Jak pobrać fakturę VAT lub PRO FORMA?

W artykule znajdziesz instrukcje jak sprawdzić i pobrać faktury na poprzedniej platformie home.pl.

 • Jak samodzielnie pobrać PRO FORMĘ z Panelu klienta home.pl?
 • Jak samodzielnie pobrać właściwą fakturę VAT z Panelu klienta home.pl?
 • Czy otrzymam jakiekolwiek powiadomienie o wystawieniu faktury VAT?
 • Jak wydrukować fakturę VAT lub PRO FORMĘ?
 • Aby pobrać PRO FORMĘ, zaloguj się w Panelu klienta home.pl do usługi z uprawnieniami administracyjnymi i następnie kliknij opcję menu „Płatności” -> „Faktury nieopłacone”. Na liście zaznacz wybraną PRO FORMĘ i kliknij przycisk „Pobierz fakturę w PDF”.

  Instrukcja krok po kroku - Panel klienta - Płatności - Faktury nieopłacone - Pobierz fakturę w PDF

  Aby pobrać fakturę VAT, zaloguj się w Panelu klienta home.pl do usługi z uprawnieniami administracyjnymi i następnie kliknij opcję menu „Płatności” -> „Faktury opłacone”. Na liście zaznacz fakturę VAT i kliknij przycisk „Pobierz fakturę w PDF” lub „Wnioskuję o duplikat faktury w PDF”.

  Jeśli Twoje usługi w home.pl znajdują się zarówno na nowej jak i poprzedniej platformie, to za pomocą Panelu klienta home.pl (nowa platforma) możesz pobierać faktury VAT zarówno dotyczące usług znajdujących się zarówno na nowej jak i poprzedniej platformie home.pl.

  WAŻNE! Przycisk „Pobierz fakturę w PDF” pozwala pobrać oryginał faktury VAT w wersji elektronicznej (PDF). Natomiast przycisk „Wnioskuję o duplikat faktury w PDF” powoduje pobranie duplikatu wybranej faktury VAT w wersji elektronicznej (PDF).
  WAŻNE! Faktury VAT w wersji elektronicznej (w formacie pliku PDF) dostępne będą w Panelu klienta home.pl w ciągu kilku dni roboczych po zaksięgowaniu płatności w home.pl. Pamiętaj, że po wykonaniu płatności, PRO FORMA zostanie usunięta z Panelu klienta. Po zaksięgowaniu płatności w home.pl zostanie wygenerowana właściwa faktura VAT.

  Instrukcja krok po kroku - Panel klienta - Płatności - Faktury opłacone - Pobierz fakturę w PDF

  Czy otrzymam powiadomienie o wystawieniu faktury VAT?

  Informacje o wystawieniu Faktury VAT otrzymasz na adres e-mail reprezentanta usługi. Nastąpi to dopiero po opłaceniu usługi (w ciągu kilku dni roboczych). Po otrzymaniu tej informacji będziesz mógł pobrać daną Fakturę VAT w Panelu klienta home.pl.

  Wiadomość e-mail - Przykładowe powiadomienie o wystawieniu faktury VAT
  Rys. Na Twój adres e-mail otrzymasz powyższe powiadomienie o wystawieniu Faktury VAT.

  Jak wydrukować fakturę VAT lub PRO FORMĘ?

  Sprawdź, jak wydrukować pobraną fakturę VAT lub PRO FORMA.

  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

  Hosting stworzony dla WordPressa

  Masz stronę WWW na WordPressie? My też uwielbiamy ten system dla stron internetowych. Dlatego stworzyliśmy hosting specjalnie dla jego użytkowników.