Na co mogę przeznaczyć nadpłacone środki?

Nadpłata powstaje zazwyczaj, gdy:

  • dokonałeś przelewu za Twoją usługę w home.pl na kwotę wyższą niż wymagana,
  • lub po raz kolejny opłaciłeś tę samą, opłaconą już wcześniej usługę.

SPIS TREŚCI

W jaki sposób zostanę poinformowany o nadpłacie?

Jeżeli na Twoim koncie wystąpi nadpłata, wyślemy do Ciebie e-maila, na adres podany jako kontaktowy w Panelu klienta home.pl. W e-mailu poinformujemy kiedy, w jakiej kwocie oraz z jakiego tytułu powstała nadpłata.

WAŻNE! Każdej nadpłacie nadajemy indywidualny numer, np.: N/01234. Powołaj się na numer nadpłaty w kontaktach z home.pl, aby przyspieszyć rozliczenie nadpłaty.

Aby rozliczyć nadpłatę, odpowiedz na e-maila z informacją o nadpłacie wysłanego przez home.pl lub skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy.

Czy mogę przeznaczyć nadpłatę na opłacenie usług w home.pl?

Tak. W tym celu odpowiedz na e-maila z informacją o nadpłacie, którego od nas otrzymałeś lub skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy. W wiadomości e-mail prześlij do nas nazwy usług (np. „serwer123456.home.pl”), które mają zostać opłacone.

Zwróć uwagę, że środki z nadpłaty mogą nie wystarczyć, np. na opłacenie pełnych okresów abonamentowych dwóch usług. Poinformuj nas zatem, za którą usługę chcesz opłacić pełny abonament, a za którą na krótszy okres.

Niektóre usługi home.pl możesz opłacić z nadpłaty tylko na pełne okresy abonamentowe.
Przykład: Otrzymałeś od nas e-maila informującego o nadpłacie w kwocie 311,77 zł. Całą kwotę nadpłaty chcesz rozliczyć na poczet utrzymania usług w home.pl. Utrzymujesz domenę np.: „twojadomena.pl” oraz usługę Hosting Profesjonalny. Kwota nadpłaty nie pozwoli na przedłużenie ważności obu usług na cały rok.

Możesz jednak przedłużyć ważność domeny „twojadomena.pl” na 1 rok oraz wykorzystać pozostałą kwotę na proporcjonalne przedłużenie ważności usługi Hosting Profesjonalny.

W jaki sposób mogę otrzymać zwrot nadpłaty?

Aby otrzymać zwrot nadpłaty, odpowiedz na wiadomość e-mail z informacją o nadpłacie, którego otrzymałeś od home.pl. W odpowiedzi poinformuj nas o tym, że mamy zwrócić Ci pieniądze na konto.

WAŻNE! Nadpłaty są zwracane tylko na rachunek bankowy, z którego otrzymaliśmy wpłatę.
  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Hosting stworzony dla WordPressa

Masz stronę WWW na WordPressie? My też uwielbiamy ten system dla stron internetowych. Dlatego stworzyliśmy hosting specjalnie dla jego użytkowników.