Gdzie reklama internetowa będzie widoczna?

Zasięg reklamy internetowej w home.pl

Masz problem z dotarciem do potencjalnych klientów? Do osób, które akurat potrzebują Twoich produktów i usług? Zapewne marzysz o tym, aby Twoja oferta była widoczna dla innych użytkowników.

Skorzystaj z oferty reklamy internetowej w home.pl, aby zwiększyć sprzedaż i zdobyć nowych klientów. W home.pl pomożemy Ci wybrać odpowiednie formy reklamy dopasowane do Twojej działalności. Osiągniesz konkretne zyski i wypromujesz swoją markę.

Za pośrednictwem kanałów reklamowych naszych partnerów Twoja reklama może dotrzeć do setek tysięcy, a nawet milionów użytkowników. 
Szacuje się, że ponad 90% potencjalnych klientów szuka produktów i usług w sieci. 11,5 mln internautów wyszukuje produkt przed zakupem. Świat przeniósł się do strefy online, wykorzystaj niestworzone możliwości jakie daje Ci Internet i bądź zawsze na szczycie!

Gdzie moja reklama może być widoczna?

W zależności od wybranego pakietu reklamy internetowej, Twoja reklama może mieć inną formę.

 

Aby rozpocząć działania z reklamą internetową razem z home.pl, wystarczy przejść na naszą stronę, wybrać i zamówić wybrany pakiet reklamy internetowej. Po zaksięgowaniu płatności, skontaktuje się z Tobą specjalista ds. reklamy internetowej w home.pl.

Dodatkowe działania wspierające, czyli: Mailing do użytkowników kont Wirtualnej Polski (wp.pl), reklama banerowa na stronach Grupy Wirtualna Polska – są dodatkowymi elementami oferty, które negocjowane są indywidualnie z każdym klientem.

Elementy oferty na reklamę internetową w home.pl:

W zależności od wybranego pakietu Twoja reklama internetowa będzie widoczna w następujących miejscach:

 • reklama tekstowa Google – Adwords to serwis reklamowy, który umożliwia promocję produktów i usług. Reklamy Google AdWords są wyświetlane obok wyników wyszukiwania w Google, a także w witrynach wyszukiwania i witrynach partnerskich należących do rozwijającej się sieci Google. Reklamy Google AdWords połączą Cię z nowymi klientami dokładnie w chwili, gdy będą oni szukali Twoich produktów lub usług. Wyświetlenia reklamy są bezpłatne, zapłacisz tylko za wejście na Twoją stronę!
  Google AdWords - Reklama tekstowa Google - Przykładowy widok reklam Google AdWords obok wyników wyszukiwania w Google
 • reklama banerowa Google – reklama w Google pozwala na wyświetlanie Twoich reklam oraz banerów w sieci Google Display Network. Jest to sieć reklamowa Google, która dociera do ponad 90% użytkowników Internetu, zawierając w sobie ponad dwa miliony stron internetowych oraz ponad 650 tysięcy aplikacji na urządzenia mobilne. W ramach Google Display Network możemy wyświetlać Twoje banery na: stronach internetowych, portalach informacyjnych, blogach, na portalu Youtube, w ramach poczty Gmail i w wielu innych miejscach. 
  Korzyści reklamy w Google: reklamy targetowane na miasto, województwo lub cały kraj, obsługa nawet 4 kampanii, 8 grup reklam, 16 tekstów reklamowych i 64 słów kluczowych, reklamy w sieci wyszukiwania Google oraz w GDN (np. serwis YouTube, Gmail itp.).
  Google Display Network - Reklama banerowa Google - Przykładowy widok reklam banerowych Google na stronach internetowych
 • kampanie banerowe i mailingowe w Grupie WP – współpracujemy z Grupą WP, która daje możliwość dotarcia do milionów klientów (np. reklama banerowa w Grupie WP oraz mailing w Grupie WP). To dobry wybór, kiedy wprowadzasz nowy produkt, chcesz wesprzeć sprzedaż lub budować wizerunek.
  Grupa WP jest liderem polskiego Internetu (od kilkudziesięciu lat dostarczają usługi internetowe dla milionów użytkowników w naszym kraju). WP.pl to niekwestionowany zwycięzca wielu kategorii i partner pierwszego wyboru Polaków. Codziennie dostarcza angażujące informacje, rozrywkę i usługi oraz inspiruje w codziennych decyzjach.
  Korzyści oferty reklamowej Grupa WP: nawet setki tysięcy odsłon, gwarancja dostarczenia 3000 kliknięć, reklama na stronie głównej wp.pl, wysyłka mailingu nawet do setek tysięcy kontaktów z bazy wp.pl.
  • Reklama banerowa w Grupie WP – reklama banerowa na stronach Grupy Wirtualna Polska to wyjątkowa możliwość pokazania Twojej oferty w najpopularniejszym serwisie w kraju. Jest trafnym wyborem niezależnie od tego, czy chcesz wprowadzić nowy produkt na rynek, zbudować swój wizerunek, czy wesprzeć sprzedaż produktów.

  • Mailing w Grupie WP – konta pocztowe Grupy WP to ponad 8 mln potencjalnych klientów Twojej firmy. Dzięki możliwości wyboru wieku, płci, zainteresowań i lokalizacji odbiorców wiadomości Twoja reklama dotrze do osób najbardziej zainteresowanych ofertą. Mailing to wiadomość reklamowa wysyłana do użytkowników kont pocztowych WP i o2, którzy wyrazili zgodę na otrzymywanie reklam. Dzięki możliwości wyboru wieku, płci, zainteresowań i lokalizacji odbiorców wiadomości, Twoja reklama dotrze do osób najbardziej zainteresowanych Twoją ofertą.

 • pozycjonowanie w Google – pozycjonowanie określane jest w branży również jako SEO (eng. search engine optimization). Pozycjonowanie jest to szereg działań, dzięki którym twoja witryna pojawi się w pierwszej dziesiątce naturalnych wyników wyszukiwania Google. Pamiętaj, że ponad 90% potencjalnych klientów szuka Twoich usług lub produktów w Internecie. Natomiast aż 92% użytkowników Google wybiera wyniki z pierwszej dziesiątki. Skorzystaj z naszej oferty i pokaż się swoim klientom na wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania Google!

Reklama internetowa i pomoc specjalistów

Nie musisz się na tym znać! Pomożemy, doradzimy i dopasujemy usługi do Twoich konkretnych potrzeb.

Jeśli nie wiesz jaka forma reklamy będzie odpowiednia oraz przy okazji który pakiet wybrać, skontaktuj się z naszymi specjalistami od reklamy internetowej. Nasi doradcy zapoznają się z Twoją wizją i odpowiednio dopasują pakiet reklamowy.

Kontakt - Zespół ekspertów reklamy internetowej w home.pl - Skorzystaj z naszego wsparcia

 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie

Jak zareklamować firmę w Internecie?

Mamy na to patent. Wiemy jak zareklamować Twoją firmę w Internecie. Zobacz, jak wiele może Ci dać skuteczna reklama.

Reklama internetowa Sprawdź ofertę