Usługi – Rejestracja usług


W Panelu Klienta home.pl możesz w prosty sposób zarejestrować (zakupić) usługi home.pl. Pamiętaj, że home.pl daje Tobie całkowicie darmową możliwość skorzystania z 14-dniowego okresu próbnego, w którym możesz wypróbować działanie rejstrowanej usługi. Tuż po zakończonej rejestracji (np. serwera Hosting Biznes) usługa jest natychmiast aktywowana na wspomniany okres próbny.
WAŻNE! Więcej informacji na temat okresu próbnego znajdziesz pod tym adresem.

Okres próbny (14 dni) dotyczy następujących usług:

WAŻNE! Pamiętaj, że okres próbny nie dotyczy domen! W przypadku rejestracji domeny krajowej *.pl usługa jest zarezerwowana na okres 14 dni. Jednak podczas rezerwacji domena nie jest aktywna. Dopiero po zaksięgowaniu płatności (lub aktywacji domeny rejestrowanej w promocji) domena będzie mogła służyć do wyświetlania strony WWW czy odbierania poczty. Natomiast w przypadku domen globalnych (np. *.com oraz *.org) oraz domen europejskich (*.eu) opisana rezerwacja nazwy domeny nie występuje!
Po zakończonej rejestracji usługi, generowana jest PRO FORMA z 14-dniowym terminem płatności. Termin płatności dla PRO FORMY jest taki sam jak koniec okresu próbnego lub rezerwacji (w przypadku domen). Jeśli PRO FORMA zostanie nieopłacona, będzie to równoznaczne z rezygnacją z usługi bez żadnych konsekwencji.

Jak zarejestrować nową usługę w Panelu Klienta home.pl?

 1. Kliknij opcję menu “Usługi”, a następnie podmenu “Rejestracja usług”.
  Panel Klienta - Usługi - Wybierz opcje menu Rejestracja usług
 2. Po kliknięciu podmenu “Rejestracja usług”, zostanie wyświetlona podstrona, za której pośrednictwem będziesz mógł przejść do nowego systemu rejestracji usług.
  Panel Klienta - Usługi - Rejestracja usług - Przejdź do nowego systemu rejestracji usług
 3. Kliknij przycisk “Zapraszamy do zakupów”, aby wyświetlić stronę główną home.pl. To za jej pośrednictwem możesz rejestrować nowe usługi.
WAŻNE! Więcej informacji na temat rejestracji nowej usługi znajdziesz pod tym adresem.

Transferuj domenę do home.pl – co to jest?

Transfer domeny do home.pl oznacza przeniesienie obsługi tej domeny do home.pl i jest równoznaczny z:

 • przeniesieniem obsługi bilingowej Twojej domeny do home.pl (przedłużanie abonamentu, otrzymywanie faktur z home.pl, możliwość skorzystania z ofert promocyjnych home.pl),
 • możliwością samodzielnej konfiguracji ustawień oraz rekordów domeny w Panelu Klienta home.pl.
WAŻNE! Więcej informacji na temat transferu domeny do home.pl odnajdziesz pod tym adresem.

Dedykowane wsparcie IT i megarabaty!

Pomoc Premium dedykujemy najbardziej wymagającym Klientom home.pl. Powiedz, co możemy dla Ciebie zrobić i oszczędzaj czas.

Poznaj Pomoc Premium Sprawdź ofertę

 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie
Szukaj
Generic filters
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Wyświetl posty typu:
lub