Jak dodać nowy produkt lub usługę do systemu eKsięgowość?


Jeszcze nigdy prowadzenie firmowej księgowości nie było tak proste! Korzystając z pakietu eKsięgowość nie musisz już trzymać stosu segregatorów z dokumentami, a wszelkie formalności możesz załatwić kilkoma kliknięciami – bez księgowej, bez biura, bez wychodzenia z domu. Fakturowanie jeszcze nigdy nie było prostsze!

eKsięgowość - Swobodne zarządzanie magazynem - Realizuj przyjęcia i wydania magazynowe, przesuwaj towary między wieloma magazynami i przeprowadzaj inwentaryzacje

Za pośrednictwem panelu eKsięgowość możesz dodawać produkty (towary lub usługi), które następnie będziesz mógł umieszczać na wystawianych fakturach lub innych dokumentach.

eKsięgowość - Przykładowe funkcję pakietu - Wystawiaj faktury, Zarządzaj klientami, Zarządzaj magazynem

Jak dodać nowy produkt lub usługę do systemu?

  1. Zaloguj się do panelu eKsięgowość
  2. Kliknij opcję menu “Magazyn”, a następnie podopcję “Produkty” w górnej części ekranu.

    eKsięgowość - Magazyn - Wybierz podopcję Produkty

  3. Na ekranie zostanie wyświetlona lista dodanych już produktów. Kliknij przycisk “Dodaj produkt”, aby rozpocząć dodawanie nowego towaru lub usługi.

    eKsięgowość - Magazyn - Produkty - Kliknij przycisk Dodaj produkt

  4. Na ekranie zostanie wyświetlony formularz, który służy do dodawania nowego produktu lub usługi. W polu “Typ” możesz określić czy dodawany produkt jest towarem czy usługą. Po uzupełnieniu wszystkich niezbędnych informacji o produkcie, kliknij przycisk “Dodaj produkt”, któy znajduje się w prawym dolnym rogu ekranu.

eKsięgowość - Magazyn - Produkty - Lista - Dodaj produkt - Uzupełnij formularz

  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Przerzuć się na księgowość online

Wygodna aplikacja do fakturowania z generatorem plików JPK_VAT.