Jak zalogować się do panelu eKsięgowość?

Prowadzenie własnej firmowej księgowości jest jeszcze prostsze z nowoczesnym programem do fakturowania – eKsięgowość. W intuicyjnym w obsłudze panelu administracyjnym możesz wystawiać faktury i wysyłać je mailem, przypominać klientom o płatnościach, automatycznie pobierać dane kontrahentów z bazy GUS, generować pliki JPK_VAT i JPK_FA i wiele więcej.

SPIS TREŚCI

Jak uzyskać login oraz hasło dostępu do panelu eKsięgowość?

program do fakturowania
Po zamówieniu odpowiedniego pakietu usługi (np. eKsięgowość Start lub eKsięgowość Biznes lub eKsięgowość Profesjonalna), na kontaktowy adres e-mail podany podczas rejestracji, otrzymasz wiadomość z danymi do pierwszego logowania.

W przesłanej wiadomości e-mail znajdziesz specjalny link oraz tymczasowe dane do logowania. Po kliknięciu adresu URL, zostaniesz przekierowany na stronę WWW, która pozwala zalogować się za pomocą tymczasowych danych, a następnie zdefiniować właściwy login (adres e-mail) oraz hasło dostępu do panelu eKsięgowość.

Jak zalogować się do panelu eKsięgowość?

Zaloguj się do specjalnie przygotowanego panelu administracyjnego, dodaj kontrahenta i wystaw fakturę. Szybko, prosto i przyjemnie! Dodatkowo na bieżąco sprawdzisz zaległe płatności od klientów. eKsięgowość to wirtualna księgowość dostępna z każdego miejsca i o każdej porze.
  1. W celu zalogowania się do panelu eKsięgowość przejdź na stronę usługi.

  2. Po wyświetleniu ekranu logowania, wpisz login (w postaci adresu e-mail) oraz hasło dostępu.

    eKsięgowość - Panel Administracyjny - Okno logowania - Wpisz login oraz hasło dostępu

  3. Po podaniu poprawnych danych do logowania i kliknięciu przycisku Zaloguj się, na ekranie zostanie wyświetlona strona główna panelu eKsięgowość dla Twojego konta.

     program do fakturowania online

  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Przerzuć się na księgowość online

Wygodna aplikacja do fakturowania z generatorem plików JPK_VAT.