Jak przenieść sumy z KPiR prowadzonej poza systemem?

W ramach pakietu eKsięgowość Profesjonalna  możesz za pomocą jednego formularza przenieść sumy z Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów (KPiR) prowadzonej poza systemem eKsięgowość.

 1. Aby przenieść sumy z KPiR prowadzonej poza systemem eKsięgowość, w prawym górnym rogu ekranu kliknij ikonę „koła zębatego” i wybierz opcję Ustawienia .
  eKsięgowość - Kliknij opcję Ustawienia - program do fakturowania
 2. Następnie wybierz zakładkę PodatkiOgólne.
  eKsięgowość - Ustawienia - Podatki - Wybierz zakładkę Ogólne
 3. Na ekranie zostanie wyświetlony formularz, który pozwala na przeniesienie sum z KPiR prowadzonej poza systemem eKsięgowość. Wypełnij poniższe pola, aby przenieść sumy z zewnętrznego systemu i kontynuować pracę z KPiR w eKsięgowość.eKsięgowość - Ustawienia - Podatki - Ogólne - Wypełnij pola formularza
 4. W sekcji Data rozpoczęcia działalności podaj datę kiedy rozpocząłeś swoją działalność gospodarczą. Dopiero po określeniu daty startu działalności, będziesz mógł uzupełnić pola w sekcjach poniżej: „Przeniesienie sum…” oraz „Przeniesienie numeracji…”
  Program do księgowości online - KPiR
 5. W sekcji Przeniesienie sum z KPiR prowadzonej poza systemem uzupełnij kwoty, które chcesz przenieść z zewnętrznego systemu do eKsięgowość. Natomiast w sekcji Przeniesienie numeracji z KPiR prowadzonej poza systemem możesz przenieść numerację z zewnętrznego systemu, określając od jakiego numeru ma zostać rozpoczęta numeracja w Twoim systemie.
  eKsięgowość - Ustawienia - Podatki - Ogólne - Formularz - Uzupełnij kwoty, które chcesz przenieść z zewnętrznego
 6. Kliknij przycisk Zapisz w prawym dolnym rogu ekranu.
  Zapisz formularz przeniesienia sumy z KPiR prowadzonej poza systemem
 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie

Przerzuć się na księgowość online

Wygodna aplikacja do fakturowania z generatorem plików JPK_VAT.