Jak uzyskać kupon na usługi tłumaczeń online Dogadamycie.pl?

Szybkie i profesjonalne tłumaczenia internetowe

We współpracy z serwisem dogadamycie.pl przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkową ofertę: 20% rabatu przez rok na usługi tłumaczeń online, które świadczone są przez ten portal. Dodatkowo możesz skorzystać z darmowego tłumaczenia jednej wiadomości e-mail! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się na czym polega oferta specjalna na tłumaczenia online.

Szybkie i profesjonalne tłumaczenia wiadomości email, rozmów telefonicznych, wiadomości SMS oraz stron www.

dogadamycie.pl to innowacyjna i fachowa platforma do tłumaczeń online w 44 językach i 102 kombinacjach językowych. Zespół ponad 150 profesjonalnych tłumaczy pomaga w kontaktowaniu i porozumiewaniu się w sprawach biznesowych i prywatnych.

Skorzystaj ze specjalnej oferty dostępnej tylko dla klientów home.pl: 20% zniżki na usługi dostępne na platformie oraz jedno darmowe tłumaczenie wiadomości e-mail.

WAŻNE! Nie będziesz mógł wygenerować kuponu promocyjnego, jeśli Twoja usługa (np. hosting) nie posiada odpowiedniego statusu usługi opłaconej. Opłać usługę, aby móc wygenerować kupon promocyjny na usługi tłumaczeń online.
WAŻNE! Oferta promocyjna dostępna jest dla użytkowników, którzy posiadają opłaconą przynajmniej jedną z poniższych usług: Personal email, Business email, Hosting Start, Hosting BiznesHosting Profesjonalny, Hosting Premium, WordPress Hosting SSDeSklep, eSklep Premium lub domeny: .pl, funkcjonalne .pl, regionalne .pl, krajowe, europejskie .eu, globalne.

Jak uzyskać kupon promocyjny na usługi tłumaczeń online?

Wyślij wiadomość z prośbą o kupon na adres: bonusy@home.pl.

Pamiętaj, że numer kuponu należy podać po zakończonej rejestracji konta, którą należy wykonać pod tym adresem! Po zalogowaniu się do utworzonego w ten sposób konta, w zakładce „Zamówienia” należy wybrać interesującą Cię usługę i wpisać wygenerowany kod promocyjny.
  Na czym polegają usługi biznesowych tłumaczeń? Następny
Dowiedz się więcej: Jak zdobywać kody rabatowe?
  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Zabezpiecz stronę WWW certyfikatem SSL

Chroń dane formularzy i transakcji z zieloną kłódką przy adresie.


Załóż własny sklep internetowy

Nieważne co i jak chcesz sprzedawać. eSklep od home.pl to idealne narzędzie do prowadzenia sprzedaży w Internecie.