Jak opłacić usługę w Panelu Klienta?

Znajdziesz tutaj instrukcje jak opłacić usługi przez Panel Klienta na nowej platformie home.pl.

Za pośrednictwem Panelu Klienta możesz opłacić Twoje usługi oraz zamówienia (np. przedłużenie ważności serwera lub domeny). Zamówienia przedłużenia usług mogą być generowane automatycznie lub manualnie przez Klienta. Dopiero po wygenerowaniu zamówienia w Panelu Klienta, możliwe jest wykonanie jakiejkolwiek płatności.

Przedłużanie ważności usługi może być realizowane na dwa dostępne sposoby. Zapoznaj się z poniższym artykułem, aby sprawdzić w jaki sposób możesz przedłużać ważność usług w home.pl.

Jakie są dostępne metody płatności na nowej platformie home.pl?

  1. Płatność on-line – zalecany oraz najszybszy sposób płatności. Podczas realizacji płatności on-line możesz skorzystać z elektronicznego przelewu bankowego lub płatności kartą kredytową (sugerujemy włączenie płatności cyklicznych).
  2. Tradycyjny przelew bankowy – standardowy przelew bankowy również jest dopuszczalnym sposobem płatności za usługi. W ramach przelewu należy wpisać odpowiedni numer rachunku bankowego. Numer konta bankowego oraz dane do przelewu otrzymasz m.in. w treści wiadomości e-mail.

    Każdy klient posiada swój unikalny numer rachunku bankowego, na który należy przelewać należności za usługi. Oznacza to, że żaden inny klient nie powinien wpłacić należności za usługi na ten sam numer konta. Swój unikalny numer rachunku bankowego znajdziesz na Pulpicie po zalogowaniu do Panelu Klienta oraz w powitalnej wiadomości e-mail, którą otrzymałeś po zarejestrowaniu konta w home.pl.
    Podczas wysyłania przelewu, w jego tytule podaj numer zamówienia, którego dotyczy płatność (numer zamówienia znajdziesz w Panelu Klienta home.pl).

WAŻNE! Wybierz odpowiednią dla Ciebie metodę płatności i opłać wygenerowane zamówienie (np. zamówienie przedłużenia usługi). Sugerujemy korzystanie z płatności on-line, ponieważ jest to najszybsza oraz najprostsza metoda opłacania zamówień.
  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Tematy powiązane

Szukaj
Generic filters
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Wyświetl posty typu:
lub