Jak dodać nowy produkt lub usługę do systemu eKsięgowość?

Jeszcze nigdy prowadzenie firmowej księgowości nie było tak proste! Korzystając z pakietu eKsięgowość nie musisz już trzymać stosu segregatorów z dokumentami, a wszelkie formalności możesz załatwić kilkoma kliknięciami – bez księgowej, bez biura, bez wychodzenia z domu. Fakturowanie jeszcze nigdy nie było prostsze!

księgowość online

Za pośrednictwem panelu eKsięgowość możesz dodawać produkty (towary lub usługi), które następnie będziesz mógł umieszczać na wystawianych fakturach lub innych dokumentach.

Jak dodać nowy produkt lub usługę do systemu?

 1. Zaloguj się do panelu eKsięgowość
 2. Po lewej stronie w menu kliknij opcję Magazyn, a następnie Produkty (scrolluj myszką niżej).

  program do fakturowania

 3. Na ekranie zostanie wyświetlona lista dodanych już produktów. Kliknij przycisk + znajdujący się na górze ekranu, aby rozpocząć dodawanie nowego towaru lub usługi.

  Dodaj produkty w magazynie - księgowość online

 4. Na ekranie zostanie wyświetlony formularz, który służy do dodawania nowego produktu lub usługi. W polu Typ możesz określić czy dodawany produkt jest towarem czy usługą.
  Nie zapomnij o wybraniu poprawnej stawki VAT. Jeżeli Po uzupełnieniu wszystkich niezbędnych informacji o produkcie, kliknij przycisk Zapisz (znajduje się u góry i w prawym dolnym rogu ekranu).

eKsięgowość - Magazyn - Produkty - Lista - Dodaj produkt - Uzupełnij formularz

Czytaj więcej
 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie

Przerzuć się na księgowość online

Wygodna aplikacja do fakturowania z generatorem plików JPK_VAT.