Nowy Panel home.pl

W dniu dzisiejszym rozpoczęliśmy proces udostępniania Klientom nowej aplikacji do zarządzania usługami zarejestrowanymi w home.pl.

Nowy Panel to wygodne narzędzie oferujące możliwość zarządzania z jednego miejsca wszystkimi usługami zarejestrowanymi w home.pl, wyposażone w intuicyjne menu oraz pulpit nawigacyjny, który łączy w sobie najistotniejsze funkcje i informacje.

Zadaniem twórców nowego narzędzia było zbudowanie aplikacji spełniającej najwyższe standardy w zakresie użyteczności i funkcjonalności. Powstawaniu Panelu home.pl towarzyszył  zakrojony na szeroką skalę projekt współpracy z Klientami home.pl. Konsultacje na temat nowej aplikacji prowadzone były na wielu płaszczyznach – w tym na Facebooku oraz na specjalnie przygotowanej platformie służącej do wymiany opinii pomiędzy Użytkownikami, a firmą (http://rozwijaj.home.pl).

Aby maksymalnie ułatwić korzystanie z aplikacji, przygotowany został dedykowany serwis informacyjny w którym Klienci znajdą szczegółowy opis narzędzia, dostępnych opcji konfiguracyjnych, instruktaże wideo oraz wiele użytecznych porad.

Odbierz 25 zł do wydania na empik.com

Polecaj usługi home.pl i zdobywaj za każde polecenie kupon o wartości 25zł do wydania na empik.com

Zdobądź swój kupon na 25zł Sprawdź jak