Własna strona WWW – Jakie usługi zarejestrować?

W home.pl możesz wybierać spośród kilku usług oferujących możliwość uruchomienia własnej strony WWW. Kluczowym elementem przy wyborze usługi jest określenie:

 • w jakim systemie CMS chcesz stworzyć stronę WWW?
 • czy stronę chcesz zrobić samodzielnie czy zlecić jej wykonanie home.pl?

Jakie usługi zarejestrować aby uruchomić stronę WWW?

W ofercie home.pl znajdziesz trzy rodzaje usług oferujących możliwość uruchomienia strony WWW oraz jedną, która jest sklepem internetowym:

 • Hosting internetowy: bazy danych SQL dają nieograniczone możliwości instalacji dowolnego systemu CMS. Na każdej usłudze możesz uruchomić kilka stron WWW, dodać konta pocztowe lub udostępnić serwer FTP z plikami,
 • Hosting WordPress SSD: oferuje te same możliwości co Hosting internetowy przy znacznie wyższych parametrach bezpieczeństwa. Większa wydajność, większe możliwości, większa elastyczność na rosnący na ruch internetowy,
 • Kreator stron WWW: intuicyjne narzędzie do Tworzenia stron WWW opartych o nowoczesne szablony, w pełni responsywne, dostosowane do obowiązujących trendów: przeciągnij, upuść, uzupełnij informacje i opublikuj.
 • Sklep internetowy home.pl: gotowe rozwiązanie dla Twojego biznesu w sieci. Rejestruj, opłać, zaloguj się i zacznij sprzedawać.
WAŻNE! Jeśli zdecydowałeś się na zakup usługi Kreator stron WWW lub Sklep internetowy, pamiętaj o zakupie usługi hostingowej, która poza obsługą serwera stron WWW zapewnia także możliwość tworzenia kont poczty e-mail. 

Usługi uzupełniające

Poza podstawową ofertą usług hostingu WWW i kreatora stron internetowego, w ofercie home.pl znajdziesz także narzędzia i usługi uzupełniające. Nie służą one tworzeniu strony WWW, ale wspierają jej pozycjonowanie, analizują dostępność w sieci oraz chronią przed niepożądanym działaniem osób trzecich.

 • Unikalnym narzędziem, które pomoże Ci w pozycjonowaniu strony WWW, sprawdzeniu jej dostępności, monitorowaniu i dobrze słów kluczowych a także monitorowaniu konkurencji jest rankingCoach 
 • Certyfikat SSL to podstawowy element szyfrujący na stronie WWW. Pełni nie tylko rolę zabezpieczenia (szyfrowanie formularzy kontaktowych, rejestracji, logowania, płatności) ale także chroni pocztę e-mail oraz zwiększa wiarygodność strony Internetowej i jej pozycję w wyszukiwarkach internetowych. Dla większości usług dostępnych w ofercie home.pl, certyfikat SSL możesz otrzymasz bezpłatnie lub atrakcyjnej cenie.
 • Reklama internetowa home.pl to zespół certyfikowanych specjalistów, który pomoże Ci zwiększyć ruch na stronie WWW, sprzedaż i pozyskanie Klientów. Reklama internetowa to reklama w wynikach wyszukiwania, pozycjonowanie w Google oraz kampanie banerowe i mailingowe – sprawdź ofertę, zamów darmową wycenę.
 • Własna strona WWW przygotowana przez zespół specjalistów home.pl: wraz z zakupem Kreatora stron WWW możesz skorzystać z wyjątkowej oferty na przygotowanie własnej strony internetowej przez nasz zespół.
WAŻNE! Pamiętaj, że usługa hostingowa, kreator stron WWW lub sklep internetowy to usługi zapewniające możliwość uruchomienia strony internetowej (w dowolnej formie). Kluczowym elementem jest także dobór odpowiedniej domeny czyli adresu internetowego pod którym będziesz widoczny w sieci Internet.
W home.pl nie tracimy Twojego czasu, dlatego jeśli masz pytania dot. obsługi i konfiguracji usług home.pl zespół specjalistów jest cały czas do Twojej dyspozycji – zadzwoń lub zadaj pytanie na forum dyskusyjnym
 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie