Jak opłacić usługę w Panelu klienta home.pl?

W artykule znajdziesz instrukcję, jak opłacić usługi przez Panel klienta na nowej platformie home.pl.

Opłacanie usług i zamówień (np. przedłużenie ważności serwera lub domeny) możliwe jest na kilka sposobów. Dla wygody naszych klientów udostępniliśmy nowe metody płatności, które pozwalają w prosty sposób uregulować opłaty w koszyku lub za pośrednictwem Panelu klienta home.pl.

SPIS TREŚCI

Jeśli chcesz przedłużyć swoje usługi, zadbaj o wygenerowanie zamówienia przedłużenia usług. Zamówienia przedłużenia usług są domyślnie generowane automatycznie lub manualnie przez Panel klienta. Dopiero po wygenerowaniu zamówienia w Panelu klienta, możliwe jest wykonanie jakiejkolwiek płatności.

Jak opłacić usługę w home.pl?

Płatność za usługi możesz zainicjować odczytując wiadomość e-mail, w której dostarczana jest PRO FORMA. Jeśli nie masz dostępu do PRO FORMY, to płatność za usługi możesz rozpocząć również po zalogowaniu się do Panelu klienta.

 1. Zaloguj się do Panelu klienta home.pl.
 2. Wybierz sekcję menu: Konto, która znajduje się po lewej stronie ekranu.
 3. Kliknij opcję menu: Zamówienia i faktury i znajdź sekcję: Nieopłacone. Zaznacz wybrane zamówienia do opłacenia i następnie kliknij przycisk: Opłać dokumenty. Następnie wybierz preferowaną metodę płatności.
  WAŻNE! Jeśli chcesz opłacić aktywną usługę, to przejdź do zakładki: Subskrypcje, wybierz aktywną usługę, którą chcesz opłacić i kliknij w tym celu przycisk: Odnowienie.

Metody płatności za usługi home.pl

W home.pl dostępnych jest aż pięć metod płatności za usługi. Wybierz jedną metodę płatności i opłać zamówienie (np. za przedłużenie usługi). Sugerujemy korzystanie z płatności cyklicznej kartą płatniczą.

 1. Płatności BLIK – system płatności mobilnych BLIK to sposób na szybkie zrealizowanie płatności za zamówienie. Swoje usługi (domeny lub hosting) opłacisz bez konieczności podawania danych swojej karty. Płatność BLIK zrealizujesz wpisując unikalny kod, wygenerowany w aplikacji mobilnej Twojego banku.
  Jak działa BLIK?

  Polski system płatności mobilnych BLIK to wygodny sposób na szybkie i bezpieczne zakupy w Internecie. BLIK umożliwia zakupy bez potrzeby logowania się na stronie banku lub podawania danych karty.

  Jakie korzyści niesie za sobą płatność BLIKIEM?

  Wystarczy podać unikalny kod, który znajdziesz w aplikacji mobilnej Twojego banku, a następnie potwierdzić płatność.

  Więcej informacji: Płatności BLIK w home.pl

 2. Płatność cykliczna PayU – umożliwiają automatyczne odnawianie abonamentu wszystkich usług, które posiadasz w home.pl. To wygodna metoda, która polega na automatycznym ściągnięciu środków z Twojej karty, gdy zbliża się koniec abonamentu.Korzystaj z płatności cyklicznych, aby opłacić usługi w home.pl Dzięki opcji automatycznego odnawiania możesz wybrać, które usługi mają być opłacane automatycznie. Na adres e-mail otrzymasz powiadomienie o realizacji każdej automatycznej płatności.
  Dzięki płatnościom cyklicznym kartą nie zapomnisz o odnowieniu domeny, hostingu lub każdej innej usługi z home.pl, która może wpłynąć na działalność Twojej firmy. Usługi odnowią się automatycznie, a środki na ich odnowienie zostaną ściągnięte z Twojej karty. Zobacz wideo jak uruchomić płatności cykliczne kartą.

 3. Płatność kartą One Click – karta kredytowa lub debetowa to jedna z najbardziej powszechnych form płatności. Umożliwia zakupy bez konieczności logowania się do banku i wprowadzania danych do przelewu.
  Płatność kartą One Click pozwala na szybkie zakupy w sieci bez konieczności logowania się do bankowości elektronicznej. Wystarczy wpisać dane swojej karty w wyznaczone pole w Panelu klienta home.pl, a każda kolejna procedura zakupowa będzie natychmiast realizowana.

  Więcej informacji: Płatności kartą One Click w home.pl

 4. Szybki przelew on-line – wybierz tę metodę płatności, aby od razu przenieść się do wypełnionego formularza w Twojej bankowości internetowej. Tam pozostaje jedynie zatwierdzić swoją transakcję. Usługa jest opłacona już po chwili. Po realizacji płatności w automatyczny sposób wylogujesz się z banku.
  Podczas realizacji płatności on-line możesz skorzystać z elektronicznego przelewu bankowego

  Szybki przelew online to bezpieczny i sprawdzony sposób płatności za zakupy w Internecie (np. za domeny, hosting lub certyfikaty SSL w home.pl).

  Wybierając tę metodę płatności zostaniesz przeniesiony bezpośrednio do wypełnionego formularza w Twoim banku. Zatwierdź płatność zgodnie ze wskazówkami, a już po chwili Twoja usługa będzie opłacona. Wylogowanie z banku następuje automatycznie po realizacji płatności.
  Więcej informacji: Płatności szybkim przelewem on-line w home.pl
 5. Tradycyjny przelew bankowy – płatność przelewem tradycyjnym polega na własnoręcznym wypełnieniu formularza przelewu odpowiednimi danymi. Możesz to zrobić w placówce banku lub jego serwisie online.
  Płacąc za usługi w home.pl możesz też skorzystać z tradycyjnego przelewu bankowego

  Każdy nasz klient posiada indywidualny numer rachunku bankowego, na który będzie mógł przelewać środki za swoje usługi. Oznacza to, że jeden rachunek bankowy jest przeznaczony dla jednego klienta.

  W ramach tradycyjnego przelewu należy wpisać odpowiedni numer rachunku bankowego. Numer rachunku bankowego znajdziesz po zalogowaniu do Panelu klienta w sekcji Wsparcie -> Informacje oraz w powitalnej wiadomości e-mail, którą otrzymałeś po zarejestrowaniu konta w home.pl.
  Panel klienta home.pl - Pulpit - W sekcji Informacje znajdź Indywidualny numer rachunku bankowego, na który należy wpłacić pieniądzePodczas wysyłania przelewu, w jego tytule podaj numer zamówienia, którego dotyczy płatność (numer zamówienia znajdziesz w Panelu klienta home.pl).
  Płatności przelewem tradycyjnym wciąż są często wybierane przez wiele firm ze względu na procedury księgowe. Płatność przelewem tradycyjnym jest możliwa po wypełnieniu formularza przelewu odpowiednimi danymi. Możesz go wykonać w placówce banku lub serwisie online.
  Więcej informacji: Płatności szybkim przelewem on-line w home.pl

Wybierz metodę płatności według preferencji

Wybór metody płatności zależy od Ciebie i Twoich preferencji. Zależy Ci na regularnym i bezpiecznym odnawianiu zamówienia? Sugerujemy skorzystanie z płatności cyklicznej kartą płatniczą – jest to szybka i prosta metoda opłacania zamówień.

Instrukcje jak opłacić usługi w poprzednim Panelu klienta:

 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie

Hosting stworzony dla WordPressa

Masz stronę WWW na WordPressie? My też uwielbiamy ten system dla stron internetowych. Dlatego stworzyliśmy hosting specjalnie dla jego użytkowników.