Czym jest Smart! okazja oraz strefa okazji w serwisie Allegro?

Czym jest i do czego służy Allegro Smart?

W ramach serwisu aukcyjnego Allegro możesz skorzystać z usługi Allegro Smart.

Allegro Smart zapewnia kupującym bezpłatną i nielimitowaną dostawę dla produktów zakupionych w serwisie Allegro. Warunkiem skorzystania z oferty, jest posiadanie aktywnej usługi Allegro Smart (na miesiąc lub rok czasu) oraz kupowanie produktów na aukcjach oznaczonych jako SMART. Minimalna wartość zakupów u jednego sprzedającego, uprawniająca do bezpłatnej wysyłki towaru za pomocą Paczkomatów lub do Punktu odbioru to 40 zł.

Czym są Smart! okazje oraz strefa okazji w serwisie Allegro?

Dla użytkowników, którzy korzystają z Allegro (wraz z aktywną usługą Allegro Smart), serwis przygotował osobną ofertę na produkty w specjalnych cenach.

Smart! okazja i Strefa okazji to wyselekcjonowane oferty od najlepszych sprzedających z serwisu Allegro, które dostępne są w korzystnej i konkurencyjnej cenie – a co najważniejsze objęte też są bezpłatną dostawą w ramach usługi Allegro Smart.

Liczba promocyjnych produktów oferowana w ramach Smart! okazji może być limitowana. Oferty opublikowane w strefie okazji mogą być też ograniczone czasowo.

Aby skorzystać z oferty ze Strefy okazji i kupić przedmioty oferowane w ramach programu, musisz być zalogowany do swojego konta Allegro oraz posiadać aktywną usługę Allegro Smart.

Czym się różni Smart! okazja od strefy okazji?

Smart! okazja to oferta dostępna dla wszystkich kategorii Allegro (zarówno dla domu, dla dziecka, dla zdrowia, ale także w kategoriach sprzętu RTV, AGD czy telefonów). Przykładem Smart! okazji może być model popularnego smartfonu w korzystnej cenie dla klientów Allegro i użytkowników Allegro Smart. Smart! okazje mogą być wyświetlane również w ramach Strefy okazji opublikowanej na Allegro.

Strefa okazji to program uruchomiony w ramach Allegro, który posiadając własny regulamin, udostępnia kupującym wyjątkowe oferty na produkty. Oferty te poddawane są procesowi weryfikacji Allegro, a na liście produktów wyświetlane są ze specjalną przekreśloną ceną. Strefa okazji dostępna jest pod specjalnym adresem: https://allegro.pl/strefaokazji/ i wyświetla na swojej stronie Smart! okazje w atrakcyjnych cenach.

Jestem kupującym – dlaczego warto skorzystać ze Smart okazji?

Strefa okazji jak i cały program Smart! okazje to część oferty prezentowanej w serwisie Allegro. W przeciwieństwie do standardowych aukcji, to oferty publikowane jako Smart! okazje są zawsze dodatkowo weryfikowane i oferowane w najlepszej dla kupującego cenie.

Dzięki wsparciu usługi Allegro Smart zapewniającej darmową dostawę, użytkownik serwisu Allegro może liczyć na dostępność popularnych produktów w bardzo atrakcyjnych cenach oraz co najważniejsze z darmową dostawą.

Jestem sprzedającym – dlaczego warto skorzystać ze Smart okazji?

Jeśli posiadasz sklep internetowy i sprzedajesz także produkty na Allegro, ciesząc się przy tym dobrą reputacją lub może posiadasz rangę: Super Sprzedawcy, to możesz dołączyć swoje produkty do Strefy okazji.

Smart! okazja to korzyść dla sprzedających oraz dla kupujących. Sam fakt udostępnienia swoim klientom oferty spełniającej warunki do darmowej dostawy (Allegro Smart) to nawet 70% większa szansa na sprzedaż produktu. Strefa okazji oferuje produkty ze wszystkich kategorii, ale dodatkowo umożliwia wyselekcjonowanie produktów, które są najpopularniejsze lub dostępne w najlepszej cenie ze znacznie mniejszą konkurencją.

  • Strefa okazji to limitowana i bardzo efektywna forma promocji ofert na Allegro.
  • Strefa okazji to średnia liczba transakcji większa 50 razy od średniej ilości transakcji (statystyki Allegro).
  • Strefa okazji ułatwia kupującym dotarcie do oferty (udostępniając m.in. dodatkowe filtry i kategorie).
Strefa okazji, Smart! okazje i Allegro Smart to usługi i programy oferowane przez serwis Allegro. Przejdź do pomocy Allegro, aby dowiedzieć się więcej jak wprowadzić swój sklep do programu i sprzedawać więcej. Rejestrując i uruchomiając sklep internetowy w home.pl możesz włączyć pełną integrację z serwisem Allegro i z poziomu jednej platformy sprzedażowej zarządzać sklepem w Allegro, kontrolować sprzedaż, a także rejestrować klientów.
  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie