Kiedy wysyłane są powiadomienia o wystawieniu PRO FORMY?


W artykule znajdziesz instrukcje o PRO FORMIE na poprzedniej platformie home.pl.

Korzystasz z nowej platformy home.pl? Sprawdź:

Płatność cykliczna kartą to wygodny i bezpieczny sposób opłacania Twoich usług w home.pl. Polega na automatycznym pobieraniu opłat z Twojej karty, której dane możesz zapisać w Panelu klienta. Dzięki tej metodzie Twoje rachunki zapłacą się „same”. Jedyne, co musisz zrobić, to pamiętać o zapewnieniu środków na karcie.

Płać z Mastercard® i zyskaj do 10% rabatu
Wybierz metodę płatności cyklicznej kartami Mastercard® podczas zamawiania usług w home.pl, a otrzymasz:

  • rabat 10% na usługę G Suite,
  • rabat 10% na usługę Office 365,
  • rabat 5% na usługę homecloud backup premium L – 100 GB.

 

Jak uruchomić płatności cykliczne kartą? Zobacz wideo

Jak włączyć płatność cykliczną kartą płatniczą w home.pl?

PRO FORMA generowana jest zwykle na 28 dni przed upływem ważności usługi (np. hosting lub domeny). Po opłaceniu PRO FORMY generowana jest właściwa faktura VAT, która jest potwierdzeniem rejestracji lub opłacenia usługi na kolejny okres abonamentowy.

Powiadomienia o wystawieniu PRO FORMY wysyłane są na adres e-mail klienta kilkukrotnie. Wiadomości z powiadomieniami mają na celu przypomnieć o uregulowaniu płatności za usługi, których działanie chciałbyś przedłużyć na kolejny okres abonamentowy.

Wystawiona PRO FORMA dotyczy możliwości opłacenia usług, których okres ważności (data wygaśnięcia) jest do siebie zbliżony. Jeśli kwota na PRO FORMIE jest inna od spodziewanej w danym okresie czasu, w sprawdź czego dokładnie dotyczy.

Na liście opłacanych usług, będą widoczne także inne, rejestrowane w różnych odstępach czasu. Pamiętaj, że brak płatności za wybrane usługi, jest jednoznaczny z rezygnacją z nich. Upewnij się, że usługi których nie opłacasz, nie są używane lub niezbędne do działania strony WWW i poczty.

  • Powiadomienia o wystawieniu PRO FORMY wysyłane są na: 21 dni, 14 dni, 5 dni oraz na 1 dzień przed przekroczeniem terminu płatności widocznego na PRO FORMIE. Powiadomienia wysyłane są również kilka dni po przekroczeniu terminu płatności.
  • W przypadku usług nowo-zarejestrowanych (np. rejestracja nowej domeny lub serwera), powiadomienia o wystawieniu PRO FORMY wysyłane są na 14 dni, 5 dni oraz na 1 dzień przed przekroczeniem terminu płatności widocznego na PRO FORMIE. Powiadomienia wysyłane są również kilka dni po przekroczeniu terminu płatności.
  • Jeśli po otrzymaniu powiadomienia, jesteś pewien rezygnacji ze wszystkich lub wybranych usług wskazanych na PRO FORMIE, możesz zignorować następne powiadomienia lub zgłosić się do Biura Obsługi Klienta z prośbą o wyłączenie wysyłki następnych powiadomień (wobec wybranych usług) i usunięcie PRO FORMY.

Hosting stworzony dla WordPressa

Masz stronę WWW na WordPressie? My też uwielbiamy ten system dla stron internetowych. Dlatego stworzyliśmy hosting specjalnie dla jego użytkowników.


Bezpieczny hosting dla Twojej strony WWW

Przygotowaliśmy miejsce, w którym Twoja strona WWW i poczta e-mail będą się czuły komfortowo.


Odbierz 25 zł do wydania na empik.com

Polecaj usługi home.pl i zdobywaj za każde polecenie kupon o wartości 25zł do wydania na empik.com

Zdobądź swój kupon na 25zł Sprawdź jak

  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie