Jak sprawdzić do kiedy usługa jest opłacona?

W Panelu klienta home.pl możesz w łatwy sposób kontrolować ważność swoich usług. Należy przy tym pamiętać o regularnym sprawdzeniu poprawności Twoich danych kontaktowych, zwłaszcza adresu e-mail oraz numeru telefonu komórkowego. To dzięki tym środkom komunikacji, możemy w łatwy sposób poinformować Cię o dobiegającym końca okresie abonamentowym Twoich usług.

W chwili otrzymania wiadomości e-mail, po prostu przejdź do płatności klikając odpowiedni odnośnik. Jeśli jesteś zalogowany do Panelu klienta, możesz łatwo sprawdzić ważność poszczególnych usług, a w nowym Panelu klienta, wygenerować płatność w dowolnym momencie trwania abonamentu.

Przeczytaj w jaki sposób opłacić usługi w nowym Panelu klienta home.pl.

Informacje o ważności usług możesz kontrolować na każdym kroku zarządzania usługami.

Widok konfiguracji usługi

 1. Zaloguj się do Panelu klienta home.pl.
  • Kliknij tutaj, aby sprawdzić jak zalogować się do Panelu klienta home.pl.
 2. Po zalogowaniu, po lewej stronie ekranu przejdź do sekcji wybranej usługi (np. Kreator WWW, Usługi WWW, Domeny).Po zalogowaniu, wybierz sekcję menu, która znajduje się po lewej stronie ekranu.
 3. Na ekranie zostanie wyświetlona lista usług. Przejdź do szczegółów wybranej usługi.
 4. Po wyświetleniu informacji na temat wybranej usługi, będziesz mógł sprawdzić szczegółowe informacje na jej temat, np. data ważności lub termin wygasania.
  • Poniżej przykład dla usługi Kreator WWW:
   Jak sprawdzić ważność usługi Kreatora WWW?
  • Poniżej przykład dla usługi typu hosting:

Sekcja Konto > Subskrypcje

 1. Zaloguj się do Panelu klienta home.pl
 2. Po zalogowaniu do Panelu klienta home.pl, przejdź do sekcji menu: Konto > Subskrypcje. W tym miejscu znajdziesz informacje o aktualnie posiadanych usługach, w tym o ich aktywności oraz dacie wygaśnięcia.Do kiedy ważna jest moja usługa - Konto - Subskrypcje
 3. Kliknij wybraną usługę, aby wyświetlić szczegóły dotyczące wybranej usługi. Na wyświetlonym ekranie będziesz mógł wykonać dodatkowe operacje, np. opłacić usługę na kolejny okres abonamentowy.
 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie