Co to jest platforma zakupowa Domodi?

23 października 2023 r. usługa eSklep została zastąpiona przez sklepy Shoper od home.pl.
Załóż sklep i:

  • Wygodnie sprzedawaj w wielu kanałach, m.in. Allegro i OLX,
  • Łatwo zmieniaj jego wygląd, dzięki gotowym szablonom,
  • Zarządzaj sprzedażą z dowolnego urządzenia,
  • Docieraj z ofertą do klientów przez blog i newsletter.

Chcesz sprawdzić, jak to działa? Przetestuj sklep Shoper od home.pl przez 14 dni za darmo.

CHCĘ PRZETESTOWAĆ SKLEP ZA DARMO

Szukasz innej platformy do sprzedaży w sieci? Poznaj więcej możliwości na otwarcie sklepu internetowego.

Domodi to polski serwis e-commerce który specjalizuje się w kategorii moda, oferując promowanie odzieży, butów, torebek i akcesoriów. Domodi jest internetowym pasażem handlowym, w którym każdy kto chce pokazać odzieżowy asortyment swojego sklepu powinien się znaleźć. Domodi to szansa na dotarcie do tysięcy klientów zainteresowanych tematyką mody, a jednocześnie możliwość odnalezienia wszystkich interesujących nas produktów w jednym miejscu.

Sprawdź oficjalne wsparcie serwisu Domodi.pl:

Rejestrując usługę sklepu internetowego w home.pl możesz skorzystać z integracji z serwisem Domodi. Wystawiaj oferty ze swojego sklepu na platformie Domodi i sprzedawaj jeszcze więcej. Promuj produkty i generuj dodatkowe kody rabatowe. Przeczytaj i dowiedz się więcej jak działa integracja z Domodi w home.pl.

W skład GRUPY DOMODI wchodzą dwie największe platformy modowe w kraju: Domodi.pl i Allani.pl, na których użytkownicy znajdą oferty najlepszych sklepów internetowych i marek. Obie platformy skupiają obecnie około 700 sklepów, oferując ponad 1mln produktów których liczba stale rośnie. Przekłada się to nawet na 10 mln unikalnych użytkowników miesięcznie i społeczność ponad 8 mln użytkowników w social media (dane na podstawie raportów Grupy Domodi).

Pasaż handlowy e-commerce moda Domodi

Domodi to oferta  dla kupujących jak i sprzedających.

Jeśli szukasz pasażu internetowego, w którym znajdziesz wszystko co związane z modą. Interesuje Cię oferta ponad 600 sklepów i chcesz dołączyć do liczącej kilka milionów użytkowników społeczności – Domodi to idealne rozwiązanie właśnie dla Ciebie. Jeśli jesteś sprzedającym, który chce dotrzeć ze swoją ofertą do grupy klientów zainteresowanych modą, odzieżą i stylem, powinieneś znaleźć się wśród innych sklepów korzystających z oferty Domodi.

  • Przeczytaj i dowiedz się więcej jak Domodi pomaga użytkownikom znaleźć najlepsze produkty dopasowane do ich potrzeb, oraz jak Ty możesz sprzedawać więcej, pozyskać nowych klientów, dzięki grupie Domodi. Sprawdź: Domodi – dla kupujących i sprzedających

Dowiedz się także:

 

 

  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie