Jak opłacić usługę w Panelu Klienta home.pl (metody płatności)?

Poniższy artykuł dotyczy obsługi konfiguracji nowej wersji panelu administracyjnego, dostępnego dla usług rejestrowanych po 26 maja 2018 roku. Przeczytaj więcej o płatności za usługi w poprzedniej wersji panelu administracyjnego.

Za pośrednictwem Panelu Klienta home.pl możesz opłacić Twoje usługi oraz zamówienia (np. przedłużenie ważności serwera lub domeny). Zamówienia przedłużenia usług mogą być generowane automatycznie lub manualnie przez Klienta. Dopiero po wygenerowaniu zamówienia w Panelu Klienta home.pl, możliwe jest wykonanie jakiejkolwiek płatności.

Przedłużanie ważności usługi może być realizowane na dwa dostępne sposoby. Zapoznaj się z poniższym artykułem, aby sprawdzić w jaki sposób możesz przedłużać ważność usług w beta.home.pl.

Jakie są dostępne metody płatności?

  1. Płatność on-line – zalecany oraz najszybszy sposób płatności. Podczas realizacji płatności on-line możesz skorzystać z elektronicznego przelewu bankowego lub płatności kartą kredytową. Kliknij tutaj, aby sprawdzić jak wykonać płatność on-line za pośrednictwem Panelu Klienta home.pl.
  2. Tradycyjny przelew bankowy – standardowy przelew bankowy również jest dopuszczalnym sposobem płatności za usługi. W ramach przelewu należy wpisać odpowiedni numer rachunku bankowego. Numer konta bankowego oraz dane do przelewu otrzymasz m.in. w treści wiadomości e-mail.
    Każdy klient posiada swój unikalny numer rachunku bankowego, na który należy przelewać należności za usługi. Oznacza to, że żaden inny klient nie powinien wpłacić należności za usługi na ten sam numer klienta co Twój. Swój unikalny numer rachunku bankowego znajdziesz w powitalnej wiadomości e-mail, którą otrzymałeś po zarejestrowaniu swojego konta. Podczas wysyłania przelewu, w jego tytule podaj numer zamówienia, którego dotyczy płatność (numer zamówienia znajdziesz w Panelu Klienta home.pl).
WAŻNE! Wybierz odpowiednią dla Ciebie metodę płatności i opłać wygenerowane zamówienie (np. zamówienie przedłużenia usługi). Sugerujemy korzystanie z płatności on-line, ponieważ jest to najszybsza oraz najprostsza metoda opłacania zamówień.
  • Czy artykuł był pomocny?
  • TAK   Nie
Tematy powiązane
Więcej informacji na forum dyskusyjnym:   Kliknij tutaj, aby przejść na forum.home.pl