Jak zamówić program antywirusowy Bitdefender w home.pl?

Zamów program antywirusowy Bitdefender i zyskaj komfort najwyższej ochrony antywirusowej. Bitdefender to jeden z najbardziej cenionych programów, chroniących Twoje urządzenie przed cyberzagrożeniami w sieci. Zamów wariant, który najlepiej pasuje do Twoich potrzeb:

 • Bitdefender Internet Security ochroni komputer PC z systemem Windows i zapewni utrzymanie wydajności urządzenia na najwyższym poziomie. Zapewni ochronę transakcji online i zabezpieczy kamerę internetową. Dostępny w wersji na 1 lub 3 stanowiska.
 • Bitdefender Family Pack zabezpieczy wszystkie urządzenia w Twoim domu (do 15 stanowisk!) za pomocą jednej licencji. Ochrona dotyczy systemów Windows, macOS, Androis i iOS. Dodatkiem jest aplikacja Asystent Rodzica, pozwalająca na ochronę najmłodszych przed szkodliwymi treściami w Internecie.
 • Bitdefender Total Security to rozwiązanie dla systemów Windows, macOS, Android i iOS na 5 stanowisk. Najnowsze rozwiązania nie wpływają na czas pracy baterii chronionych urządzeń.
 • Bitdefender Security for Android zabezpieczy Twój telefon z systemem Android przed wyciekiem danych, zlokalizuje zgubione urządzenie, zabezpieczy złośliwe oprogramowania i programy szpiegujące.

Jak zamówić program antywirusowy Bitdefender w home.pl?

Wybierz z oferty home.pl interesujący Cię wariant programu antywirusowego, klikając w odpowiedni link:

Następnie zamów wybrany program, postępując według instrukcji:

 1. Wybierz wariant antywirusa Bitdefender, a następnie kliknij Wybieram.
 2. Będąc już w koszyku, na ekranie zostanie wyświetlone wstępne podsumowanie zamówienia na wybrany program Bitdefender.
  Kliknij przycisk: Zamów po prawej stronie, aby kontynuować.

  Jeśli posiadasz kupon promocyjny, wpisz jego treść w polu Dodaj kod rabatowy. Kody promocyjne otrzymują nasi klienci poprzez kanały marketingowe.

  Jak zarejestrować program antywirusowy Bitdefender?

 3. Na ekranie zostanie wyświetlony formularz rejestracji do panelu klienta. Wpisz adres e-mail – nasz system sprawdzi, czy istnieje on już w naszej bazie klientów. Jeśli będzie to nowy adres e-mail, zostaniesz przekierowany do rejestracji nowego konta w home.pl. Po wpisaniu hasła kliknij przycisk: Kontynuuj.
  Jak zamówić program antywirusowy Bitdefender?
 4. Po przeprowadzonej identyfikacji klienta (logowanie do istniejącego konta lub rejestracja nowego), na ekranie zostanie wyświetlone właściwe podsumowanie zamówienia. Sprawdź wyświetlone informacje, wybierz metodę płatności i zaznacz checkboxy obok wszystkich zgód i regulaminów. Na koniec kliknij przycisk: Zamawiam i płacę.
  Jak zarejestrować ochronę Bitdefender?
 5. Po kliknięciu: Zamawiam i płacę, w zależności od wybranej metody płatności na ekranie zostaną wyświetlone następujące opcje:
  Jak zarejestrować ochronę Bitdefender?

  • W przypadku wyboru metody płatności: Przelew online, zostaniesz przekierowany do zewnętrznego systemu płatności, który umożliwi natychmiastowe opłacenie zamówienia.
  • W przypadku wyboru metody płatności: Płatność kartą, zostaniesz przekierowany do zewnętrznego systemu płatności, który umożliwi natychmiastowe opłacenie zamówienia.
  • W przypadku wyboru metody płatności: Tradycyjny przelew, na ekranie zostanie wyświetlone potwierdzenie złożenia zamówienia. Znajdziesz w nim informacje o numerze rachunku bankowego, na który należy wykonać przelew za złożone zamówienie, dane odbiorcy, czyli home.pl oraz kwotę do opłaty. Zamówione usługi nie są jeszcze aktywne. Usługa zostanie uruchomiona po zaksięgowaniu wpłaty.
 6. Po złożeniu zamówienia, w dolnej części ekranu zostaną wyświetlone dwa przyciski:

Sprawdź jak zamówić inne popularne usługi w home.pl

 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie