Nowa oferta płatności elektronicznych PayU w home.pl


Miło nam poinformować, że w dniu 28 października 2015 do oferty home.pl została dodana nowa usługa Płatności elektronicznych PayU

PayU to ekspresowy, prosty i bezpieczny system płatności online. PayU to pewny parter w biznesie.

Niezależnie od tego czy posiadasz usługi w home.pl, czy masz aktywny sklep internetowy eSklep, a może dopiero planujesz uruchomić sprzedaż w Internecie, już teraz możesz skorzystać z wyjątkowej oferty Płatności elektronicznych PayU. Skorzystaj z formularza rejestracji dostępnego na naszej stronie WWW, aby założyć konto na preferencyjnych warunkach, dostępnych tylko dla użytkowników home.pl.

Dlaczego warto wybrać PayU? Dzięki wdrożeniu płatności elektronicznych PayU, przez cały czas kontrolujesz informacje o wykonanych wpłatach, skracając do niezbędnego minimum czas, potrzebny na wysyłkę towaru. PayU to system bezpiecznych transakcji. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom wzmacniającym wiarygodność i ochronę wykonywanych operacji, ryzyko zostało ograniczone do minimum. PayU to komfort zakupów dla Twoich klientów. Jeden system, wiele metod płatności, jeszcze więcej zadowolonych klientów.

Dzięki PayU możesz dopasować formę płatności do potrzeb klientów, zapewniając im szeroki wachlarz możliwości.

Mam już usługę eSklep – jak mogę skorzystać z oferty?

Jeśli korzystasz ze sklepu internetowego eSklep, płatności PayU to idealne rozwiązanie dla Twojego e-sklepu. Prosty i bezpieczny system płatności PayU dostarczy Twoim klientom 100% satysfakcji z zakupów online.

  1. Zaloguj się do Panelu administracyjnego sklepu eSklep,
  2. Przejdź do konfiguracji płatności, klikając Konfiguracja –> Sprzedaż –> Płatności,
  3. Aktywuj płatności PayU:

    • skorzystaj z opcji Rejestruj w PayU, aby podpisać umowę i otrzymać dane dostępowe do konta PayU, które wprowadzisz w sklepie internetowym eSklep. Po kliknięciu w dedykowany przycisk, zostaniesz bezpośrednio przekierowany na stronę rejestracji w PayU,
    • skorzystaj z opcji Aktywuj, aby wprowadzić dane dostępowe do konta PayU i uruchomić integrację.
      WAŻNE! Skorzystaj z formularza rejestracji w PayU dostępnego w Twoim sklepie internetowym eSklep lub bezpośrednio na stronie ofertowej, aby otrzymać preferencyjne warunki prowizyjne – 1,7% prowizji dla użytkowników home.pl.
Szukaj
Generic filters
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Wyświetl posty typu:
lub