Jak pobrać fakturę VAT lub PRO FORMA?


W poniższym artykule znajdziesz instrukcje jak sprawdzić i pobrać faktury z Panelu Klienta znajdującego się na poprzedniej platformie home.pl.

 • Jak samodzielnie pobrać PRO FORMĘ z Panelu Klienta home.pl?
 • Jak samodzielnie pobrać właściwą fakturę VAT z Panelu Klienta home.pl?
 • Czy otrzymam jakiekolwiek powiadomienie o wystawieniu faktury VAT?
 • Jak wydrukować fakturę VAT lub PRO FORMĘ?
 • Aby pobrać PRO FORMĘ, zaloguj się w Panelu Klienta home.pl do usługi z uprawnieniami administracyjnymi i następnie kliknij opcję menu “Płatności” -> “Faktury nieopłacone”. Na liście zaznacz wybraną PRO FORMĘ i kliknij przycisk “Pobierz fakturę w PDF”.

  Instrukcja krok po kroku - Panel Klienta - Płatności - Faktury nieopłacone - Pobierz fakturę w PDF

  Aby pobrać fakturę VAT, zaloguj się w Panelu Klienta home.pl do usługi z uprawnieniami administracyjnymi i następnie kliknij opcję menu “Płatności” -> “Faktury opłacone”. Na liście zaznacz fakturę VAT i kliknij przycisk “Pobierz fakturę w PDF” lub “Wnioskuję o duplikat faktury w PDF”.

  WAŻNE! Przycisk “Pobierz fakturę w PDF” pozwala pobrać oryginał faktury VAT w wersji elektronicznej (PDF). Natomiast przycisk “Wnioskuję o duplikat faktury w PDF” powoduje pobranie duplikatu wybranej faktury VAT w wersji elektronicznej (PDF).
  WAŻNE! Faktury VAT w wersji elektronicznej (w formacie pliku PDF) dostępne będą w Panelu Klienta home.pl w ciągu kilku dni roboczych po zaksięgowaniu płatności w home.pl. Pamiętaj, że po wykonaniu płatności, PRO FORMA zostanie usunięta z Panelu Klienta. Po zaksięgowaniu płatności w home.pl, zostanie wygenerowana właściwa faktura VAT.

  Instrukcja krok po kroku - Panel Klienta - Płatności - Faktury opłacone - Pobierz fakturę w PDF

  Czy otrzymam powiadomienie o wystawieniu faktury VAT?

  Informacje o wystawieniu Faktury VAT otrzymasz na adres e-mail reprezentanta usługi. Nastąpi to dopiero po opłaceniu usługi (w ciągu kilku dni roboczych). Po otrzymaniu tej informacji będziesz mógł pobrać daną Fakturę VAT w Panelu Klienta home.pl.

  Wiadomość e-mail - Przykładowe powiadomienie o wystawieniu faktury VAT
  Rys. Na Twój adres e-mail otrzymasz powyższe powiadomienie o wystawieniu Faktury VAT.

  Jak wydrukować fakturę VAT lub PRO FORMĘ?

  Kliknij tutaj, aby sprawdzić jak wydrukować pobraną fakturę VAT lub PRO FORMA.

  Hosting stworzony dla WordPressa

  Masz stronę WWW na WordPressie? My też uwielbiamy ten system dla stron internetowych. Dlatego stworzyliśmy hosting specjalnie dla jego użytkowników.


  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

  Tematy powiązane

  Szukaj
  Generic filters
  Tylko dokładne dopasowania
  Szukaj w tytułach
  Szukaj w treści
  Wyświetl posty typu:
  lub