Jak wybrać hosting dla WordPressa?

W ofercie home.pl znajdziesz trzy podstawowe usługi, na których będziesz mógł zainstalować CMS WordPress. Jedna z nich to dedykowany dla obsługi WordPress hosting o podwyższonych parametrach i przyjaznym systemie instalacji pierwszej aplikacji, zaraz po zarejestrowaniu usługi. Pozostałe to popularny hosting współdzielony oraz rozwiązanie oparte na serwerze dedykowanym. Dostosuj wybór hostingu do własnych potrzeb.

SPIS TREŚCI

Jak wybrać hosting dla WordPressa?

Chociaż świadomość wyboru dobrego hostingu internetowego to podstawa to budowania swojej obecności w sieci Internet, wciąż wielu użytkowników pomija ten element w drodze do sukcesu firmy online. Tak naprawdę, to od tego wyboru zależeć może jak dalej potoczy się rozwój naszej witryny internetowej, a w sytuacji awaryjnej lub wzmożonego ruchu, jak szybko będziemy w stanie przywrócić prawidłowe funkcjonowanie strony internetowej. Dlatego home.pl dokłada od początku działalności starań, aby wszystkie oferowane usługi, spełniały najwyższe wymagania użytkowników, ale przede wszystkim, aby dostarczały nowoczesnych i sprawdzonych rozwiązań, oferując przy tym szeroki zakres wsparcia, pomocy technicznej, wiedzy, jak również narzędzi do przywracania działania usługi, np. kopii zapasowej strony.

Pomijając te elementy, równie ważne jest zapewnienie CMS WordPress nieprzerwanej i stabilnej pracy, podpartej wysoką wydajnością usługi, parametrami bezpieczeństwa i nowoczesnymi rozwiązaniami. Sam CMS WordPress nie jest wymagającą aplikacją, abyś musiał obawiać się, że nie zainstalujesz go na dowolnej usłudze, także spoza oferty home.pl. Warto zwrócić uwagę, że decydując się na usługi w home.pl, możesz otrzymać znacznie więcej niż w przypadku konkurencji. Bowiem uruchomienie strony to jedno, a jej prowadzenie możesz zawsze powierzyć sobie, np. korzystając z naszego Centrum Pomocy lub zlecić zewnętrznej agencji. Jednak i ona będzie zwracała uwagę na to, gdzie uruchomiony jest CMS i czy jego działanie zapewnia wszystkim użytkownikom dostępność witryny, odpowiedni czas wczytywania, a wyszukiwarki stawiają ją wysoko w swoich rankingach.

Decydując się na hosting dla WordPress w home.pl, możesz skorzystać z trzech różnych typów usługi:

  • hosting współdzielony Biznes, czyli podstawowe oferta hostingu dająca możliwość uruchomienia jednej i wielu stron WordPress oraz poczty e-mail,
  • hosting dedykowany dla obsługi CMS tj. Hosting WordPress SSD o podwyższonych parametrach wydajności, dyskach SSD, dostępnie do LPCache oraz LiteSpeed,
  • hosting dedykowany zarządzany z autorskiego Panelu klienta home.pl, czyli serwer dedykowany wraz z pełną swoją mocą obliczeniową ubrany w przyjazny i prosty w obsłudze Panel, podobnie jak przy hostingu współdzielonym.

Gdzie zarejestrować hosting dla WordPress?

Rejestracja hostingu dla WordPress jest bardzo prosta i możesz wykonać ją zarówno na stronie głównej home.pl jak również w Panelu klienta, jeśli posiadasz już konto lub aktywne usługi. Posiadanie usług w home.pl, w jednej firmie, daje Ci nieograniczone możliwości ich konfiguracji, zarządzania płatnościami jak również szybki rozwój konta, np. poprzez rejestrację kolejnych usług. Jeśli prowadzisz firmę lub cenisz sobie wygodę posiadania „wszystkiego w jednym miejscu”, powinna zainteresować Cię również oferta sklepów internetowych, aplikacji na urządzenia mobilne i telefon, systemów księgowości online, pakietów biurowych czy aplikacji graficznych. Wszystkie te usługi znajdziesz na stronie głównej.

Jeśli chcesz zarejestrować podstawowy hosting umożliwiający obsługę wielu stron internetowych oraz poczty e-mail, hosting Biznes spełni Twoje oczekiwania. To hosting dla WordPress o wysokich parametrach bezpieczeństwa.

Zakładasz szybki rozwój strony internetowej? Potrzebujesz hostingu stworzonego z myślą o najwyższej wydajności witryny WordPress, sprawdź ofertę dedykowanego hostingu WordPress.

Jeśli interesuje Cię najwyższa wydajność serwera połączona z prostym w obsłudze panelem administratora, oferujemy możliwość rejestracji usługi, będącej połączeniem serwera dedykowanego wraz z autorskim panelem administracyjnym. To wygodne rozwiązanie, jeśli nie chcesz angażować administratorów do zarządzania i konfiguracji serwera, a zarazem oczekujesz maksymalną moc obliczeniową dla swoich witryn i aplikacji internetowych.

  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Hosting stworzony dla WordPressa

Masz stronę WWW na WordPressie? My też uwielbiamy ten system dla stron internetowych. Dlatego stworzyliśmy hosting specjalnie dla jego użytkowników.