Jakie sklepy mogą dodawać swoją ofertę do platformy Domodi?

23 października 2023 r. usługa eSklep została zastąpiona przez sklepy Shoper od home.pl.
Załóż sklep i:

  • Wygodnie sprzedawaj w wielu kanałach, m.in. Allegro i OLX,
  • Łatwo zmieniaj jego wygląd, dzięki gotowym szablonom,
  • Zarządzaj sprzedażą z dowolnego urządzenia,
  • Docieraj z ofertą do klientów przez blog i newsletter.

Chcesz sprawdzić, jak to działa? Przetestuj sklep Shoper od home.pl przez 14 dni za darmo.

CHCĘ PRZETESTOWAĆ SKLEP ZA DARMO

Szukasz innej platformy do sprzedaży w sieci? Poznaj więcej możliwości na otwarcie sklepu internetowego.

Serwis Domodi to rozwiązanie zarówno dla kupujących jak i sprzedających. Podobnie jak serwisy aukcyjne czy porównywarki cenowe, skupia w sobie tysiące sprzedających, którzy za sprawą serwisu , oferują produkty posegregowane wg. czytelnych kategorii. Domodi skupia największe marki i sklepy internetowe, ale nie brakuje także mniejszych, równie dobrze zaopatrzonych i oferujących ciekawy asortyment. Każdy promowany jest na równi, kontrolując sprzedaż za pomocą przyjaznego panelu.

Pasaż handlowy e-commerce moda Domodi

Rejestrując usługę sklepu internetowego w home.pl możesz skorzystać z integracji z serwisem Domodi. Wystawiaj oferty ze swojego sklepu na platformie Domodi i sprzedawaj jeszcze więcej. Promuj produkty i generuj dodatkowe kody rabatowe. Przeczytaj i dowiedz się więcej jak działa integracja z Domodi w home.pl.

Jakie sklepy modą dodawać swoją ofertę do platformy Domodi?

Domodi do serwis e-commerce poświęcony modzie, a więc w jego „ofercie” znajdziesz ubrania, buty oraz dodatki odzieżowe największych ale i mniejszych sklepów internetowych. Aby asortyment Twojego sklepu pojawił się w serwisie Domodi, musi on być związany z branżą moda i styl.

Warunkiem technicznym dołączenia do „galerii handlowej” jest możliwość wygenerowania pliku XML z asortymentem sklepu oraz udostępnienie swoim klientom regulaminu sklepu jak i możliwości kontaktu.

Domodi nie pośredniczy w sprzedaży a jedynie prezentuje ofertę sklepów, za co rozlicza się z ich właścicielami. Czy jednak działanie Domodi opiera się tylko na płatnej promocji produktów? Nie.

Poza tym że Domodi oferuje katalog produktów, bardzo prężnie działa promując te produkty, kategorie i komunikację z klientami, tworząc interakcję. W social mediach jak i na stronie WWW nie trudno dostrzec liczne publikacje poświęcone modzie, stylowi, nowym kolekcjom oraz własnym stylizacjom. Organizuje konkursy oraz dystrybuuje kody rabatowe. Wszystko po to, aby maksymalizować zyski swoich partnerów.

Domodi zapewnia tym samym lepsze pozycjonowanie produktów, budowanie znajomości i zaufania do marek, wzrost sprzedaży, określoną grupę odbiorców. Analogicznie działa to w drugą stronę, jako klient serwisu (kupujący) otrzymasz nie tylko dostęp do świetnie skatalogowanych produktów, ale możliwość poznania marek, poznawania obecnych trendów modowych oraz dostęp do ciekawych artykułów.

Decydując się na zakupy z Domodi, możesz więc być pewny, że będą one udane. Należy jednak pamiętać, że Domodi nie pośredniczy w sprzedaży produktów co oznacza, że wszystkie uwagi dot. realizacji zamówienia, reklamacje, zwroty i wymiany, należy zgłaszać bezpośrednio do sprzedawcy u którego dokonałeś zakupu.

  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie