Na co mogę przeznaczyć nadpłacone środki?


Płatność cykliczna kartą to wygodny i bezpieczny sposób opłacania Twoich usług w home.pl. Polega na automatycznym pobieraniu opłat z Twojej karty, której dane możesz zapisać w Panelu klienta. Dzięki tej metodzie Twoje rachunki zapłacą się „same”. Jedyne, co musisz zrobić, to pamiętać o zapewnieniu środków na karcie.

Płać z Mastercard® i zyskaj do 10% rabatu
Wybierz metodę płatności cyklicznej kartami Mastercard® podczas zamawiania usług w home.pl, a otrzymasz:

  • rabat 10% na usługę G Suite,
  • rabat 10% na usługę Office 365,
  • rabat 5% na usługę homecloud backup premium L – 100 GB.

 

Jak uruchomić płatności cykliczne kartą? Zobacz wideo

Jak włączyć płatność cykliczną kartą płatniczą w home.pl?

Nadpłata powstaje zazwyczaj, gdy:

  • dokonałeś przelewu za Twoją usługę w home.pl na kwotę wyższą niż wymagana,
  • lub po raz kolejny opłaciłeś tę samą, opłaconą już wcześniej usługę.

W jaki sposób zostanę poinformowany o nadpłacie?

Jeżeli na Twoim koncie wystąpi nadpłata, wyślemy do Ciebie e-maila, na adres podany jako kontaktowy w Panelu klienta home.pl. W e-mailu poinformujemy kiedy, w jakiej kwocie oraz z jakiego tytułu powstała nadpłata.

WAŻNE! Każdej nadpłacie nadajemy indywidualny numer, np.: N/01234. Powołaj się na numer nadpłaty w kontaktach z home.pl, aby przyspieszyć rozliczenie nadpłaty.

Aby rozliczyć nadpłatę, odpowiedz na e-maila z informacją o nadpłacie wysłanego przez home.pl lub skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy.

Czy mogę przeznaczyć nadpłatę na opłacenie usług w home.pl?

Tak. W tym celu, odpowiedz na e-maila z informacją o nadpłacie, którego od nas otrzymałeś lub skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy. W wiadomości e-mail prześlij do nas nazwy usług (np. “serwer123456.home.pl”), które mają zostać opłacone.

Zwróć uwagę, że środki z nadpłaty mogą nie wystarczyć, np. na opłacenie pełnych okresów abonamentowych dwóch usług. Poinformuj nas zatem, za którą usługę chcesz opłacić pełny abonament, a za którą na krótszy okres.

Niektóre usługi home.pl możesz opłacić z nadpłaty tylko na pełne okresy abonamentowe.
Przykład: Otrzymałeś od nas e-maila informującego o nadpłacie w kwocie 311,77zł. Całą kwotę nadpłaty chcesz rozliczyć na poczet utrzymania usług w home.pl. Utrzymujesz domenę np.: “twojadomena.pl” oraz usługę Hosting Profesjonalny. Kwota nadpłaty nie pozwoli na przedłużenie ważności obu usług na cały rok.

Możesz jednak przedłużyć ważność domeny “twojadomena.pl” na 1 rok oraz wykorzystać pozostałą kwotę na proporcjonalne przedłużenie ważności usługi Hosting Profesjonalny.

W jaki sposób mogę otrzymać zwrot nadpłaty?

Aby otrzymać zwrot nadpłaty odpowiedz na wiadomość e-mail z informacją o nadpłacie, którego otrzymałeś od home.pl. W odpowiedzi poinformuj nas o tym, że mamy zwrócić Tobie pieniądze na konto.

WAŻNE! Nadpłaty są zwracane tylko na rachunek bankowy, z którego otrzymaliśmy wpłatę.

Hosting stworzony dla WordPressa

Masz stronę WWW na WordPressie? My też uwielbiamy ten system dla stron internetowych. Dlatego stworzyliśmy hosting specjalnie dla jego użytkowników.


Odbierz 25 zł do wydania na empik.com

Polecaj usługi home.pl i zdobywaj za każde polecenie kupon o wartości 25zł do wydania na empik.com

Zdobądź swój kupon na 25zł Sprawdź jak

  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie