Jak założyć konto w serwisie Domodi.pl?

Możesz założyć konto w serwisie Domodi.pl, które umożliwia Ci dodanie sklepu internetowego i uruchomienie „sprzedaży” produktów za pośrednictwem platformy. Jeśli posiadasz sklep internetowy i chcesz, aby Twoje produkty były dostępne w pasażu handlowym Domodi, założenie konta klienta serwisu będzie konieczne.

Rejestrując usługę sklepu internetowego w home.pl możesz skorzystać z integracji z serwisem Domodi. Wystawiaj oferty ze swojego sklepu na platformie Domodi i sprzedawaj jeszcze więcej. Promuj produkty i generuj dodatkowe kody rabatowe. Przeczytaj i dowiedz się więcej jak działa integracja z Domodi w home.pl.

Jeśli jesteś kupującym, nie musisz zakładać konta klienta w serwisie Domodi.pl aby robić zakupy interesujących Cie przedmiotów. Każdorazowe wejście w kategorię sklepu, następnie w szczegóły produkty, powoduje automatyczne przekierowanie na stronę sklepu, w którym dokonasz jego zakupu. Możesz utworzyć konto klienta (kupującego) w serwisie Domodi, aby śledzić historię wyszukiwań lub gromadzić ulubione/ciekawe produkty w swoim schowku. Posiadanie konta, rejestracja w serwisie, to także szereg dodatkowych korzyści, jak powiadomienia e-mail o trwających akcjach promocyjnych, nowych sklepach i zmianach.

Czytaj więcej: Kody rabatowe na zakupy – jak je zdobyć?

Jak utworzyć konto sprzedawcy w Domodi?

Założenie konta i dodanie swojego sklepu do ustawień konta jest bezpłatne i nie wymaga specjalnych działań. Podaj podstawowe informacje o sklepie, dane kontaktowe i utwórz konto. Uzupełnij konfigurację konta podając link do pliku .xml z bazą produktów, które chcesz dodać w serwisie Domodi.pl Założenie konta będzie także konieczne do uruchomienia integracji sklepu internetowego home.pl z serwisem Domodi.

W panelu konfiguracji i obsługi sprzedaży Domodi, znajdziesz szczegółowe informacje o sklepie, ilości produktów, statystykach odwiedzin, sprzedaży oraz szeroko pojętej konwersji. Możesz także generować kupony rabatowe i wyróżnić swoje produkty na tle konkurencji.

  1. Przejdź na stronę Sprzedawcy serwisu Domodi
  2. Zarejestruj nowe konto klikają Zarejestruj sięZakładanie konta Domodi - rejestracja użytkownika
  3. Wprowadź podstawowe informacje o koncie, dane kontaktowe oraz adres sklepu internetowego.Zakładanie konta Domodi - rejestracja użytkownika - podaj dane konta
  4. Zapoznaj się z regulaminem świadczenia usługi klikając Czytaj więcej. Kliknij Stwórz.
  5. Na adres e-mail wskazany do kontaktu otrzymasz wiadomość z linkiem do aktywacji konta. Kliknij go.Wiadomość e-mail - aktywacja konta Domodi sprzedający
  6. Podczas pierwszego logowania do panelu sprzedawcy Domodi zostaniesz poproszony o uzupełnienie/dodanie nowego sklepu oraz wskazanie pliku XML z produktami do integracji. Dodaj plik XML do produktów które chcesz sprzedawać przez serwis Domodi
  7. Zapisz ustawienia i rozpocznij korzystanie z konta. Panel administratora sklepu w serwisie Domodi

Jeśli zdecydowałeś się na integrację z serwisem Domodi za pomocą aplikacji w sklepie internetowym home.pl, skorzystaj z dedykowanej instrukcji do jej konfiguracji.

  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Załóż własny sklep internetowy

Nieważne co i jak chcesz sprzedawać. eSklep od home.pl to idealne narzędzie do prowadzenia sprzedaży w Internecie.