Gdzie reklama internetowa będzie widoczna?

Zasięg reklamy internetowej w home.pl

Masz problem z dotarciem do potencjalnych klientów? Do osób, które akurat potrzebują Twoich produktów i usług? Zapewne marzysz o tym, aby Twoja oferta była widoczna dla innych użytkowników.

Za pośrednictwem kanałów reklamowych naszych partnerów Twoja reklama może dotrzeć do setek tysięcy, a nawet milionów użytkowników. Reklama internetowa w home.pl podzielona została według lokalnego zasięgu. Sam wybierasz na jaką skalę chcesz się reklamować.

Szacuje się, że ponad 90% potencjalnych klientów szuka produktów i usług w sieci. 11,5 mln internautów wyszukuje produkt przed zakupem. Świat przeniósł się do strefy online, wykorzystaj niestworzone możliwości jakie daje Ci Internet i bądź zawsze na szczycie!

Na jaką skalę chcesz się reklamować?

Aby rozpocząć działania z reklamą internetową razem z home.pl, wystarczy zajrzeć na naszą podstronę: i wybrać zasięg kampanii reklamowej. Zdecyduj czy chcesz prowadzić działania reklamowe lokalnie, w ramach całego regionu czy na całą Polskę. A jeśli nie jesteś pewien, który pakiet jest dla Ciebie, skontaktuj się z naszymi specjalistami.

reklama-home1Rys. Ogólny opis pakietów reklamowych. Więcej informacji: https://home.pl/reklama-internetowa?utm_source=pomoc_link_reklama&utm_medium=link/szczegoly

 • Pakiet lokalny – prowadzisz działalność na terenie swojego miasta i okolic? Zyskaj nowych klientów dzięki widoczności czołowej pozycji w wyszukiwarce Google w swoich okolicach.
 • Pakiet regionalny – prowadzisz działalność na cały region, reklamuj się w swoim województwie. Nowych klientów zyskasz dzięki wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google w Twoim regionie.
 • Pakiet ogólnopolski – jeśli Twoja firma prowadzi sprzedaż w całej Polsce, wybierz reklamę ogólnopolską. Pokaż swoim potencjalnym klientom w całej Polsce!

Dodatkowe działania wspierające, czyli: Mailing do użytkowników kont Wirtualnej Polski (wp.pl), reklama banerowa na stronach Grupy Wirtualna Polska oraz oferta w katalogu branżowym – są dodatkowymi elementami oferty, które negocjowane są indywidualnie z każdym klientem. Pozycjonowanie oraz reklama w Google są stałymi elementami oferty.

reklama01Elementy oferty na reklamę internetową w home.pl:

W zależności od wybranego pakietu Twoja reklama internetowa będzie widoczna w następujących miejscach:

 • reklama w Google (pozycjonowanie oraz kampania reklamowa w Google AdWords są stałymi elementami oferty) – AdWords to serwis reklamowy, który umożliwia promocję produktów i usług. Reklamy Google AdWords są wyświetlane obok wyników wyszukiwania w Google, a także w witrynach wyszukiwania i witrynach partnerskich należących do rozwijającej się sieci Google. Reklamy Google AdWords połączą Cię z nowymi klientami dokładnie w chwili, gdy będą oni szukali Twoich produktów lub usług. Wyświetlenia reklamy są bezpłatne, zapłacisz tylko za wejście na Twoją stronę!
  Jeśli nie posiadasz jeszcze konta AdWords, to w ramach zakładania nowego konta otrzymasz gratis nawet 430 zł do wykorzystania w kampanii reklamowej na pierwszy miesiąc. Kolejne doładowania konta wykonuje klient.
  Korzyści reklamy w Google: reklamy targetowane na miasto, województwo lub cały kraj, obsługa nawet 4 kampanii, 8 grup reklam, 16 tekstów reklamowych i 64 słów kluczowych, reklamy w sieci wyszukiwania Google oraz w GDN (np. serwis YouTube, Gmail itp.).
 • katalog branżowy Favore.pl (jako działanie wspierające) – Favore.pl to jeden z największych serwisów branżowych w Polsce, który pomoże Twojej firmie zdobyć nowych klientów. Dzięki niemu zareklamujesz swoją ofertę w Internecie, dodając ogłoszenie opisujące Twoją działalność. Nielimitowany dostęp do zleceń oznacza codzienną porcję nowych zapytań od zainteresowanych klientów. Podsumowując, katalog branżowy Favore.pl stwarza szansę na efektywne dotarcie do milionów potencjalnych klientów. Favore.pl skupia fachowców ze wszystkich dziedzin – od 2007 roku zajmuje się pozyskiwaniem zleceń dla przedsiębiorstw z różnych branż. Na Favore.pl codziennie pojawia się kilkaset nowych zleceń!
  Korzyści z reklamy w katalogu branżowym Favore.pl: Wysoka pozycja na liście ogłoszeń z Twojej branży. Możliwość podbicia oferty nawet 50 razy. 20 kolejnych ogłoszeń gratis. Nielimitowany dostęp do zleceń. Ogłoszenia przygotowane przez specjalistę.
 • kampania banerowa na stronach wp.pl i/lub mailing do bazy wp.pl oraz o2 (jako działania wspierające) – Reklama banerowa na stronach Grupy Wirtualnej Polski, to wyjątkowa możliwość pokazania Twojej oferty w najpopularniejszym serwisie w kraju. Jest trafnym wyborem niezależnie od tego czy chcesz wprowadzić nowy produkt na rynek, zbudować swój wizerunek czy wesprzeć sprzedaż produktów. Natomiast mailing to wiadomość reklamowa wysyłana do użytkowników kont pocztowych WP i o2, którzy wyrazili zgodę na otrzymywanie reklam. Dzięki możliwości wyboru wieku, płci, zainteresowań i lokalizacji odbiorców wiadomości, Twoja reklama dotrze do osób najbardziej zainteresowanych Twoją ofertą.
  Wirtualna Polska oraz O2 są liderami polskiego Internetu (od kilkudziesięciu lat dostarczają usługi internetowe dla milionów użytkowników w naszym kraju). WP.pl to niekwestionowany zwycięzca wielu kategorii i partner pierwszego wyboru Polaków. Codziennie dostarcza angażujące informacje, rozrywkę i usługi oraz inspiruje w codziennych decyzjach.
  Korzyści oferty reklamowej wp.pl oraz o2: nawet setki tysięcy odsłon, gwarancja dostarczenia 3000 kliknięć, reklama na stronie głównej wp.pl, wysyłka mailingu nawet do 120 000 kontaktów z bazy wp.pl i/lub o2.
 • pozycjonowanie w Google i działania marketingowe S3 (pozycjonowanie jest stałym elementem oferty, natomiast działania marketingowe S3 są elementem wspierającym) – pozycjonowanie określane jest w branży również jako SEO (eng. search engine optimization). Pozycjonowanie jest to szereg działań, dzięki którym twoja witryna pojawi się w pierwszej dziesiątce naturalnych wyników wyszukiwania Google. Pamiętaj, że ponad 90% potencjalnych klientów szuka Twoich usług lub produktów w Internecie. Natomiast aż 92% użytkowników Google wybiera wyniki z pierwszej dziesiątki. Skorzystaj z naszej oferty i pokaż się swoim klientom na wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania Google!
  Korzyści pozycjonowania i działań marketingowych S3: pozycjonowanie nawet na 13 słów kluczowych, przygotowanie nawet 4 artykułów sponsorowanych w miesiącu, publikacja 7 postów na forach internetowych w miesiącu, zgłoszenie strony do 7 katalogów w miesiącu.
 • narzędzie analityczne SEMSTORM (działanie wspierające) – SEMSTORM to pierwsza w Polsce platforma umożliwiająca znalezienie najskuteczniejszych słów kluczowych. Dzięki temu zwiększysz zasięg swojej firmy w Internecie, dotrzesz do nowych klientów i utwierdzisz się w przekonaniu o skuteczności prowadzonych działań. SEMSTORM pozwoli Ci również na analizę działań Twojej konkurencji!
  SEMSTORM to jedyne polskie narzędzie oferujące zaawansowane raporty analizy konkurencji. Korzystając z systemu będziesz mógł ocenić w jakiej kondycji są Twoi główni rywale, ale także nadzorować czy na rynku nie pojawiają się nowi gracze.
  Korzyści korzystania z narzędzia SEMSTORM: monitorowanie nawet 4000 słów, monitorowanie urządzeń mobilnych, monitorowanie aktywnych reklam, liczba projektów nawet 250, maksymalna liczba wyeksportowanych słów to nawet 250 miesięcznie.

Nasi partnerzy

partnerzy-reklama

Jeśli nie wiesz jaka forma reklamy będzie odpowiednia oraz przy okazji który pakiet wybrać, skontaktuj się z naszymi specjalistami od reklamy internetowej. Nasi doradcy zapoznają się z Twoją wizją i odpowiednio dopasują pakiet reklamowy.

Reklama internetowa i pomoc specjalistów

Nie musisz się na tym znać! Pomożemy, doradzimy i dopasujemy usługi do Twoich konkretnych potrzeb.

reklama05

Więcej rozwiązań

 • Czy artykuł był pomocny?
 • TAK   Nie
Tematy powiązane
Więcej informacji na forum dyskusyjnym:   Kliknij tutaj, aby przejść na forum.home.pl