Chcę otrzymać fakturę ze stawką NP – jak to zrobić?

Standardowo home.pl wystawia faktury VAT ze stawką 23%. Jeśli jako osoba fizyczna/firma jesteś uprawniony do stawki NP (NP – nie podlega pod ustawę o podatku od towarów i usług), to poinformuj nas o tym!

Kto jest uprawniony do stawki NP na fakturze VAT i jakie dokumenty należy przesłać?

Sprawdź poniżej kto jest uprawniony do stawki NP na fakturze VAT i jakie dokumenty należy przesłać do home.pl w celu potwierdzenia tej informacji:

  • osoby fizyczne spoza Unii Europejskiej prosimy o przesłanie poprzez formularz kontaktowy dokumentu zawierającego podany w Panelu klienta home.pl adres zamieszkania, który potwierdzałby pobyt stały na terenie kraju niebędącego członkiem Unii Europejskiej.
  • osoby prowadzącej firmę na terenie Unii Europejskiej uprawnione, aby otrzymywać faktury VAT ze stawką NP, prosimy o przesłanie poprzez formularz kontaktowy aktualnego i aktywnego numeru VAT EU.
  • osoby prowadzące firmę poza Unią Europejską uprawnione, aby otrzymywać faktury VAT ze stawką NP, prosimy o przesłanie poprzez formularz kontaktowy dokumentu potwierdzającego zarejestrowanie działalności na terenie kraju spoza Unii Europejskiej.
  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Hosting stworzony dla WordPressa

Masz stronę WWW na WordPressie? My też uwielbiamy ten system dla stron internetowych. Dlatego stworzyliśmy hosting specjalnie dla jego użytkowników.