Serwery bez limitu

W dniu dzisiejszym znieśliśmy limity związane z transferem danych – nie będą one już dotyczyły serwerów z Linii Profesjonalnej. Tym samym umocniliśmy swoją ofertę, w której wcześniej pojawiły się większe powierzchnie dyskowe oraz dedykowana linia obsługi.

„Biorąc pod uwagę to, jak elastycznym środowiskiem jest Internet, postanowiliśmy zaoferować naszym Klientom rozwiązania nieograniczone limitem przesyłu danych, aby jak najlepiej mogli rozwijać swoją działalność w Sieci i obsługiwać nawet bardzo wzmożony ruch użytkowników strony WWW“ – komentuje wprowadzenie zmian Marcin Kuśmierz, Dyrektor Zarządzający home.pl.

Do tej pory wśród polskich firm hostingowych w ramach podstawowych parametrów hostingu współdzielonego określano rozmiar powierzchni dyskowej oraz limity transferu danych. Krok przez nas wykonany ma za zadanie rozszerzyć ten wybór, w celu najlepszego dopasowania danej usługi do oczekiwań użytkowników. Jest to również element otwartej na sugestie klientów polityki firmy, realizowanej na co dzień za pośrednictwem Biura Obsługi Klienta, ale również nowych mediów, np. serwisu społecznościowego Facebook.