Jak skonfigurować dane firmy na wystawianych fakturach?

Sprawdź jak proste jest prowadzenie firmowej księgowości! Dzięki programowi do księgowania eKsięgowość nie musisz już trzymać stosu segregatorów z dokumentami, a wszelkie formalności możesz załatwić kilkoma kliknięciami – bez księgowej, bez biura, bez wychodzenia z domu. Fakturowanie jeszcze nigdy nie było prostsze!

Zaloguj się do specjalnie przygotowanego panelu administracyjnego, dodaj kontrahenta i wystaw fakturę. Dodatkowo możesz na bieżąco sprawdzić zaległe płatności od klientów. Usługa eKsięgowość to wirtualna księgowość dostępna z każdego miejsca i o każdej porze.

Za pomocą panelu eKsięgowość możesz ustawić lub edytować dane firmy, które będą wyświetlane. Skorzystaj z poniższej instrukcji, aby sprawdzić jak skonfigurować dane Twojej firmy na wystawianych fakturach (czyli dane wystawcy faktur).

Jak skonfigurować dane firmy na wystawianych fakturach?

 1. Zaloguj się do panelu eKsięgowość
 2. Kliknij opcję menu Ustawienia w prawym górnym rogu ekranu (ikonka koła zębatego).

  eKsięgowość - Wybierz opcję menu Ustawienia

 3. Po kliknięciu w zakładkę Firma na ekranie zostanie wyświetlony formularz, który pozwala zdefiniować dane wystawcy faktur. Oznacza to, że wpisane w tym miejscu dane będą wyświetlane na fakturach, które wystawiasz przez eKsięgowość.

  eKsięgowość - Ustawienia - Zdefiniuj dane wystawcy faktur

 4. Po podaniu wszystkich niezbędnych danych, kliknij przycisk „Zapisz”, który znajduje się w dolnej części ekranu.
  eKsięgowość - Ustawienia - Ogólne - Kliknij przycisk Zapisz dane

 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie

Przerzuć się na księgowość online

Wygodna aplikacja do fakturowania z generatorem plików JPK_VAT.