Czy mogę otrzymać fakturę VAT przed opłaceniem usługi?

Ze względu na m.in. bardzo dużą ilość świadczonych usług oraz ich specyfikację nie jest możliwe otrzymanie faktury VAT przed opłaceniem usługi. Zarówno w przypadku nowej, jak i poprzedniej platformy home.pl, to dopiero po otrzymaniu płatności, home.pl wykonuje usługę (czyli np. rejestruje domenę lub aktywuje serwer) i dopiero wtedy wystawiana jest faktura VAT. Przed opłaceniem usługi otrzymasz jedynie PRO FORMĘ.

Informacje o wystawieniu faktury VAT otrzymasz na adres e-mail reprezentanta usługi. Nastąpi to dopiero po opłaceniu usługi (w ciągu kilku dni roboczych).

Wiadomość e-mail - Przykładowe powiadomienie o wystawieniu faktury VAT
Rys. Przykładowe powiadomienie wysyłane po wystawieniu faktury VAT przez home.pl.
Termin, w jakim zostanie wystawiona faktura VAT określony jest w §9 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 28 listopada 2008 r. w sprawie zwrotu podatku niektórym podatnikom, wystawiania faktur, sposobu ich przechowywania oraz listy towarów i usług, do których nie mają zastosowania zwolnienia od podatku od towarów i usług.
Więcej informacji na temat terminu wystawiania faktur VAT w home.pl znajdziesz pod tym adresem.
  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Hosting stworzony dla WordPressa

Masz stronę WWW na WordPressie? My też uwielbiamy ten system dla stron internetowych. Dlatego stworzyliśmy hosting specjalnie dla jego użytkowników.