Jak sprawdzić do kiedy moja usługa jest opłacona?

W Panelu Klienta home.pl możesz w łatwy sposób kontrolować ważność swoich usług. Jednak aby odciążyć obowiązki, pamiętaj o regularnym sprawdzeniu poprawności Twoich danych kontaktowych, zwłaszcza adresu e-mail oraz numeru telefonu komórkowego. To dzięki tym środkom komunikacji, możemy w łatwy sposób poinformować Cię o dobiegającym końca okresie abonamentowym Twoich usług. W chwili otrzymania wiadomości e-mail, po prostu przejdź do płatności klikając w odpowiedni odnośnik. Jeśli jesteś zalogowany do Panelu Klienta, możesz łatwo sprawdzić ważność poszczególnych usług, a w nowym Panelu Klienta, wygenerować płatność w dowolnym momencie trwania abonamentu.

Przeczytaj w jaki sposób opłacić usługi w nowym Panelu Klienta home.pl.

Informacje o ważności usług możesz kontrolować na każdym kroku zarządzania usługami.

Widok konfiguracji usługi

 1. Zaloguj się do Panelu Klienta home.pl
 2. Przejdź do sekcji wybranej usługi (np. Kreator WWW, Usługi WWW, Domeny). W poszczególnych sekcjach Panelu Klienta znajdziesz bieżące informacje o statusie posiadanych usług, w tym dacie ich ważności lub terminie wygasania.
  Jak sprawdzić ważność usługi Kreatora WWW?

  Jak sprawdzić ważność usługi Kreatora WWW? Widok panelu konfiguracji Kreatora WWW w Panelu Klienta. Informacja o ważności usługi znajduje się w sekcji Informacje o subskrypcji.

   

  Jak sprawdzić ważność usługi hostingu? Widok panelu wyboru usługi w Panelu Klienta. Informacja o ważności usługi znajduje się w sekcji Informacje o subskrypcji.

   

Sekcja Konto > Subskrypcje

 1. Zaloguj się do Panelu Klienta home.pl
 2. Przejdź do sekcji Konto > Subskrypcje. W tym miejscu znajdziesz informacje o aktualnie posiadanych usługach, w tym o ich aktywności oraz dacie wygaśnięcia.
  Do kiedy ważna jest moja usługa - Konto - Subskrypcje

  Widok sekcji Konto > Subskrypcje. W tym miejscu możesz kontrolować ważność wszystkich usług na swoim koncie.

 3. Kliknij w wybraną usługę aby przejść do jej obsługi, np. opłacić.

Hosting stworzony dla WordPressa

Masz stronę WWW na WordPressie? My też uwielbiamy ten system dla stron internetowych. Dlatego stworzyliśmy hosting specjalnie dla jego użytkowników.


 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie
Szukaj
Generic filters
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Wyświetl posty typu:
lub