swój login lub ID konta.
  Jak zamówić dokumenty przez repozytorium?

  • Informacje o ID konta znajdziesz po zalogowaniu do Panelu klienta home.pl w prawym górnym rogu ekranu:Jak zamówić dokumenty przez repozytorium?
  • Nie pamiętasz swojego loginu? ID swojego konta możesz znaleźć również na otrzymanym dokumencie pro forma, a także w treści wiadomości e-mail, informującej o płatności. Twoje ID konta to ostatnie 7 cyfr numeru rachunku bankowego.
   Jak zamówić dokumenty przez repozytorium?
 3. W kolejnym kroku wybierz rodzaj dokumentów, które chcesz zamówić.
  Jak zamówić dokumenty przez repozytorium?
 4. Wybierz zakres czasowy, który Cię interesuje, a następnie kliknij przycisk: Zamawiam.
  Jak zamówić dokumenty przez repozytorium?
 5. Zamówione dokumenty w ciągu 20 minut znajdą się na Twoim adresie e-mail. Aby ponowić operację, kliknij przycisk: Zamów kolejne dokumenty.
  Jak zamówić dokumenty przez repozytorium?
Ważne! Aby otrzymać dokumenty, musisz mieć włączoną zgodę na wysłanie dokumentów drogą elektroniczną.

Czy repozytorium dokumentów w home.pl jest bezpieczne?

Repozytorium dokumentów jest całkowicie bezpieczne. Zamówione dokumenty są wysyłane wyłącznie na adres e-mail, który został przez Ciebie podany w zakładce Profil konta w panelu klienta, co wyklucza otrzymanie dokumentów przez osoby postronne. Przed skorzystaniem z opcji zamawiania dokumentów upewnij się, że znajdujący się tam e-mail jest aktualny.

Czytaj więcej
 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie