Jak zalogować się do panelu eKsięgowość?

Jeszcze nigdy prowadzenie firmowej księgowości nie było tak proste! Korzystając z pakietu eKsięgowość nie musisz już trzymać stosu segregatorów z dokumentami, a wszelkie formalności możesz załatwić kilkoma kliknięciami – bez księgowej, bez biura, bez wychodzenia z domu. Fakturowanie jeszcze nigdy nie było prostsze!
Zaloguj się do specjalnie przygotowanego panelu administracyjnego, dodaj kontrahenta i wystaw fakturę. Szybko, prosto i przyjemnie! Dodatkowo na bieżąco sprawdzisz zaległe płatności od klientów. eKsięgowość to wirtualna księgowość dostępna z każdego miejsca i o każdej porze.

home.biuro2.png

Jak uzyskać login oraz hasło dostępu do panelu eKsięgowość?

Po zamówieniu odpowiedniego pakietu usługi (np. eKsięgowość lub eKsięgowość Biznes/Profesjonalna), na kontaktowy adres e-mail podany podczas rejestracji, otrzymasz wiadomość z danymi do pierwszego logowania.

W przesłanej wiadomości e-mail znajdziesz specjalny link oraz tymczasowe dane do logowania. Po kliknięciu adresu URL, zostaniesz przekierowany na stronę WWW, która pozwala zalogować się za pomocą tymczasowych danych, a następnie zdefiniować właściwy login (adres e-mail) oraz hasło dostępu do panelu eKsięgowość.

Jak zalogować się do panelu eKsięgowość?

    1. W celu zalogowania się do panelu eKsięgowość wejdź pod adres: https://panel.homebiuro.pl

adres-biuro.png

    1. Po wyświetleniu ekranu logowania, wpisz login (w postaci adresu e-mail) oraz hasło dostępu.

zapomnialem-hasla.png

    1. Po podaniu poprawnych danych do logowania i kliknięciu przycisku “Zaloguj się”, na ekranie zostanie wyświetlona strona główna panelu eKsięgowość dla Twojego konta.

 

  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Tematy powiązane

Szukaj
Generic filters
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Wyświetl posty typu:
lub