Jak zmodyfikować dane o produkcie w usłudze eKsięgowość?


Jeszcze nigdy prowadzenie firmowej księgowości nie było tak proste! Korzystając z pakietu eKsięgowość nie musisz już trzymać stosu segregatorów z dokumentami, a wszelkie formalności możesz załatwić kilkoma kliknięciami – bez księgowej, bez biura, bez wychodzenia z domu. Fakturowanie jeszcze nigdy nie było prostsze!

eKsięgowość - Swobodne zarządzanie magazynem - Realizuj przyjęcia i wydania magazynowe, przesuwaj towary między wieloma magazynami i przeprowadzaj inwentaryzacje

Za pośrednictwem panelu eKsięgowość możesz dodawać produkty (towary lub usługi), które następnie będziesz mógł umieszczać na wystawianych fakturach. Po dodaniu nowego produktu, w każdej chwili będziesz mógł przejść do jego modyfikacji.

eKsięgowość - Przykładowe funkcję pakietu - Wystawiaj faktury, Zarządzaj klientami, Zarządzaj magazynem

Jak zmodyfikować dane o produkcie?

 1. Zaloguj się do panelu eKsięgowość
 2. Kliknij opcję menu “Magazyn”, a następnie podopcję “Produkty” w górnej części ekranu.

  eKsięgowość - Magazyn - Wybierz podopcję Produkty

 3. Na ekranie zostanie wyświetlona lista dodanych już produktów. Kliknij ikonę “koła zębatego” przy wybranym produkcie, aby przejść do dodatkowych operacji, które możesz wykonać na produkcie.

  eKsięgowość - Magazyn - Produkty - Kliknij w ikonę koła zębatego, aby przejść do dodatkowych operacji

 4. Dostępne są następujące operacje:

  eKsięgowość - Magazyn - Produkty - Ikona koła zębatego - Sprawdź jakie operacje możesz wykonać na produkcie
  • Przyjmij na magazyn – wybierz tę opcję, jeśli chcesz odnotować fakt przyjęcia danego produktu do magazynu. Po kliknięciu opcji “Przyjmij na magazyn”, zostanie rozpoczęty proces tworzenia nowego dokumentu PZ.
  • Wydaj z magazynu – wybierz tę opcję, jeśli chcesz odnotować fakt wydania danego produktu do magazynu. Po kliknięciu opcji “Wydaj z magazynu”, zostanie rozpoczęty proces tworzenia nowego dokumentu WZ
  • Edytuj – tutaj możesz zmienić dane o produkcie, np. nazwa, symbol, cena zakupu lub cena sprzedaży.
  • Usuń – kliknij tę opcję, aby usunąć wybrany produkt. Pamiętaj, że produktu nie można usunąć, jeśli występuje on na co najmniej jednym dokumencie magazynowym.
 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie

Przerzuć się na księgowość online

Wygodna aplikacja do fakturowania z generatorem plików JPK_VAT.