Jak skonfigurować dane firmy na wystawianych fakturach?

Jeszcze nigdy prowadzenie firmowej księgowości nie było tak proste! Korzystając z pakietu eKsięgowość nie musisz już trzymać stosu segregatorów z dokumentami, a wszelkie formalności możesz załatwić kilkoma kliknięciami – bez księgowej, bez biura, bez wychodzenia z domu. Fakturowanie jeszcze nigdy nie było prostsze!
Zaloguj się do specjalnie przygotowanego panelu administracyjnego, dodaj kontrahenta i wystaw fakturę. Szybko, prosto i przyjemnie! Dodatkowo na bieżąco sprawdzisz zaległe płatności od klientów. eKsięgowość to wirtualna księgowość dostępna z każdego miejsca i o każdej porze.

Za pomocą panelu eKsięgowość możesz ustawić dane firmy, które będą wyświetlane  Skorzystaj z poniższej instrukcji, aby sprawdzić jak skonfigurować dane Twojej firmy na wystawianych fakturach (czyli dane wystawcy faktur).

Jak skonfigurować dane firmy na wystawianych fakturach?

 1. Zaloguj się do panelu eKsięgowość
 2. Kliknij opcję menu “Ustawienia” w prawym górnym rogu ekranu.

  eKsięgowość - Wybierz opcję menu Ustawienia

 3. Na ekranie zostanie wyświetlony formularz, który pozwala zdefiniować dane wystawcy faktur. Oznacza to, że wpisane w tym miejscu dane będą wyświetlane na fakturach, które wystawiasz przez eKsięgowość.

  eKsięgowość - Ustawienia - Zdefiniuj dane wystawcy faktur

 4. Po podaniu wszystkich niezbędnych danych, kliknij przycisk “Zapisz”, który znajduje się w dolnej części ekranu.

  eKsięgowość - Ustawienia - Ogólne - Kliknij przycisk Zapisz dane

WAŻNE! Zwróć uwagę, że za pośrednictwem zakładek w górnej części ekranu ustawień, możesz przejść do konfiguracji innych opcji (np. ustawienia powiadomień, szczegółowe ustawienia faktur, tworzenie/usuwanie administratorów z dostępem do konta czy też zmiana ustawień magazynu).
eKsięgowość - Ustawienia - Zakładki - Przejdź do konfiguracji innych opcji
 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie

Przerzuć się na księgowość online

Wygodna aplikacja do fakturowania z generatorem plików JPK_VAT.