Jak zmodyfikować dane o produkcie w usłudze eKsięgowość?

Księgowość online pozwoli Ci szybko i wygodnie zarządzać swoimi produktami – wystawiać dokumenty magazynowe (WZ, PZ), edytować cenę, nazwę, dodać kod GTU i więcej. Dowiedz się, jak korzystać z usługi eKsięgowość.

SPIS TREŚCI

Program do fakturowania – eKsięgowość

Jeszcze nigdy prowadzenie firmowej księgowości nie było tak proste! Korzystając z pakietu eKsięgowość nie musisz już trzymać stosu segregatorów z dokumentami, a wszelkie formalności możesz załatwić kilkoma kliknięciami – bez księgowej, bez biura, bez wychodzenia z domu. Fakturowanie jeszcze nigdy nie było prostsze!

księgowość online

Za pośrednictwem panelu eKsięgowość możesz dodawać produkty (towary lub usługi), które następnie będziesz mógł umieszczać na wystawianych fakturach. Po dodaniu nowego produktu, w każdej chwili będziesz mógł przejść do jego modyfikacji.

Jak zmodyfikować dane o produkcie?

 1. Zaloguj się do panelu eKsięgowość
 2. Po lewej stronie w menu kliknij opcję Magazyn, a następnie Produkty (scrolluj myszką niżej).

  zarządzaj magazynem za pomocą programu do księgowości online

 3. Na ekranie zostanie wyświetlona lista dodanych już produktów. Kliknij ikonę „koła zębatego” przy wybranym produkcie, aby przejść do dodatkowych operacji, które możesz wykonać na produkcie.

  fakturowanie online- program do księgowości

 4. Dostępne są następujące operacje:
  działania jakie możesz wykonać na towarze w księgowości online

  • Edytuj – tutaj możesz zmienić dane o produkcie, np. nazwa, symbol, cena zakupu lub cena sprzedaży.
  • Usuń – kliknij tę opcję, aby usunąć wybrany produkt. Pamiętaj, że produktu nie można usunąć, jeśli występuje on na co najmniej jednym dokumencie magazynowym.
  • Raporty – przeglądaj raport magazynowy wybranego towaru (jego przyjęcia i wydania magazynowe).
  • PZ – wybierz tę opcję, jeśli chcesz odnotować fakt przyjęcia danego produktu do magazynu. Po kliknięciu opcji „Przyjmij na magazyn”, zostanie rozpoczęty proces tworzenia nowego dokumentu PZ.
  • WZ – wybierz tę opcję, jeśli chcesz odnotować fakt wydania danego produktu do magazynu. Po kliknięciu opcji „Wydaj z magazynu”, zostanie rozpoczęty proces tworzenia nowego dokumentu WZ.
 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie

Przerzuć się na księgowość online

Wygodna aplikacja do fakturowania z generatorem plików JPK_VAT.