Na co mogę przeznaczyć nadpłacone środki?


Płatność cykliczna kartą to wygodny i bezpieczny sposób opłacania Twoich usług w home.pl. Polega na automatycznym pobieraniu opłat z Twojej karty, której dane możesz zapisać w Panelu klienta. Dzięki tej metodzie Twoje rachunki zapłacą się „same”. Jedyne, co musisz zrobić, to pamiętać o zapewnieniu środków na karcie.

Płać z Mastercard® i zyskaj do 10% rabatu
Wybierz metodę płatności cyklicznej kartami Mastercard® podczas zamawiania usług w home.pl, a otrzymasz:

  • rabat 10% na usługę G Suite,
  • rabat 10% na usługę Office 365,
  • rabat 5% na usługę homecloud backup premium L – 100 GB.

 

Jak uruchomić płatności cykliczne kartą? Zobacz wideo

Jak włączyć płatność cykliczną kartą płatniczą w home.pl?

Nadpłata powstaje zazwyczaj, gdy:

  • dokonałeś przelewu za Twoją usługę w home.pl na kwotę wyższą niż wymagana,
  • lub po raz kolejny opłaciłeś tę samą, opłaconą już wcześniej usługę.

W jaki sposób zostanę poinformowany o nadpłacie?

Jeżeli na Twoim koncie wystąpi nadpłata, wyślemy do Ciebie e-maila, na adres podany jako kontaktowy w Panelu klienta home.pl. W e-mailu poinformujemy kiedy, w jakiej kwocie oraz z jakiego tytułu powstała nadpłata.

WAŻNE! Każdej nadpłacie nadajemy indywidualny numer, np.: N/01234. Powołaj się na numer nadpłaty w kontaktach z home.pl, aby przyspieszyć rozliczenie nadpłaty.

Aby rozliczyć nadpłatę, odpowiedz na e-maila z informacją o nadpłacie wysłanego przez home.pl lub skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy.

Czy mogę przeznaczyć nadpłatę na opłacenie usług w home.pl?

Tak. W tym celu, odpowiedz na e-maila z informacją o nadpłacie, którego od nas otrzymałeś lub skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy. W wiadomości e-mail prześlij do nas nazwy usług (np. “serwer123456.home.pl”), które mają zostać opłacone.

Zwróć uwagę, że środki z nadpłaty mogą nie wystarczyć, np. na opłacenie pełnych okresów abonamentowych dwóch usług. Poinformuj nas zatem, za którą usługę chcesz opłacić pełny abonament, a za którą na krótszy okres.

Niektóre usługi home.pl możesz opłacić z nadpłaty tylko na pełne okresy abonamentowe.
Przykład: Otrzymałeś od nas e-maila informującego o nadpłacie w kwocie 311,77zł. Całą kwotę nadpłaty chcesz rozliczyć na poczet utrzymania usług w home.pl. Utrzymujesz domenę np.: “twojadomena.pl” oraz usługę Hosting Profesjonalny. Kwota nadpłaty nie pozwoli na przedłużenie ważności obu usług na cały rok.

Możesz jednak przedłużyć ważność domeny “twojadomena.pl” na 1 rok oraz wykorzystać pozostałą kwotę na proporcjonalne przedłużenie ważności usługi Hosting Profesjonalny.

W jaki sposób mogę otrzymać zwrot nadpłaty?

Aby otrzymać zwrot nadpłaty odpowiedz na wiadomość e-mail z informacją o nadpłacie, którego otrzymałeś od home.pl. W odpowiedzi poinformuj nas o tym, że mamy zwrócić Tobie pieniądze na konto.

WAŻNE! Nadpłaty są zwracane tylko na rachunek bankowy, z którego otrzymaliśmy wpłatę.

Hosting stworzony dla WordPressa

Masz stronę WWW na WordPressie? My też uwielbiamy ten system dla stron internetowych. Dlatego stworzyliśmy hosting specjalnie dla jego użytkowników.


  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie