Jak uzyskać kupon na usługi tłumaczeń online Dogadamycie.pl?

SPIS TREŚCI

Szybkie i profesjonalne tłumaczenia internetowe

We współpracy z serwisem dogadamycie.pl przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkową ofertę: 20% rabatu przez rok na usługi tłumaczeń online, które świadczone są przez ten portal. Dowiedz się, na czym polega oferta specjalna na tłumaczenia online.

Szybkie i profesjonalne tłumaczenia wiadomości email, wiadomości SMS oraz stron www

dogadamycie.pl to innowacyjna platforma do tłumaczeń online w ponad 60 językach i 304 kombinacjach językowych. Zespół ponad 1000 profesjonalnych tłumaczy pomaga w kontaktowaniu i porozumiewaniu się w sprawach biznesowych i prywatnych.

Skorzystaj ze specjalnej oferty dostępnej tylko dla klientów home.pl: 20% zniżki na usługi dostępne na platformie oraz jedno darmowe tłumaczenie wiadomości e-mail.

WAŻNE! Nie będziesz mógł wygenerować kuponu promocyjnego, jeśli Twoja usługa (np. hosting) nie posiada odpowiedniego statusu usługi opłaconej. Opłać usługę, aby móc wygenerować kupon promocyjny na usługi tłumaczeń online.
WAŻNE! Oferta promocyjna dostępna jest dla użytkowników, którzy posiadają opłaconą przynajmniej jedną z poniższych usług: Prywatny email, Poczta Biznes, Hosting Start, Hosting BiznesHosting Profesjonalny, Hosting Premium, WordPress Hosting SSDeSklep, eSklep Premium lub domeny: .pl, funkcjonalne .pl, regionalne .pl, krajowe, europejskie .eu, globalne.

Jak uzyskać kupon promocyjny na usługi tłumaczeń online?

Skorzystanie z oferty wymaga rejestracji na stronie: https://home.dogadamycie.pl/

Po zalogowaniu się do utworzonego w ten sposób konta, w zakładce „Zamówienia” należy wybrać interesującą Cię usługę i wpisać kod promocyjny ze strony.
  Na czym polegają usługi biznesowych tłumaczeń?
Dowiedz się więcej: Jak zdobywać kody rabatowe?
  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Zabezpiecz stronę WWW certyfikatem SSL

Chroń dane formularzy i transakcji z zieloną kłódką przy adresie.


Załóż własny sklep internetowy

Nieważne co i jak chcesz sprzedawać. eSklep od home.pl to idealne narzędzie do prowadzenia sprzedaży w Internecie.