Domodi – dla kupujących i sprzedających

Pasaż handlowy e-commerce moda Domodi

Domodi – serwis dla kupujących

Serwis Domodi to rozwiązanie zarówno dla kupujących jak i sprzedających. Podobnie jak serwis Allegro skupia w sobie tysiące sprzedających, którzy za sprawą serwisu aukcyjnego, oferują produkty posegregowane wg. czytelnych kategorii, tak samo Domodi realizuje podobną koncepcję. Zasadniczą różnicą jest fakt, że Domodi fizycznie nie pośredniczy w zawieraniu umów między sprzedającym a kupującym. Mechanizm działania jest więc zbliżony do porównywarek cenowych, gdzie zaprezentowany produkt finalnie kupujemy w sklepie, którego oferta najbardziej przypadła nam do gustu. Warto zwrócić uwagę, że w przeciwieństwie do Ceneo, Domodi prezentuje ofertę każdego ze sklepów na równym poziomie – jako pojedynczy i unikalny produkt.

Pasaż handlowy online

Domodi w naszej ocenie czerpie wszystko co najlepsze z tego typu serwisów jak Allegro, Ceneo oraz poszczególnych sklepów e-commerce, zbierając wszystkie produkty w jednym miejscu. Należy mieć na względzie, że powyżej użyte przykłady, mają na celu jedynie przybliżyć użytkownikowi mechanizm działania serwisu Domodi.pl

Sprawdź oficjalne wsparcie serwisu Domodi.pl:

Rejestrując usługę sklepu internetowego w home.pl możesz skorzystać z integracji z serwisem Domodi. Wystawiaj oferty ze swojego sklepu na platformie Domodi i sprzedawaj jeszcze więcej. Promuj produkty i generuj dodatkowe kody rabatowe. Przeczytaj i dowiedz się więcej jak działa integracja z Domodi w home.pl.

Użytkownik serwisu Domodi ma więc możliwość przeglądać ofertę tysięcy sklepów z poziomu jednej platformy, filtrować je wg. własnych upodobań, a następnie przejść do wybranego sklepu i dokonać zakupu. Serwis Domodi nie prowadzi sprzedaży, nie jest stroną transakcji, a jedynie informuje o ofertach handlowych Sklepów.

Kody rabatowe Domodi

Użytkownicy pasażu handlowego Domodi, mogą dodatkowo czerpać profity z kodów rabatowych udostępnianych i dystrybuowanych przez serwis oraz swoich partnerów. W ten sposób zyskują dodatkowe benefity z korzystania z serwisu e-commerce.

Dowiedz się więcej: Kupony rabatowe na zakupy.

Domodi – serwis dla sprzedających

Obecność sprzedających nie miała by celu w serwisie Domodi gdyby nie sami nabywcy produktów, którzy chętnie korzystają z pasażu aby skrócić czas ich poszukiwania. . Domodi oferuje więc katalog produktów, które z kolei dostarczane są przez sprzedających, np. za sprawą integracji w sklepach internetowych czy plików XML wysyłanych bezpośrednio na konto sprzedawcy w Domodi.

Nie tylko Allegro i Ceneo

Jeśli prowadzisz sklep internetowy, masz wiele możliwości promowania zarówno samego esklepu, jak i jego asortymentu. Możesz więc sprzedawać produkty w innych serwisach (poza sklepem), np. Allegro lub stacjonarnie. Możesz też dołączyć do grona użytkowników porównywarek cenowych, gdzie oferując atrakcyjną cenę (ale i całą promocję produktu) pozyskasz nowych klientów. Jedną z popularniejszych form sprzedaży i promocji jest także usługa Google Zakupy, umożliwiająca prezentację produktu wraz z opcją jego zakupu, bezpośrednio w wyszukiwarce Google.

Możesz też, podobnie jak wielu użytkowników sklepu internetowego home.pl, wprowadzić swój asortyment do pasażu handlowego Domodi. Domodi jest przede wszystkim serwisem e-commerce który specjalizuje się w kategorii moda. To ważne. Ponieważ skupia on w sobie określone produkty i marki. W praktyce oznacza to, że użytkownicy odwiedzający serwis Domodi.pl to określona grupa klientów, która poszukuje właśnie produktów odzieżowych. Dzięki temu znacznie zwiększasz szansą na pozyskanie nowego klienta, co do którego masz pewność, że jest w grupie potencjalnych klientów zainteresowanych Twoimi produktami.

Domodi nie tylko pozwala sprzedającym dodać ich asortyment do oferty pasażu, ale także skutecznie dba o rozwój sklepów internetowych, wspierając ich właścicieli w rozwoju marki, promowaniu produktów i rozwijaniu działalności. Jest to dowód na to, że nie wystarczy mieć co sprzedawać, ale trzeba też dbać o stały rozwój swojej działalności. Domodi w ten sposób wspiera obecność w sieci swoich partnerów, aby zarówno dać im możliwość rozwoju, a także dbać o ofertę, jaką znajdziemy na stronie serwisu e-commerce Domodi.pl.

Kampanie reklamowe Domodi

Dzięki szerokim kampaniom ATL, Domodi skutecznie dba o promocję sklepów i marek. Oferuje szeroki wachlarz nowych formatów reklamowych rozszerzający możliwości promocji sklepów w serwisiach Grupy Domodi. Gwarantując przy tym dostęp do pomocy i ogromne zaangażowanie ekspertów firmy w osiąganie Twoich celów kampanii reklamowych i rozwoju e-commerce.

Formaty reklamowe dostępne dla Domodi.pl i Allani.pl

Szczegółowe informacje dotyczące obowiązujących formatów reklamowych i możliwości promowania sklepów i asortymentu, znajdziesz, m.in. w najnowszej ofercie Grupy Domodi: https://domodi.pl/docs/oferta.pdf.

 • Strefa marki
 • Artykuł brand/e-commerce story
 • Menu banner
 • Display
 • Aplikacja Domodi -Push
 • Webpush
 • Mailing dedykowany
 • Aplikacja Domodi -Inbox
 • Facebook,  Instagram
 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie