Jak wygenerować zamówienie przedłużenia usługi?Zamówienie przedłużenia usługi w Panelu klienta home.pl

Zamówienia przedłużenia usług generowane są automatycznie, jeśli na usłudze włączona jest opcja automatycznego odnawiania usługi. Dotyczy to wszystkich usług na nowej platformie home.pl, np. hosting i domeny.

Jakakolwiek płatność (zarówno elektroniczna oraz tradycyjna) jest możliwa dopiero po wygenerowaniu zamówienia przedłużenia usługi. Nawet, jeśli wykonasz przelew tradycyjny, to nie zostanie on przeznaczony na przedłużenie usług, dopóki zamówienie przedłużenia nie zostanie wygenerowane w Panelu klienta home.pl.

Niewykorzystane środki pieniężne będą dostępne przy Twoim koncie w home.pl i będziesz mógł z nich skorzystać, przeznaczając je na opłacenie swoich usług lub wysyłając dyspozycje zwrotu. W celu przedłużenia usługi wygeneruj zamówienie przedłużenia usługi i skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Jeśli opcja automatycznego odnowienia usługi nie jest włączona, to możesz samodzielnie wygenerować zamówienie przedłużenia usługi. Pamiętaj, że usługa jest przedłużana dopiero po opłaceniu wygenerowanego zamówienia przedłużenia usługi.

WAŻNE! Jeśli chcesz korzystać z płatności cyklicznej (automatyczne pobieranie środków z karty płatniczej), to pamiętaj, aby w Panelu klienta home.pl przy wybranych usługach była włączona opcja automatycznego odnawiania usługi.

Jak samodzielnie wygenerować zamówienie przedłużenia usługi?

Skorzystaj z poniższej instrukcji, aby samodzielnie wygenerować zamówienie przedłużenia usługi:

 1. Zaloguj się do Panelu Klienta home.pl.
 2. Kliknij sekcję menu: Konto, która znajduje się po lewej stronie ekranu.
 3. Kliknij opcję menu: Subskrypcje, która również znajdziesz po lewej stronie ekranu.
 4. Na ekranie zostanie wyświetlona lista subskrypcji. Kliknij nazwę usługi, dla której chcesz ręcznie wygenerować zamówienie odnowienia / przedłużenia.
 5. W górnej części wyświetlonego ekranu kliknij przycisk: Odnowienie.
 6. Na wyświetlonym ekranie należy wybrać okres rozliczeniowy, na który chcesz przedłużyć wybraną usługę.
  Przykład: w zależności od typu usługi możesz przedłużyć usługę na kolejne 24 miesiące, 12 miesięcy lub tylko na 1 miesiąc.
 7. Po wybraniu okresu rozliczeniowego i ewentualnych innych ustawień, kliknij przycisk: Odnowienie.
 8. Na wyświetlonej stronie, w sekcji Szczegóły zamówienia możesz wybrać metodę płatności. Sugerujemy skorzystanie z metody płatności cyklicznych lub płatności online.
 9. Po wybraniu metody płatności, sprawdź informacje na temat zamówienia i kliknij przycisk: Złóż zamówienie, który znajduje się w dolnej części ekranu i zrealizuj płatność.
WAŻNE! Po złożeniu zamówienia na przedłużenie ważności usługi, należy je opłacić. Ważność usługi zostanie przedłużona dopiero po opłaceniu wygenerowanego zamówienia.

Bezpieczny hosting dla Twojej strony WWW

Przygotowaliśmy miejsce, w którym Twoja strona WWW i poczta e-mail będą się czuły komfortowo.


Hosting stworzony dla WordPressa

Masz stronę WWW na WordPressie? My też uwielbiamy ten system dla stron internetowych. Dlatego stworzyliśmy hosting specjalnie dla jego użytkowników.


 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie

Tematy powiązane

Szukaj
Generic filters
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Wyświetl posty typu:
lub